Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sú to veľmi skoré príznaky?

gurmanka
8. dec 2014

Ahojte dievčatá,

snažíme sa s manželom o bábätko, minulý mesiac sme už aj zvoľnili (čaká ma náročnejšie obdobie, tak som to nechcela zbytočne presíliť). Bola som na pravidelnej prehliadke, kde mi gynekológ ukázal, že som, ak to mám nadnesene povedať, práve v ten deň zrelá ako mango.
No a, som od ovulácie max. týždeň, a nijako extra sme na to netlačili, takže som ani nepredpokladala, že by som mohla otehotnieť. Ale už 3 dni som ako na ihlách, brucho ako balón, nonstop trasa posteľ-wc, poštipkáva ma podbruško/vaječníky (ale nie bolestivo). A dnes ma aj riadne naplo, závrat, dokonca som musela vyliať kávu, tak mi smrdela (rovnaká, akú pijem každý deň).
Príde mi absurdné robiť test tak skoro. Skôr to prisudzujem stresu, lebo na príznaky sa mi zdá príliš skoro, až nemožne skoro.

Mali ste niektorá takéto príznaky a vykľulo sa z toho niečo iné? Zápal, prejav stresu...?

katey
8. dec 2014

@gurmanka ja som mala iba dva nezvycajne prejavy a to naozaj velmi skoro, asi 4 dni po opldneni.. strasne mi vadili zapnute rifle cez brucho (to aj pri synovi) a neskutocne mi vadilo synove nocne dojcenie.. takze je dost mozne, ze telo ti dava signaly uz aj takto skoro..

gurmanka
autor
8. dec 2014

@katey Uff, tie rifle som do toho ani nezahrnula. Dnes ani neviem obsedieť na stoličke, akoby som mala cez pas nie opasok ale škrtidlo.
Samozrejme, že by som sa veľmi tešila, keby to bolo tehotenstvo, ale mám pocit, že si zo mňa moje telo robí srandu. 8 mesiacov nič, a keď sa mi to najmenej hodí, tak sa rozhodne... No uvidíme 🙂

katey
8. dec 2014

@gurmanka uvidis 🙂 u mna boli tie rifle rozhodujuce.. lebo som si pamatala, ze pri synovi som nemohla mat nic cez brucho od zaciatku a potom od 7tt som nosila tehotenske rifle.. no a tentokrat mi bolo cudne aj to, ze sa mi otacal zaludok, ked som isla po niekom na wc.. nieze by osm hned vracala ale bolo mi to cudne, lebo som take pocity pred tym nemavala..

cackaa
8. dec 2014

Tiež som mala skoré príznaky pri druhom. Hádam už aj od prvého dňa. Som si myslela, že mám problémy so žlčníkom, tak mi bolo zle, ale nie na vracanie. Skôr ťažko. Dopovala som sa Algifenom...nič som netušila. A aj tie rifle mi vadili... Takže môže byť.

beatrice1607
8. dec 2014

Ked sme po troch mesiacoch snazenia zvolnili tempo my s muzom, hned som zostala tehotna. A tiez mi hned bolo takto "divne".. 😉

gurmanka
autor
8. dec 2014

@katey @cackaa @beatrice2607
Tak som teda zvedava.. netusila som, ze take male nic by uz mohlo narobit taky cirkus. Normalne som zvedava, co sa z toho vykluje nakoniec. Ci budem kupovat dupacky alebo prasky na nervy 🙂

miculiatko
8. dec 2014

@gurmanka my sme sa snazili 4 mesiace neuspedne a na ten piaty sme si povrdali ze pokusy o mimi odlozime aby sa mi vyriesili problemy v praci a ked k tomu dpjde mozme snazilkovat. Nooo tiez som si myslela ze si zo mna telo robi zarty ked mi meskala ms a nasla som si dve ciarky. Zelaam ti aby to dopadlo podla tvojich predstav 🙂

gurmanka
autor
14. dec 2014

@katey
@cackaa
@beatrice1607
@miculiatko

Dievcata, dnes som myslela, ze prichadza predcasne menstruacia (podbrusko sa ozyvalo), tak ze si vezmem tbl, ale doma kopec testov, tak pre istotu 1 skusim. A tam absolutne slabucka, ale bola. Druha ciarka. Som 3 dni pred ocakavanou menstruaciou. Priznaky, co som pisala, zmizli, som len stale unavena.
Uvidim, co sa bude s ciarkou diat buduce dni, ale chcem sa podakovat za pomoc a podelenie sa so skusenostami ste zlate 🙂.

beatrice1607
14. dec 2014

Blahozelaaaaam! Aj ja som mala len taku slabu ciarku. Potom kazdym dnom silnela. Velmi sa tesim. 🙂
Potom daj vediet ak to potvrdi lekar.. 🙂

miculiatko
14. dec 2014

@gurmanka nooo super!!! Potichucku sa tesim s tebou. Nech len ciarocka silnie a drobcek je pekbe a hlavne poriadne uhniezdeny. Drziiim silno prsty a urcite som zvedava na dalsi priebeh 😉

petka296
15. dec 2014

@gurmanka
@beatrice1607
@miculiatko Ahojte dievcata, ja uz neviem co si mam o svojom tele mysliet. 4mesiace sa neuspesne snazime, dcerka bola na 1.sup a ja posledne dni mam strasne zmeny nalad, chvilku revem od stastia alebo od dojatia, potom ma chyti depka a za chvilku sa smejem... A uz par dni mam aj zapchu a boleli ma strasne bravavky, ani dotkut ani obliect. Menstruacia by mala prist 22.12. A mam strasne vlhko. Pri malej som mala len trosku naladovost a zapchu. Viete mi poradit?

