Tehotenstvo počas užívania HAK

25. aug 2021

Ahojte.. beriem HAK už rok, s priateľom som mala pohlavný styk 3.8. (Utorok) spravil sa do mna. V stredu som začala brat neaktívne tabletky. V piatok mi prišiel normálny menzes ako obvykle. Od vtedy sme spolu nespali, ale mam pocit že som tehotná - mávam hnačky , bolesti podbruška, zmeny nálad, väčšie prsia, chuť na všetko čo sa dá zjesť.. normálne sa bojím kupovať test, hoci som od krvácania nemala pohlavný styk… myslite, že je možnosť tehu aj keď som krvacala ? Mam z toho stres…
Tabletky stále beriem pravidelne , max hodina neskôr alebo skôr, akurát som brala 2 dni aj tabletky na trávenie, keďže som mala žalúdočné problémy.
Ďakujem za odpovede

kvetinka1797
25. aug 2021

je to velmi nepravdepodobne, ale nie nemozne

ibrunova
25. aug 2021

Myslím, že tehotná nie si.

autor
25. aug 2021

@ibrunova snáď, druhé bábo teraz mať nemôžeme, aj keď takéto príznaky som mala pri prvom.. o týždeň mám začať brať zas neaktívne tab, snáď budem mať normálny menzes..tie dni budú katastrofa

nevenka
25. aug 2021

Od 3.8. si davno mohla mat spraveny teh. test a nestresovala by si.

klip0
25. aug 2021

A prečo si nespravis test ale radšej stresujes ? Žalúdočné problémy môžu ovplyvniť antikoncepciu ak boli silné a tabletka sa nevstrebala a vyšla von. Ale nemyslím že si tehotná. Každopádne test povie viac. Určite viac ako ktokoľvek tu

autor
25. aug 2021

@nevenka 6.8. Som začala krvácať , takéto pocity “tehu” mam posledné 2 dni. Preto som si nerobila test😉

littlebubble
25. aug 2021

Vies o tom, ze pri uzivani HAK mozes pocitovat to iste co v zaciatkoch tehotenstva? Je to uplne normalne.

ailiba
25. aug 2021

Radšej si urob test, lebo ak by si bola tehu a máš už príznaky, tak by to už aj bolo vidno na teste.... Ale úprimne si myslím, že nie si tehotna

anonym00000
25. júl 2022

Ako si vtedy dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre