Svetlá druhá čiarka. Budeme mať miminko?

zuzkatomkova
23. jún 2013

ahojte, mesiac sa uz snazime o miminko a nic,,,,, teraz ked sim si robila tehu test,zpobrazila sa mi tam aj druha ciarka,ale je velmi svetlunka k porovnani k tej prvej,,, urobila som 2 testy a obidva tak vysli,moze to nieco znamenat??

althejka
23. jún 2013

ja som mala svetlucku druhu a bola som tehotna 🙂

zuzkatomkova
autor
23. jún 2013

vazne?? ale ona je uúplne svetlunka,no svimla som ju hned kedze som tie testy vyhadzovala zakazdy,ze vyskocila,len jedna,,,,

natalyaas
23. jún 2013

Si tehu 🙂 mne zo zaciatku tiez len blede 🙂 a pp par dnoch boli tmave a prva navsteva u gyn. Bola prekvapiva bola som uz v 3 mesiaci :D takze GRATULUJEM

kvietok173
23. jún 2013

Urob si z ranajsieho mocu p takd cca 2-3 dni neskor. Ak si tehu bude silmejsia 🙂.

livocka21
23. jún 2013

@zuzkatomkova aj ja som bola tehotna pri takejto ciarocke.....a ked ti to tak vyslo 2x tak ti zrejme mozeme blahozelat 🙂

zuzkatomkova
autor
23. jún 2013

baby prosim vas a ekdy he dobre ist prvy krat k lekarovi,,,, ze uz an sone nieco aj vidno??
a jedli ste kyselinu lustovu? zevraj by sa mala pred tehotenstvom jest?

sense
23. jún 2013

ja som tri dni po meskani mala takeho ducha ze som sama seba presvedcila ze to tam len chcem vidiet ale mi to nedalo spravila este 1 digitalny a ten ukazal pozitivitu a teraz ten "duch" na teste ma zamestnava takmer nonstop. k lekarovi by som sla okolo 8-10tyzdna to bude uz vidiet aj srdiecko

el6
23. jún 2013

mne dr povedala, ze ak je tam iba naznak druhej, vacsinou to znamena teho....aj u mna to tak bolo....k dr. by som sla hned

zuzkatomkova
autor
23. jún 2013

joooj hned krajsi den babenky 🙂

althejka
23. jún 2013

@zuzkatomkova ja som isla az po vynechani menzes, dovtedy som iba dufala,ze ani nepride 😀 ale test som mala takyto pozit uz pred vynechanim. ale hned v ten den ako som sa testovala som zacala jest aj kyselinu listovu .utekala som do lekarne ako blazen 😀

luckamorka
31. júl 2013

ja som zacala mat podozrenie az par dni po vynechani menzesu, hned som si spravila test a ked bol pozitivny tak rovno na druhy den som volala dr a objednali ma na najblizsi volny termin.. povedala som len ze si chcem nechat potvrdit tehotenstvo a rovno mi spravili aj ultrazvuk a uz tam bolo vidno bodku 🙂 takze netreba odkladat