beatrice1607
15. dec 2014

@petka296 Na teste stale dve //?

petka296
15. dec 2014

@beatrice1607 ja som si test este nerobila, pockam do 22.12.

miculiatko
15. dec 2014

@petka296 ahoj...noo ranne tehu sa moze prejavovat podobne ako pms pripadne mozes na sebe zbadat nejake ine veci ktore si doteraz nemala. Avsak tieto prejavy mozu byt dosledkom pdychiky. Mna tiez 4 mesiace pred mrchou zrazu inak bolelo beusko mala som napnute prsia..zakazdym som si myslela ze som tehu a zakazdym sa ms dostavila. V tomto ti mozrm poradit len tolko ze veeeeela trpezlivosti pockat do terminu ms a vtedy testnut. Skor to nema zmysel aby nebol testik falosne negativny a aby si nebola zbytocne sklamana. Priznaky mozu aj nemusia byt priznakmi tehu. Ja ti drxim prsteky a hlavne sa velmi nesleduj 🙂

beatrice1607
15. dec 2014

@petka296 Ja by som nevydrzalaaa.. 😀
Ale podla mna budes mat pekny darcek pod stromcek. 🙂

petka296
15. dec 2014

@miculiatko dakujem 🙂 ta trpezlivost mi chyba, este aj to predvianocne sialenstvo k tomu, no musim fakt len pockat. Vela zdravicka zelam 🙂

petka296
15. dec 2014

@beatrice1607 nastastie doma nemam ani jeden test. Snazim sa na to nemysliet, ale tie nalady mi to vzdy pripomenu 😀 Musim uz zacat riesit vianoce a zacat piect aby som presla na ine myslienky 😀 😀 😀

erifl
15. dec 2014

ja som si tiež velakrát takto namýšlala, dokonca mi aj meškala menštruácia a presne som si to všetko len vsugerovala ...ale nechcem brať nádej, ale myslím že na takéto príznaky je ešte skoro....

erifl
15. dec 2014

ale tak keď tam bola druhá čiarka ako čítam ďalej tak určite si v tom 🙂 tak aspon vidíme ža každý to vníma inak, ja som práveže nemala nič, stále som sa cítila ako keby osm už už mala dostať menštruáciu a ked som dva týždne nedostala už som si spravila test a bolo, ale žiadne problémy zvracačky ani nechutenstvo či prehnané chute, prost eukážkové tehotenstvo, ešte som aj 2 týždne prenášala

miculiatko
15. dec 2014

@petka296 presne taak nemysliet na to no sama podla seba viem ze je to fyzicky nemozne 🙂. Drviva vacsina tychto priznakov akoze tehu su len pms. A tehu mame v hlave. Preto som si ja zakazdym snazila nabit do hlavy ze ms pride urcite. Tak isto to bolo aj pri poslednom cykle no ked mi ani na 30 dc vecer ms nedosla co sa mi nikdy nestalo testla som. Bala som sa bieleho testu. Nechcela som sa sklamat a vobec som si nepripustila moznost ze by som bola tehy lebo v ten mesiac sme poriadne ani nesnazilkovali. Len dvakrat v tom cykle drahy nedal pozor inak daval lebo sme sa dohosli ze snazilkovanie odlozime kym sa vyriesi moja sutuacia v praci. No a nakoniec som si nasla //. Drzim prsteky aby to tak bolo aj u teba. Urcite sa ozvi ked budes testovat. Budem sa tesit na spravicku. Este raz veeela tepezlivosti a nech sa stane co sa ma stat. ♡

petka296
15. dec 2014

@miculiatko dakujem krasne 🙂 dam urcite vediet, uz len tyzden 😀

gurmanka
autor
4. jan 2015

@beatrice1607
@miculiatko
Tehotenstvo potvrdene. Sice na pohotovosti po dvoch infuzkach, ale ukazali mi nas hrasok, takze budem dufat, ze sa uz trosku umudri a necha ma aspon napit sa, ked jedlo odmieta. Skore priznaky ocividne signalizovali, ze to bude tvrdohlave sidlo..

beatrice1607
4. jan 2015

Blahozelam! Teraz uz len pekne oddychovat a obklopovat sa pozitivizmom! 🙂 Potom priebezne daj vediet ako sa dari a co to bude.. 🙂

miculiatko
4. jan 2015

@gurmanka woow blahozelam!! Tesim sa velmi a zelam ti prijemne tehulkovanie bez nevolnosti a nech teba a drobceka vsetko zle obchadza! Ked tak kukam ten tvoj 7 tt tak termin mas tiez v auguste ako ja! Sup k nam augustovkam 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli