Styk bez ochrany cez ovuláciu

an12
17. nov 2020

Ahojte dievčatá.. s partnerom sme mali styk bez ochrany (robime to malo kedy bez ochrany) ale potom som zistila vo svojom menstruacnom kalendari ze mam ovulaciu.. je mozne ze sa kalendarik myli? Nemozem byt tehotna (osobna situacia) po tom som si hned dala sprchu ako neotehotniet? Co mam robit prosim ?

drozdajkahra
17. nov 2020

Nesulozit bez ochrany keď nechceš otehotniet a teraz keď je ešte čas tak tabletka po, svinstvo ale keď nechceš byt tehotná...

anjelicek26
17. nov 2020

Ono appka v mobile je pekna vec, ale ovulaciu mozes mat kedykolvek, my sme tiez taky skvely pripad, syn spraveny 27.den 29 dnoveho cyklu, proste na nejake vypocty sa spolahnut neda... sprcha je ti prd platna, to uz spermie davno plavaju smer vajecnik...

an12
autor
17. nov 2020

@drozdajkahra tabletka pomôže? Aka je najlepšia prosim?

ukulela
17. nov 2020

@an12 celaskon. Medzi kolená a držať a nepustiť. Ale to funguje pred stykom, nie po ... Nájdi si pohotovostnú lekáreň a choď tam. Možno majú len jeden druh tbl. Dôležité je vziať ju čo najskôr. Takže sa nepýtaj kraviny a choď.

heidi4
17. nov 2020

@ukulela 👍👍👍👍👍👍😁😁😁

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
because
17. nov 2020

Tabletka po Ellaone, uzit co najskor.

an12
autor
17. nov 2020

Kupila som tabletku escapelle uz som ju uzila drzte prsty

an12
autor
17. nov 2020

Ellaone je silnejsia? Ak som uz vzala escapelle mam vziat este aj ella one?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
an12
autor
17. nov 2020

Urcite? Som hrozne zufala a uz som to 100x olutovala mam 19 a moja matka je gaka ze keby som bola tehotna tak ma zatvori asi na cely zivot do izby aby sa to nikto nedozvedel a zabije ma

anjelicek26
17. nov 2020

@an12 Na prvy sup otehotnie len strasne malo zien + tabletka po, treba verit, ze to bude dobre. Nemas 13,ale 19, zvladla by si vsetko, keby si spracovala sok. Reakcia mojej maminy bola tiez - to si hadam nenechas. Mala som 21... sme s tym muzom skoro 17rokov, manzelia, styri deti, stastni a TO ma uz skoro 15 rokov...

an12
autor
17. nov 2020

Viem ze by som to zvladla mam rada deti ale este sa na to necitim .. citim sa hrozne teraz by som najradsej sa asi predavkovala liekmi

anjelicek26
17. nov 2020

@an12 toto ani nehovor. Aj keby si tehotna, nechat si ho nemusis. Moznosti mas vsetky otvorene a je to len a len tvoje rozhodnutie. Zivot sa tehotenstvom nekonci. Pockaj, co bude. Vypni ten film, co ti beha v hlave, pockaj na ten test - idealne 14.den po styku rano.

tosomja
17. nov 2020

@an12 nepomôže tabletka, ak si už ovulaciu mala. Už sa len spoliehať, že sa ovulácny kalendárik mýli 😉 ak nechceš byť tehotná, nesexuj. Alebo používajte ochranu.

an12
autor
17. nov 2020

@tosomja lebo ty si nikdy neurobila chybu

an12
autor
17. nov 2020

@anjelicek26 dakujem za pomoc a podporu

katrina872
17. nov 2020

A naco potom sexujes bez ochrany cez ovulku ked mas strach??? Ja toto nepochopim😂😂

an12
autor
17. nov 2020

Nevedela som ze mam ovulaciu ak nieco citam tak citam s porozumenim a ak ma to nezaujima tak nekomentujem 🤦‍♀️

tosomja
17. nov 2020

@an12 takú nie.

an12
autor
18. nov 2020

Dnes som začala mať bolesti v podbrušku ako by som mala dostat menstruaciu myslite ze zabrala tabletka a súvisí to s tym?

tosomja
18. nov 2020

@an12 veď uvidíš. Kedy máš dostať menzes? Ak nedostaneš v termíne, tak potom o týždeň správ test. Už len čakať.

an12
autor
18. nov 2020

@tosomja 30teho ale moze sa stat ze teraz este dostanem ale budem tehotna?

tosomja
18. nov 2020

@an12 keď dostaneš, tak by si nemala byť.

an12
autor
18. nov 2020

@tosomja este nikdy som tak velmi nechcela dostat tak ako teraz (som jedna z tych co maju hrozne bolestivu monstruaciu)

tosomja
18. nov 2020

@an12 hlavne už nestresuj, už je to buď alebo 😉

an12
autor
18. nov 2020

Stresujem este aj v noci nespim fakt uvazujem co budem robit ak budem v tom lebo asiii...

rsg
24. nov 2020

@an12 tak ako si na tom?

an12
autor
27. nov 2020

@rsg predvcerom mi bolo hrozne zle a zacala som zvracat vcera som mala teplotu zlakla som sa ze nezabrala tak som si robila test ale niesom menzes mam dostat az 30 je mozne ze mi to este test neukazal alebo urcite niesom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre