Test One Step 7 DPO

akopprincezna
27. máj 2021

Ahojte, som trosku zmätená. Objednala som si lacné testy One Step. Zo zábavy som si včera 1 urobila a skoro som odpadla, ked som videla 2 čiarku. Dnes som test zopakovala. 7 DPO. Aké máte skúsenosti s týmito testami? Je vôbec možné potvrdiť tehotenstvo tak skoro?

anjelicek26
27. máj 2021

A to, ze si 7dpo vies podla ultrazvuku alebo nejakej appky v kalendari? Ciarka zodpoveda skor 9-10dpo a teda je tam, gratulujem.

marianna_peskova
27. máj 2021

Podľa mňa ti ovulácia prebehla skôr, než si myslíš. Neviem potvrdiť, či tieto testy duchujú, lebo ja som ich použila už keď som na základe iných testov vedela, že som tehotná. Každopádne gratulujem! ❤️

akopprincezna
autor
27. máj 2021

@anjelicek26 podľa ovulacnych bolesti

anjelicek26
27. máj 2021

@akopprincezna takze nevies. Ved niektore tie bolesti maju az dva dni po ovu (ja tiez...) a to je uz bazalka davno hore a hlien prec... takze tak no... urcite si trochu dalej v cykle, ale je to uplne jedno, tehotna je tehotna a to je hlavne.

akopprincezna
autor
27. máj 2021

@anjelicek26 Ja tomu nemôžem uveriť 🙊 snad to tento krát dopadne dobre 🙏 Dakujem!

akopprincezna
autor
27. máj 2021

@marianna_peskova ďakujem ♥️

zuzkacik4
27. máj 2021

Ja by som test radsej zopakovala ak mam byt uprimna, mne sa ta ciarka nepozdava..akoze je tam, to urcite ano..ale tieto testy su fakt riadne smejdy...aby si nebola.zbytocne sklamana..v kazdom pripade drzim velmi palce 🍀🙂

zanet7
27. máj 2021

Veľmi ti držím palce aby ti to vyšlo 🙂 ale ja som sa takto oklamala pred dvoma mesiacmi s týmito onestep testami. Ukazovalo mi krásne druhé čiarky na 3 testoch a spravila som si inú značku a tam nič. Potom prišla MS 🤷‍♀️ ale.uz som sa poučila pred termínom netestujem 🙂

akopprincezna
autor
27. máj 2021

@zanet7 juj 🙄 mala si takéto? Včera ráno som mala rovnakú, popoludni nič, večer slabý duch, rano opst čiarka. Skúsim zajtra iný test

zanet7
27. máj 2021

@akopprincezna no hej podobné, tiež bola ružová ta čiarka.. ale držím palce aby to nebol tvoj prípad 🍀 aj keď sa obavam ze hej,lebo aj ja som mala zo spodu tu ciarku tmavsiu ruzovu išla tak do stratena ,ako s ami zdá aj na tvojej fotke 😏

hennyinnsbruck
27. máj 2021

Hmmmm... Mne sa skôr nepáči ze ta čiarka nie je pekná celá... Sprav inú značku testu a budeš mat istotu.. Držím palce!! 🍀

akopprincezna
autor
28. máj 2021

@hennyinnsbruck Dnes sa mi vyfarbil iba slabuckoo, ale slabucko sa vyfarbil aj Pepino. Tak uvidíme. Aši skočím na krv

elenita
28. máj 2021

@akopprincezna no ja tam takmer nic nevidim...

hennyinnsbruck
28. máj 2021

@akopprincezna juj moc slabé tiež nič moc nevidím

karolonakarol
9. aug 2021

ahoj, dpo? Deň po ovulaci alebo deň po oplodnení ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre