Tehotenský test pozitívny a krvný negatívny

zianahollyna
25. okt 2021

Ahojte, prosím o radu tehotenske testy som si robila v priebehu minulého týždňa a vychádzali mi takto. Hneď po prvom pozitívnom testy som bola na krv a krvny test mi vyšiel negatívny, Je to možné? Idem u lekara a uvidíme ci niečo bude na Sone ale som dosť v strese pretože som sa už tešila ale teraz neviem.

nafka0483
25. okt 2021

@zianahollyna To je velmi zvlastne. Nemohli vysledky zamenit? Moze sa to stat keby boli testy uplne slabucke, ze krv bude negativna, ale v tvojom pripade... drzim palce a daj vediet ako to dopadlo u lekara.

kiki68
25. okt 2021

Nie je mozne mat taketo ciarky na teste a v krvi nic. Ved ja s takymi ciarkami som mala uz okolo 20tis HCG a raz dokonca 90tis. Takze podla mna treba sono a opakovat ten odber. Ja myslim ze v labaku zamenili krv. Toto nie je nejaka akoze ciarka. Kamoske zamenili vysledky v labaku a dva tyzdne zila v tom , ze jej zlyhava pecen. Cize stava sa, ze spravia chybu. Po sone budete aj tak o dost mudrejsi. Krv nie je dobra na nejake potvrdenie tehu ( z vlastnej skusenosti)

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@nafka0483 povedala mi ze zrejme sa stala chyba, tak uvidím dnes co mi povie lekar pre srandu som si urobila aj dnes test koľajnice nabehli za pár sekúnd. Takže neviem sama som z toho mimo

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@kiki68 no ved sono ma čaká dnes tak uvidím a dám vám vedieť co sa to deje. Ako mne to tiež nepríde logické ona mi hneď povedala sestrička ze zrejme sa stala chyba v labaku tak uvidím. Ja som si pre srandu urobila aj dnes test a koľajnice nabehli za 3 sekundy. Takže neviem sama som z toho mimo .

maria898
25. okt 2021

@zianahollyna fuu ozaj asi bude chyba na strane labaku. Potom daj vediet ako dopadlo sono. Drzim palce ale myslim ze sa nemas coho bat

kiki68
25. okt 2021

@zianahollyna drzim palce, ja myslim ze si tehu. Ja som to mala horsie, ze 90tis hcg bez plodu, molarne tehotenstvo. Tak urcite ked mas ciarky tak bola chyba v labaku a mozno uz aj srdiecko bude blikat. Ale potom tam niekoho v tom labaku vycapes po zadku za tie stresy 😀 daj prosim vediet ze ako to sono. Velmi drzim palce. Neboj mne tiez vydesili a nakoniec mame doma uz 15mes skrecka😀

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@maria898 jasne dám vedieť, sama som zvedavá veľmi

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@kiki68 jasne dám vedieť no tomu ver že niekoho vycapem, lebo to je strašne 🤭 ďakujem krásne dúfam aj ja ze bude všetko v poriadku a kedy vidím srdiečko tak sa tam asi rozplačem od šťastia.

blueprincess
25. okt 2021

@zianahollyna ja som bola na 2 testoch v nemocnici a nic skoro, az potom na 3x. A na sone tiez nic nebolo. Ale clearblue ukazoval +. Dr, ze to asi nic nebude. Teraz mi to nic vrieska ze chce hru. Klud a o 2 tyzdne uz to bude istota. Je to velmi ranne tehotenstvo asi este.

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@blueprincess joj dúfam, podľa MS mi to vychádza na 6 tt tak uvidíme

leuska1991
25. okt 2021

@blueprincess tak uplne ranne tehu to asi nie kedze uz ma 3+. Mozno fakt zamenene krvne testy

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@leuska1991 ved toto, ja som už na prášky z toho

leuska1991
25. okt 2021

@zianahollyna je mi to luto. Hadam vsetko dobre dopadne. A kolkaty tyzden tehotnosti by malo byt?

leuska1991
25. okt 2021

@zianahollyna ja som presne dnes 6+0. Takze zajtra zacinam 7tyzden. Posledny ms som mala 13 septembra a ty?

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@leuska1991 ja mam podľa poslednej MS 6 tt takže uvidíme, už sa mi blíži vysetrenie takže budem múdrejšia

dejna_
25. okt 2021

@zianahollyna držím palce 🙏 tiež mi to príde ako chýba z labaku 🤔 ...ale takyto stres ti robiť 🙈

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@dejna_ ďakujem ved toto, že ma zostresovali ale tak dúfam že stresujem zbytočné

zianahollyna
autor
25. okt 2021

Tak teda baby moje mám no kontrole a všetko je v poriadku bábätko videl aj vánok takže je to 100 % že som tehotná. A tu krv sam nechápal povedal ze mi ju museli zameniť.

dejna_
25. okt 2021

@zianahollyna super takže všetko je v poriadku 🥰

gubka71
25. okt 2021

@zianahollyna super,drzim palce...ale aka sila,ze zamenia v labaku krv..neviem si predstavit,co preziva ta druha zena,ked jej povedali,ze je tehotna.mozno sa tesila,mozno bude na nervy..

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@dejna_ áno áno všetko v poriadku teším sa, úplne mi odľahlo

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@gubka71 no akože ja som z toho doteraz mimo, a ja som týždeň žila v strese ze niečo je zle a nakoniec sa toto stane. Ale hlavne ze je všetko ok,

dejna_
25. okt 2021

@gubka71 tak toto máš pravdu 😦 veru keď sa stala taká chyba

nafka0483
25. okt 2021

@zianahollyna
@gubka71
Ale zas nemuseli krv zamenit a ze inej povedali ze je tehotna. Mohli analyzovat tvoju vzorku ale vysledky zle vyhodnotit alebo zle zapisat vysledok ;)
Hlavne ze je vsetko ok 🙂

gubka71
25. okt 2021

@nafka0483 to by v tomto prípade bolo ozaj lepšie..aj ked teda nemalo by sa to stávať🙂

zianahollyna
autor
25. okt 2021

@nafka0483 áno môže byť aj to, ale aspoň budem mat zaujímavú príhodu 😊 a teda aspoň viem ze sa také niečo fakt stáva

kiki68
25. okt 2021

@zianahollyna juj to je dobre ❤️🙏🏻

blueprincess
25. okt 2021

@zianahollyna nemuseli zamenit. Ja som male tiez clearblue 3+ a tiez cca 6 t a ozaj nizku hladinu, ze to akoby pred menstruaciou. Stupat zacala až o 2 tyzdne, ani cez sono nebolo nic vidno. A po 2 tyzdnov zrazu vyskocilo a uz bolo trosku vacok vidno, ale to mala dr. este starucicky ultrazvuk, takze mozno aj preto. A nakoniec mi pisali o 2 tyzdne menej ako posledna menstruacia, ze bol plod mensi. Ale vedela som, kedy som otehotnela. A dcera bola nakoniec pri porode riadna valibucka a je doteraz o hlavu vyssia ako jej rovesnicky.

barus26
25. okt 2021

@blueprincess museli zameniť.. Lebo ak jej ukazuju tehotenské testy koľajnice tak musí aj z krvi vyjst tehotenstvo. Ak je HCG v moci tak istotne musí byt aj v krvi, keďže tam je skôr ako v moci

zianahollyna
autor
28. okt 2021

@barus26 aj lekár mi to povedal a podla toho ze videl aj ten vačok aj babo v ňom tak povedal ze ja som musela mať už v čase odberu HCG tisíckrát vyššie ako mi vyšlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre