Test je negatívny a menzes mi mešká viac ako týždeň

neviemkto
9. sep 2012

meska mi menzes uz viac ako tyzden.. robila som si test, no bol negativny..
nemam ziadne priznaky pred menzesom, no ani ziadne priznaky tehotenstva.. tak som z toho jelen.. preco inak mi mozu meskat? nemam výtok, bolensti, nic, co by naznacovalo zapalu, nebrala som ATB, nemala som stres.. proste NIC..

sasa1983
28. mar 2018

@zdenka2016 takže mavas cykly bez ovulácie?

sasa1983
28. mar 2018

Ešte predpokladám, že si si tie testy robila aj nedávno

zdenka2016
28. mar 2018

@sasa1983 posledny pred 2 týždňami cca

arousa
24. máj 2018

Ženy, 40DC a ms nikde, dnes som bola na gynde, po cyste ani stopy, maternica tiež vyzerala čistá, ALE ľavý vaječník je vraj zväčšený. Zobral krv na hcg. Myslíte, že môže ísť o mimomaternicové?

edriena28
26. máj 2018

@arousa no neviem... ale treba to urcite zistit cim skor... drzim ti palce abo si bola tehu v poriadku. 😉

arousa
27. máj 2018

@edriena28 hcg bolo nízke, ostáva len čakať

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edriena28
7. mar 2019

@didaa skus este pockat par dni...abo chod rovno ku dr.

bejbinko1
31. mar 2019

Ahojte, ja som mala tiež problém že mi meškala cca 8 dní, bola som na pohotovosti lebo som stále vracala, zle mi bolo. Musela som odísť s práce. Na pohotovosti mi povedali že mám zväčšenú sliznicu že to vyzerá na tehotenstvo. tak som bola samozrejme veľmi rada. No večer keď som volala kvôli výsledkom s krvi tak boli negatívne. A tehotná som naozaj nebola. Môj gynekológ mi zistiť že mám nízky niejaký hormón a kvôli pravidelnej M mi môže dať lieky ktoré by boli riešenie iba na pol roka..

senorita127
12. feb 2020

@blairgossip ahoj, mne mešká menzes po tabletke po už 12 dni.. testy negatívne .. ako si nakoniec dopadla ? Nebola si tehu ?? Už som z toho mimo ..

aduska1980
6. mar 2020

@kinluska a robila si si testy aj pred tým 9 dňom kedy bolo pozitívny?

niki_9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niki_9
22. nov 2020

@nufko16 presne mam ten istý problém, inak ako to teda dopadlo?

gabriella1978
3. apr 2021

Ahojte.niekto ma skúsenosť.?mám 42 rokov.vo februári mi prišla menštruácia po 35 dnoch.a v marci som ju nemala vôbec.predvcerom som si robila test a je negatívny.co to môže byť? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre