Tehotná 8tt napriek menštruácii?

silvia543
8. nov 2018

Potrebujem nazor. Teraz som sa vratila od lekara a povedal mi ze vidi vak velikosti 6mm. Ale pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a dva tydne pred menstruaciou som tyzden spinila. Vobec ma nenapalo ze mozem byt teh. Doktor hovori ze vak je prazdny a mam prist o 10 dni este sa velmi cudoval ze som mala menstruaciu. Podla vypoctou by som ale mala byt uz v 8 tt plus nieco. Prosim o nazor lebo som z.toho vystrasena. Dakujem

pehavcek
8. nov 2018

test si si nerobila? v 8t by uz videl srdiecko

silvia543
autor
8. nov 2018

@pehavcek povedal ze si mam urobit. Vo vaku nic nevidel. Cudoval sa aj menstruacii. Posledny stuk bol na konci augusta, potom som sa liecila na opuchy noh a dnes som isla len na preventivku a toto mi tam povedal som z toho uplne mimo.

pehavcek
8. nov 2018

skus nestresovat. Niekedy sa deju veci, ktore nas zaskocia a mnohi lekari sa radsej nevyjadruju kym nemaju viac info. Neuvedomuju si, ze pacientky su viac vystresovane ked nemaju dostatok info. Urob si test a uvidis. Daj sem kludne fotku. Skus sa trosku upokojit aj ked verim, ze to lahke nie je. Vsetko chce svoju postupnost. Moze byt, ze si otehotnela a babo sa nevyvija. Stava sa kadeco. Drzim palce. Daj vediet co nove

danyb
8. nov 2018

@silvia543 ak by si bola tehotna z konca augusta, bola by si priblizne v 12tt a to by lekar videl plod a bijuce srdiecko...asi by som navstivila ineho lekara.. podla mna nie si tehotna a nemusi to byt ani nic vazne, tvoj lekat by mal vratit diplom

asia83
9. nov 2018

@silvia543 Koncom augusta a ste v 8. týždni? Tam by už bolo vidieť zárodok. Blbosť. Ktovie, čo tam videl. Nech počítam ako chcem, sex koncom augusta, začiatkom novembra byť iba v 8. týždni, neexistuje.

kathhii
9. nov 2018

Niektoré ženy majú menštuáciu aj počas tehotenstva- ale ak si mala styk naposledy v lete, tak tažko by si mohla byť tehotná... V 8 týždni isto už by malo byť niečo vidno. V dvanástom bije plodu srdce.Neviem, čo tam mohol doktor potom vidieť...

whatever1
9. nov 2018

@silvia543 Povedala si dr že si mala styk naposledy v auguste??

meandbaby
9. nov 2018

Prazdny vacok vznika po zamlcanom potrate, kedy sa embryo vo vacku z buniek nevytvori, moze byt sprevadzane krvacanim, co si asi mala ako tkz menzes. To ti nespominal dr?

silvia543
autor
9. nov 2018

@meandbaby vobec nic mi nechcel povedat, aj led som mu hovorila ze styk som mala na konci augusta. On to berie tak ako keby som bola tehu, ze strasit nicim ma teraz nebude. Len to opakoval ze nebudem vas teraz strasit aby som prisla o 10 dni

solinkarka
9. nov 2018

@silvia543 a aka bola ta menstruacia? Normalne silna ci len taka slaba?

silvia543
autor
9. nov 2018

@solinkarka na zaciatku mesiaca tyzden spinenie a o tyzden a nieco normalna menstruacia. Nevynechal mi ani jeden mesiac len tento mi to takto jednoducho zasramotilo

pehavcek
9. nov 2018

@silvia543 urob si ten test. Budes o nieco mudrejsia

meandbaby
10. nov 2018

@silvia543 tak potom pockaj.Mozno je to skore tehotenstvo nakoniec.Neboj nic.Bude ako ms byt.Niekedy to treba nechat na prirodu al Boha.Drzim palce

janulka2811
10. nov 2018

Preco nie 😊
Ja som mala MS pravidelny a bola som v 10.tt,pri kontrole na gynek. mi lekar iba oznamil,ze som tehotna v 10.tt srdiecko bolo vidno vsetko 😁

silvia543
autor
11. nov 2018

Prikladam foto raneho testu

solinkarka
11. nov 2018

@silvia543 nic tam neni....urcite tehotn nie si

trinka
11. nov 2018

@silvia543 na 8tt je test negatívny - pravdepodobne len zbytkove hcg 😒

pehavcek
11. nov 2018

tehotna nie si. Zajtra zavolaj alebo chod ku doktorovi. Ak to necha tak tak radsej zmen doktora

meredith83
11. nov 2018

@silvia543 je mozne ze to bol zamlcany potrat, To spinenie a krvacanie tomu mohlo nasvedcovat. Aka bola ms? Silna? Zamlcany potrat vela krat zacina spinenym hlavne tmavo cervenou alebo az hnedou krvov. To mohol s toho zostat len vak ale nechapem preco ti nepovedal prist skor a nezobral ti aspon krv na HCG... Zmen doktora. Hlavne ked si si ista ze si mala styk len koncom Augusta. Tie tyzdne vobec nevychadzaju. Spermia moze v tele zeny prezit max 7 dni.

pehavcek
11. nov 2018

@meredith83 presne nejak takto uvazujem aj ja. A ak by to nebolo tehotenstvo tak tiez nie je dobre cakat. Nerozumiem tomu doktorovi

meredith83
11. nov 2018

@pehavcek No ja ked som mala mma min rok tak som tiez zacala spinit. Ja nezijem na Sk takze mi dali moznost cakat s kyretom a skusit s prirodou a hovorili na poslednom u/s ze sa embryjo scvrkava. Bohuzial vacok som nevylucila tak som na kyret musela ist tak ci tak.. ale ja som mala vysoke HCG az do konca tak neviem. Aj ked autorka ked mala posledny styk na konci augusta a pocitame ze ovulovala niekedy vtedy tak by mala byt gestacne 12 tt... Nechapem toho lekara co ju neposlal do nemocnice.Hlavne ked povedala kedy mala naposledy styk. Co si mysli ze ju duch svaty oplodnil ked ma 6mm vak ?

synda11
11. nov 2018

Ja som mala menzes az do 3mesiaca,,a preto som netusila ze som tehu

pehavcek
11. nov 2018

@meredith83 ja som mala v piatom tyzdni len 106 a do troch dni prislo silne krvacanie a silne bolesti. Vsetko odislo samo ale sledovali ma teda kazdu chvilku.

silvia543
autor
12. nov 2018

Dnes som si nechala zobrat krv, tehotenstvo je negativne

pehavcek
12. nov 2018

A co ti povedal. Ide robit dalsie vysetrenia?

silvia543
autor
12. nov 2018

@pehavcek nebola som u neho. Lebo nechapem preco povedal 10 dni. Ked mi mohli zobrat hned krv. Bola som sama v nemocnici aby mi urobili test. Zajtra mu budem volat ,aby ma hned zobral.

pehavcek
12. nov 2018

@silvia543 Dobre robis. Drzim palce nech si coskoro fit a nech skonci co najrychlejsie toto tvoje obdobie nevedomosti. Niekedy fakt nerozumiem preco takto vystresuju pacientky natahovanim casu

petka987
12. dec 2018

@synda11 ahoj🙂 normalne klasicky menzes si mala ? nie len ze slabsi ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre