Tehotná dva mesiace po pôrode

marttinaa
16. mar 2023

Ženy prosím vám 16.1. Som porodila. O 4 týždne nato sme mužom začali spolu znovu spávať ale tak myslím si ze sme si dávali pozor. 1.3.som mala menštruáciu prvú po pôrode. Včera som začala spinit presne ako pred tehotenstvom. Tak som si urobila test a vyšiel mi pozitívny. Zajtra mam ísť k Dr na krv. Je podľa vás možné že som prvú MS mala 1.3. A bola by som tehotná znovu??

sejjby
16. mar 2023

No ak je test pozitívny tak zrejme áno

nika23t
16. mar 2023

@marttinaa no, možné to je... Mala som spolužiačku, sestra bola o 11 mesiacov staršia. Uvidíš, ako dopadne vyšetrenie.

petamich
16. mar 2023

ano mozne to je, ak ti uz nabehol riadny cyklus, nechranili ste sa, tak ste sa trafili do prvej ovulacie

anjelicek26
16. mar 2023

Tak ked mas pozitivny test, tak si tehotna... pojdu spolu do skolky, do skoly, len prve dva roky budu narocne.

ajko2011
16. mar 2023

No, možné to je a keď máš pozitívny test, tak zrejme si tehotná. Neboj, zvládneš to. 🙂 Medzi mnou a sestrou je rozdiel 11 mesiacov a 1 deň. 😁

nafka0483
16. mar 2023

@marttinaa Ano, samozrejme, ze mozes byt tehotna. Odhliadnuc od toho, ze ste nedodrzali sestonedelie (ok, to nie je predmetom temy), tak "si myslis" ze davate pozor.
Pri kazdom nechranenom styku mozes otehotniet, takze nie sa comu cudovat ;)

sense
16. mar 2023

Áno je to možné, kolegyňa porodila v jeden rok dve deti... Jedno na začiatku roka a jedno na konci...
A rovnako medzi mojim ex a jeho bratom nie je ani rok rozdiel. A medz mnou a mojim bratom. Je rozdiel rok a 12 dní.

aliaray1
16. mar 2023

@marttinaa to, ze je test pozitivny mozu byt hormony a hlavne tehotenske...trva mesiace kym sa napr. Hcg vyplavi von uplne.

guiseppinka
16. mar 2023

Poslednu, resp. Prvu ms si mala 1.3. dnes je 16.3.... za 15 dni si nemohla mata aj ovulku aj otehotniet aj mat pozitivny test... To by si musela mat ovulku este cez ms... Akoze stat sa moze hocico, ale nejako mi to ciselne nesedi

nafka0483
16. mar 2023

@guiseppinka Alebo mala ovulaciu skor, otehotnela a prva menstruacia nebola skutocna memstruacia. Niektore zeny krvacaju aj pocas tehotenstva.

guiseppinka
16. mar 2023

@nafka0483 🙈 jasne, vidis, na tu ovulku som zabudla... Ano, beriem spat potom🤦🙈

anjelicek26
16. mar 2023

@aliaray1 toto je hlupost...vazne.. hcg by malo byt dva tyzdne po porode na nule. Jedine, ze by sa zle vycistila a ostal vnutri kusok placenty, ale snad bola na kontrole po sestnedeli...

lalala94
16. mar 2023

Fúha, gratulujem a veľa šťastia (bez irónie), ak sa tehotenstvo potvrdí. Mňa by drblo. 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
16. mar 2023

Gratulujem. Asi by ma kleplo 🙈

marttinaa
autor
16. mar 2023

@guiseppinka no o to ide ci nemohla byť ovulácia medzi 16.1.(porod) a 1.3.(orva ms od pôrodu) lebo tomu nerozumiem ani ja prečo sú 2 testy pozitívne

marttinaa
autor
16. mar 2023

@anjelicek26 áno na kontrole som bola a všetko bolo v poriadku podľa Dr

marttinaa
autor
16. mar 2023

@nafka0483 no o to mi ide ci by mohla byt ovulácia skôr čiže medzi 16.1.(porod) a 1.3.(prvou ms od pôrodu) lebo neviem ci je aj také možné ale dnes mi vyšli 2 testy pozitívne

ailiba
16. mar 2023

@marttinaa pravdaze he to mozne... Moja sestra he toho zuvy príklad... Je medzi nami 11 mesiacov

guiseppinka
16. mar 2023

@marttinaa kazdej ms predchadza ovulka.. nejako som si to neuvedomila, ked som pisala prvy prispevok... Takze okolo tej polky februara mohla byt ovulka, ktoru ste presne trafili a vlastne ms uz nebola klasicka...

banderaska29
16. mar 2023

tak a robila si tehotenske testy nie ovu ze ? 🙂 prepac nechcem z teba robit blbu, len to je fakt cudne kedže by si mala mat ovulaciu... ukaz testy 🙂

sunshine_18
16. mar 2023

Daj fotku testov

belaanabela
16. mar 2023

@marttinaa za takýchto okolností sa narodil môj otec,ale to sa písal rok 1955...jeho brat je/bol sept 1954 a môj otec august 1955 a veru jemu by to rok free prospel,nebol až tak zrelý ako jeho brat...

ankare
16. mar 2023

@marttinaa wau, veľa šťastia!

barus26
16. mar 2023

@marttinaa no všetko je možné.. Mám kamosku, ktorá rodila 1.6.2020 dcérku a 4.5.2021 dvojičky

svetlonos
16. mar 2023

@barus26
tak to musel byt masaker 😂

svetlonos
17. mar 2023

@marttinaa
ahoj, kamosovi sa takto zadarilo so zenou 3 mesiace po porode. Mas 2 poz testy, tie chybne veru nebudu. Asi to bude zaberak zo zaciatku, zato sa ti deti spolu prehraju. Zo zvladnes, nebudes mat velmi na vyber. Hlavne nech ste zdravi 🙂 Nam keby sa takto zadarilo tretie, veru nikomu ani radsej nepoviem z rodiny. Poslala by som uz az foto a priberanie hodila na diastazu 😂.

deniska14
17. mar 2023

Mozne to je ....mojej svokre sa jedno dieta narodilo zaciatkom januara a druhe zaciatkom decembra toho isteho roka 😉

basska_b
17. mar 2023

Este to mozu byt aj dvojcata - po pauze sa radi uvolnia aj dve vajicka. Ovulacia vzdy predchadza menstruacii. Ak si fakt tehotna, mozno este stihas tento rok, pri malom odstupe byva casty aj predcasny porod... Inak, ja by som to spinenie skor pripisovala ovulacnemu spineniu, nakolko by si mala byt v strede cyklu - 1.3. posledna MS, 16.3. ovu spinenie. No ale ten pozitivny test... to je divne

sajmonka_1216
17. mar 2023

@sunshine_18 ešte je možné že robila pepino 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre