Používame cookies. Viac informácií tu. OK
bajana
12. nov 2015

Klud,nadych, vydych, tehotna na 99% nie si .... prerusovana suloz, tyzden pred MS = pravdepodobne neplodne dni, MS prisla, testy negativne...
To, co citis, je tvoja psychika....nech ti je to poucenim viac takto neexperimentovat 😉

alchemilkazltozelena
12. nov 2015

@bajana ahojky uz viete co cakate? 🙂

@megan162 netreba sexovat moja, na to mas este kopec casu, ach jaj, na co je to dobre v tak mladom veku, len problemy su z toho, ako sama vidis..

worker_falcon
12. nov 2015

len sa tras, len sa tras. a zober si z toho poučenie...

bobulazelena
12. nov 2015

Boze moj nebudte na nu take...podla mna toto kazda druha baba zazivala v jej veku. Poucit sa pouc a davajte pozor...ale ako pise bajana na 99% nie si. Nestresuj..

bajana
12. nov 2015

@alchemilkazltozelena ty si aka zlata, ze si pamatas 🙂 chlapca do paru 🙂 ale teda druhe tehu nic moc, mam vcestnu placentu, obcas krvacam, tak len nech vydrzime 2v1 aspon do januara...

sorry za spam

slniecko77
12. nov 2015

@bajana som na vas myslela, ze co to bude 😵 srdecne gratulujem a drzim paste nech vydrzite tak dlho ako mate a vsetko prebehne v poriadku 🙂

alchemilkazltozelena
12. nov 2015

@bajana meno vybrate? Drzkajte sa 🙂

beruska1108
13. nov 2015

Megan126 bud uplne kludna. Ked sa budes stresovat bude to len horsie.tehotna by si nemala byt je to malopravdepodobne.po mojom prvom sexe my kramy meskali skoro dva tyzdne a to este len bola panika.ale dostala som a vsetko bolo v poriadku.doporucujem pouzivat ochranu aby si sa takto nestresovala ci si tehotna alebo nie.

bubinko1506
13. nov 2015

@megan162 ahoj, klud - nadych, vydych. tehotna urcite nie si. cyklus mozes mat rozhodeny teraz z toho neustaleho stresu a v tvojom veku este nemusi byt uplne pravidelny. myslim, ze po prvom sexe asi kazda druha mala obavy, ze je tehotna 😀 len mala rada - prerusovany styk je velmi nespolahliva metoda ochrany, vyskusajte radsej prezervativ, na HAK si este mladucka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli