Testovanie pred menštruáciou

veronikajajcayova
12. feb 2014

Ahojte snazilky..Som tu nova tal neviem ci tu taka tema bola.Testovala som sa dnes rano s testom woman secret a vysiel mi negativny test.Nevydrzala som ☹ Som 5 dni pred menstruaciou..Chcem sa spytat ci je sanca zeby som bola este tehotna..Bolia ma prsia,picha v podbrusku a chodim casto na WC ale aj vela pijem vodu..No moze to byt aj PMS ☹ ☹ Uz mi z toho trochu sibe :(

hviezdicka111
12. feb 2014

@veronikajajcayova moja, testovanie pred ms je hlupost...a to ti pisem v zaujme usetrenia kopy nervov aj penazi...o dieta sme sa pokusali skoro rok... takze co to mam odtestovane...a ked to prislo, prvy pozitivny test som mala az na 40dc...a cykly 28dnove... ano, su baby, ktorym vyjde pozitivny aj pred ms...ale nie kazdej...najlepsie je testovat vtedy, ked uz meska, pripadne ak nevydrzis, aspon v den ocakavanej ms...a tehotna mozes byt 🙂 drzim palce, nech to vyjde 🙂

petra16
12. feb 2014

@veronikajajcayova Testuj az ked meska. 5 dni pred menzesom je to zbytocne. Usetris testy

sisawalter
12. feb 2014

ja som mala 33dc, ovu na 21dc , testovala som v den vynechania ms a boli tam //

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

Dakujem baby 🙂 Viem ze to bola asi blbost ale bola som taka nedockava ze som nevydrzala..A sklamana som bola teda riadne..Myslim ze som si aj odhadla ovulaciu.Tak skusim test v pondelok..Modlim sa aby boli // 🙂

hviezdicka111
12. feb 2014

@veronikajajcayova taku blbost z casu na cas urobi kazda z nas 😀 keby som zratala, kolko som za tie mesiace snazenia vyhadzala na testy, isto by sa mi pekne hlava z tej sumy zatocila 😝 drzim palce teda, dufam, ze potom das vediet, ako si dopadla

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

@hviezdicka111 urcite dam vediet 😉 mne uz tal sibe ze pozeram rozne druhy testov na internete 😒 ..Aky je asi najlepsi?Dakujem ti 🙂

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

@sisawalter gratulujem ti 🙂

bullinka
12. feb 2014

ja som mala uplne slabunku ciarku v den, ked som mala dostat MS. Verim tomu, ze keby som test robila den, dva predtym, nic by tam nebolo. Takze taktiez moja rada, testuj az v den ocakavanej MS, alebo po termine. Usetris kopu peniazkov. Viem, ze je to tazke vydrzat, ale predtym to moc nema vyznam, ak si chces byt ista.

katkasofi
12. feb 2014

@veronikajajcayova ten test ukazuje s riadnym opozdenim...vyskúšaj iný. Co to mam odtestovane....ostatne ukazovali výrazne // a w. secret ledna druhu /... Tot moja skúsenosť...

lverffy
12. feb 2014

Ja mam s woman secret velmi dobre skusenosti (aj s ovu aj s tehu testami) ale urcite pockaj aspon na den MS. Skus sa nejako zabavit 🙂 viem je to tazke vtedy mi bolo jedno vyhodenych penazi ale zas vyhnes sa sklamaniu aj v pripade ze by prislo k zlemu uhniezdeniu a s tym suvisiace veci... vydrzkaj a urob opat az neskor. Pocuj ak to tento mesiac nevyjde objednaj si ovu testy a tehu testy z ebay/amazon su za smiesne peniaze oproti nasim testom - su to len take pruzky ale mas ich vela za malo a mozes potom testovat od nevidim do nevidim 🙂 , drzim palceky!

hviezdicka111
12. feb 2014

@veronikajajcayova ja by som si kupila mamatest v lekarni...nie nieco z netu....ten ukazoval pekne, silnejsie ako ine znacky....ja testovaci maniak som totiz do jednej vzorky namocila aj 3druhy 😝 co som nevedela uverit, ze som tehotna 😀

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

Kocky dakujem vam..Ja velice akcna som to mala naplanovane vytasit pred manzela na Valentina pocas romantikus vecere 😀 nooo nevyslo mi to..Mam v zasobe este dva testy tak skusim vydrzat..Ale je to strasne tazke 😢

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

@hviezdicka111 aaano sakra ten som chcela len som si nevedela spomenut na nazov tak dnes pani v lekarni mi dala ten Clear ale nie digitalny..Tak neviem co je to zac..Ja este teraz som pozerala ci sa tam naaaaahodu este nejaka ciarka nazvys neobjavila a nic ☹

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

@lverffy no chcela som si tento mesiac kupit ovu testy ale ja velka frajerka ze vsak viem kedy ovulujem..No asi si kupim tento mesiac urcite..Dakujem naozaj velmi pekne

hviezdicka111
12. feb 2014

@veronikajajcayova hlavne na to nemozes tolko mysliet...ale vazne 🙂 ja kym som na to stale myslela, ci sa uz podarilo, alebo nie, tak zakazdym prd z toho 😀 😀 😀 ked sme sa na to vykaslali stylom, ze ved nemame 40rokov...ze predsa sme mladi, nemame sa kam ponahlat, zrazu som aj otehotnela 😀 ale to mi dlho vychadzal negativny test...ale nejak som citila, ze je vsetko inak.. 😀 a muz si zo mna srandu robil, ze zas len zbytocne peniaze davam na testy...a ono to zbytocne predsa len tenkrat nebolo 😀

veronikajajcayova
autor
12. feb 2014

@hviezdicka111 no snazim sa na to nemysliet 😀 ..Prvy krat som otehotnela hned na prvu supu ale to som bola mlada 🙂
No kazdy hovori ze zena citi ked je tehotna a ja necitim nic praveze 😢 Asi fakt treba sa na to moc nesustredit.

tonjadabik2
13. feb 2014

tak to je este skoro.. a ked ta bolia prasia tak to nic.. mozno... a mozno ano.. drzim palce

kissovak83
17. feb 2014

@veronikajajcayova ja som na tom presne tak isto.. Cakam v stredu menzes, modlim sa aby neprisiel.. Mam bolestive prsia uz 6 dni a mierne bolesti v podbrusku, pocitujem unavu a mam lepkavy vytok.. Ak je toto psychika, tak je fakt dobra 😅

kissovak83
17. feb 2014

A ak ti mozem poradit, kup si mamatest, o nom som sa docitala tu, mne ukazal v den menzesu, ale potom to predcasne odislo ;((

veronikajajcayova
autor
17. feb 2014

@kissovak83 noo mne sa krasne den pred ocakavanym terminom dostavila ms ☹ ☹ takze tento mesiac nic :( Drzim ti velmi palce

kissovak83
17. feb 2014

@veronikajajcayova neboj hlavu hore, verim ze sa podari.. ;)

veronikajajcayova
autor
17. feb 2014

@kissovak83 🙂 zatial som pozitivne naladena..Dnes som si kupila ovulacne testy aj ked som z toho celkom jelen 🙂🙂Ty sa ako citis? 🙂

kissovak83
17. feb 2014

Tak ako predtym, prsia ma hrozne bolia a spala by som nonstop, co jja nie ;)) ale nedavam si velke nadeje, uvidime.. Mozno je to aj pocasim..;) inak OVU test mam aj ja, taky co sa zistuju plodne dni z mocu. Tento mesiac som skusila 1 krat a pekne ukazal // ciarky. Ale podla toho testu som mala jeden plodny den, tak neviem..

kissovak83
17. feb 2014

Ozaj a ako dlho sa pokusate ?

veronikajajcayova
autor
17. feb 2014

@kissovak83 noo vlastne sme len zacali 🙂 Nechala som tomu volny priebeh..No po case tuzba po dietati bola silnejsia a moc som sa na to sustredila..Tak tento mesiac si chcem dopomoct tymi testami ale kym sa v tom vsetkom vyznam tak to potrva asi :( Sledovat ako tmavnu pasiky a mat len par hodin na oplodnenie :(

veronikajajcayova
autor
17. feb 2014

@kissovak83 aj mna boleli prsia ale to vzdy pred ms a rovnako tak dom hned vedela ze nic z toho..Strasne ti drzim palce.Nelaka ta sa testnut?

kissovak83
17. feb 2014

Strasne ;)) mam doma aj test.. Ale proste viem, ze to nema zmysel.. Mozno ta zla skusenost.. Neviem.. Vtedy som sa testovala v den menzesu a nic.. Tak som neriesila.. Potom po tyzdni co mi nedosiel menzes som zacala spinit.. Hovorim si, asi mi zacinaju kramy.. Ale to spinenie znova aj na druhy den, tak som si urobila test.. Boli // ciarky, aj ked ta jedna slabsia.. Bol vikend, tak sme idli do nemocnice.. Tam mi potvrdili zvysene hcg ale bolo to malo ma tehotenstvo a nebolo nic vidiet na usg.. Tak to uzavreli ako predcasny abort.. Po tyzdni hcg 4, a dostala som normalny menzes, cize som sa samma vycidtila, co je lepsi pripad.. Ale vxdy ked idem na zachod mam mindrak, aby tam nebola ta spinava krv.. To uz nie;(( v stredu mam dostat, tak to uz vydrzim ;) uz som aj tak minula kopec penazi na testy.. No a reeaz od januara sme zacali skusat znova, lebosme mali 3-4 cykly pockat... Tak bojujem so strachom ;)

weddynka
20. feb 2014

@kissovak83 ahoj tak ako si dopadla? prisla mrska? dufam ze nie 🙂 ja budem testovat zajtra 😉

kissovak83
20. feb 2014

Zatial nie..;) len nechcem nic zakriknut ;)) ale si zlata, ze sa pytas?? Aj vy sa snazite?

kissovak83
20. feb 2014

@weddynka joj prepac, nedocitala som riadok, ze sa budes zajtra testovat... Tak drzim palcekyyy;))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre