Tehotenský test, vidíte tam druhú čiarku?

xxxmiaxxx
13. nov 2019

Ahojte baby rano som si robila mamatest hned po namoceni mi ukazalo druhu slabu ružovú čiarku neviem ci to vidno na foto.... Ake mate skúsenosti? Co si o tom myslíte?

xxxmiaxxx
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarissa25
13. nov 2019

na teste vidím len jednu čiarku...druha tam nie je....

kahh
13. nov 2019

@xxxmiaxxx nie si tehotna, druha ciarka sa tam ani nerysuje, ani duch ani nic.To co si videla bol skor asi kanalik, on sa po namoceni objavi.

miky25117
13. nov 2019

Niečo málo vidím skus zajtra

xxxmiaxxx
autor
13. nov 2019

Na tych fotkach to nevidno to je pravda 🤔 ale mate niektora skusenost s takou slabou ciarkou

klarissa25
13. nov 2019

@xxxmiaxxx ano môže to byť kanalik. Koľko ti meška ms??

miky25117
13. nov 2019

@xxxmiaxxx skusila by som ešte inu značku tento mamatest mi spravil ducha tento mesiac 2x skus ladymax a uvidíš či aj tam bude duch

mimka91
13. nov 2019

@xxxmiaxxx ja som mala uplne slabunko ruzovu ciarku na 11dpo. Po vyschnuti bola silnejsia. Zalezi aj od toho kolky den dpo si

xxxmiaxxx
autor
13. nov 2019

@klarissa25 2 dni

tanikka
13. nov 2019

na teste nevidím žiadnu druhú čiarku. ak ty vidíš slabučkú, tak počkaj pár dní a test zopakuj.

modrykoniicek
13. nov 2019

No ja ju vidím.Neviem ako ostatné.Ale je slabá.Skús za 2 dni.
A skúsenosť mám takú, že mi meškali 2 mesiac.Objavila sa mi slabá čiarka.Došla MS a testy sú už čisté.

zuzanockamt
13. nov 2019

Je tam aj druhá, no pri meškaní 2 dni by mala byť silnejšia ... takýto test som mala 4-5 dní pred príchodom MS

xxxmiaxxx
autor
13. nov 2019

Baby opravujem sa zle som si ja blba pozrela kalendár mam dostať len o 4 dni🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

bettymacd
13. nov 2019

Ja vidím,je to slabucke ale je

zuzanockamt
13. nov 2019

@xxxmiaxxx tak potom v pohode môže byť takýto test

cickamon
13. nov 2019

@xxxmiaxxx nevadi stava sa, a ja tam ked zvacsim slabulinke nieco vidim...skus o 2-3 dni a bude vysledok vidno lepsie popripade pockaj do meskania ak mas trpezlivost, no ja by som nemala ako sa poznam 😀

annamaria4
13. nov 2019

@xxxmiaxxx tak tomu asi nasvedcuje ten negativny test

kolieskova232
13. nov 2019

@xxxmiaxxx to je dobre, ze si si to vsimla. to vysvetluje, ze druha ciarka na teste nie je. myslim, ze menstruaciu normalne dostanes.

majka_3
13. nov 2019

@xxxmiaxxx na teste je viditeľný duch, myslím ze bude už len tmavnut 😊

Myslím že záleží kto ma aký jas nastavený v mobile - PC ja mam veru duchov odsledovanych 😁 Mne ukázal na 5dpo

xxxmiaxxx
autor
13. nov 2019

@majka_3 ono to tam je normalne to vidim sice slbulinka ruzova ciarka ale bohuzial na fotkach to neni vidno.... Celkom si ma potesila ze si tak mala 5dpo tak dufam ze bude aj moja tmavnut

majka_3
13. nov 2019

@xxxmiaxxx 5dpo mne nešiel ani odfotit... Ale ja som to videla 😊
Daj vedieť, budem držať palce

xxxmiaxxx
autor
13. nov 2019

@majka_3 pekne dufam ze to bude aj moj prípad 😘

rebellefleur
13. nov 2019

@xxxmiaxxx - ako ja tam síce tiež nič nevidím, ale hlavne chcem napísať, že každej ducha/čiarku ukáže inak.. Mne meškali 2tyzdne a testy boli stále negatívne.. A z tých negatívnych testoch mam doma už 7 r synčeka..

marion30
13. nov 2019

@xxxmiaxxx ja ju vidím a mala som rovnakú,držím palce 😘

xxxmiaxxx
autor
13. nov 2019

@marion30 joj super a ako dopadla ta tvoja?

kayka1990
13. nov 2019

Baby, som 11dpo- a dnes bol takyto test, mozem sa tesit ?

bettymacd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marion30
13. nov 2019

@xxxmiaxxx nesklamala😁som v 11tt❤

donya
13. nov 2019

@kayka1990 aj ja tak dnes 🙂

mims1520
14. nov 2019

Dievčatá viete mi poradiť ? Mám asi nejakú zlu várku mama testov. Prvá foto robena včera, pekná čiarka. Zvyšné Dnešné testy. Chápete to? Robené z prvého a toho istého mocu odobratého do nádobky. Napili sa všetky 4 bezchybne. Koľajnice hneď na dvoch . A dva ostali čisté. Čomu veriť ? Máte podobnú skúsenosť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre