Testovanie pred menštruáciou

veronikajajcayova
12. feb 2014

Ahojte snazilky..Som tu nova tal neviem ci tu taka tema bola.Testovala som sa dnes rano s testom woman secret a vysiel mi negativny test.Nevydrzala som ☹ Som 5 dni pred menstruaciou..Chcem sa spytat ci je sanca zeby som bola este tehotna..Bolia ma prsia,picha v podbrusku a chodim casto na WC ale aj vela pijem vodu..No moze to byt aj PMS ☹ ☹ Uz mi z toho trochu sibe :(

weddynka
21. feb 2014

@kissovak83 dakujem, no u nas ostalo bielo :( ale tebe drzim palce nech to vyjde 🙂 a neskusis ani teraz test? 🙂
my sa snazime uz dlhsie, ale stale testujem pred mrskou 😀

karmela
21. feb 2014

@veronikajajcayova po pozitívnom ovu teste sa vajíčko uvoľní od 24 -48h tak treba mat keksik v den pozitívneho testu a dva dni po 😉 Takze šanca na tehu je vždy dobra 🙂

kissovak83
21. feb 2014

Boli
@weddynka boli // ciarky, ale ja sa zatial netesim.. Az kef to bude oficialne potvrdene ;)) mozno si testovala skoro, ani mne pred mrskou neukazalo.. Ale v den ocakavania uz bola druha slabsia.. ;))

veronikajajcayova
autor
21. feb 2014

@karmela Dakujem velmi pekne..Tak najlepsie je testovat sa po skonceni ms? Mam v tom este trosku chaos a idem ich pouzivat prvy krat 🙂

weddynka
21. feb 2014

@kissovak83 jeeeej to je super, gratulujem 😵 potichucky samozrejme 😉 ja som si myslela ze to nevydrzis 😀 kedy si to pojdes dat potvrdit? ja idem v pondelok na krv tak uvidime, to uz bude na isto potom...
nemas fotku? nech mam s cim porovnat 😵

weddynka
21. feb 2014

@veronikajajcayova tak po skonceni mrsky, ale ja som zacinala vzdy az okolo 10dc. a viackrad denne by sa malo testovat a vzdy v rovnaku hodinu, aby si vedela porovnat vysledky. narozdiel od tehu testov je ovu pozitivny az ked je ta testovacia rovnako silna ak nie silnejsia ako kontrolna. drzim pasticky 😉

karmela
21. feb 2014

@veronikajajcayova najlepsie ak budes prvy krat testovať od konca mrchy.Nie z prvého ranného mocu najlepsie testovať od 10:00 do vecera snaž sa v rovnaku hodinu.Staci ti robit jeden denne ked ti bude ciarka uz skoro pozitívna tak si správ este jeden vecer dajme tomu.Ja som tento cyklus mala na obed pozitivny a vecer uz super pozitivny 😉 tak vtedy treba robit lásku s drahým tri dni urcite 😉 A nemáš zač.Kup si viac testov jednej značky.Ja testujem 4mesiac a vždy mi vyšlo iný DC teraz posledne 2 mesiace mam rovnako 😉

kissovak83
21. feb 2014

@weddynka bola som dnes na krvi, tak v pondelok budu vysledky a testik mam;) no alle pre mna uz po tyvh neprijemnych skusenostiach bude vierohodne uz len ked to potvrdi lekar, lebo dovtedy je mozne hocico...

karmela
21. feb 2014

@kissovak83 gratulujem a krásne tehulkovanie 🙂

veronikajajcayova
autor
22. feb 2014

@karmela dakujem velmi pekne.Ja sa budem moct testovat okolo 18:00 tak dufam ze to nebude neskoro :(:(A snad sa to uz cim skor podari.Dakujem este raz!! 🙂

veronikajajcayova
autor
22. feb 2014

@weddynka dakujem velmi pekne 🙂 viem ze si sem pojdem urcite este po radu 🙂🙂

weddynka
22. feb 2014

@kissovak83 juuu ten je krasny 😵 na taký cakam uz dva rojy

weddynka
22. feb 2014

@kissovak83 omylom mi ti odoslalo skor 🙂 gratulujem a zelam úspešne dotehulkovanie. Verím že dr potvrdí a sa chvíľu uvidíš fazuľku 😉 drzim palce.

weddynka
22. feb 2014

@veronikajajcayova kludne rada poradím ak budem vediet 😉

karmela
22. feb 2014

@veronikajajcayova kludne môžeš aj vecer urobit a ked uvidis ze druha ciarka pekne tmavne uz skús aj doobedu aby si vystihla vrchol lebo mne to skáče ako šialene 😉 Keby nieco kludne napíš

davlinka
23. sep 2019

Ahojky snazilky co myslite je ci nie je duch jeden som otvorila lebo ai mi lesklo pri foteni 😂

stastko123
10. okt 2019

@davlinka ja tam niečo vidim no ako si nakoniec dopadla?

davlinka
12. okt 2019

@stastko123 Dosla ms s omeskanim ale dosla

patkaamirko
13. okt 2019

Ahoj ja čakám ms o 4 dni, mam 29 DC 4.10 som mala ovu a zo 6teho na 7meho sme mali nechránený styk tiež mám kadejaké príznaky ako palenie pŕs ale to som mala sem tam pred MS tiež.. Takže si z toho nič nerobím... Ale včera som mala ružový výtok iba taky slabucky ružový potom nič a dneska som mala zas ružový... Tak neviem ci to môže byť tehu, ale vraj dá sa otehotnieť aj 2 3 dni po ovu som počula 🤔🤷‍♀️

davlinka
25. okt 2019

@patkaamirko Ako ste dopadla ? Prisla ms?

davlinka
27. okt 2019

Kocky zatiaľ takto

patkaamirko
28. okt 2019

@davlinka prišla prišla ☺️o 3 dní skôr, ale robila som si testy dva a na je dom vyšiel duch úplne slabý iba keď som kukla do svetla a druhy biela čiarka 😂🤷‍♀️

davlinka
23. nov 2019

Je to tam podla vas ?digi clearblue ukazal ze nie som tehu

stastko123
2. dec 2019

@davlinka ja myslím že áno počkaj pár dní a skús znova držím palceky 😊

davlinka
2. dec 2019

@stastko123 no nakoniec nic dosla ms aj ked testy boli pozitívne takze kusok smutna ale uvidime casom ...

stastko123
2. dec 2019

@davlinka nezufaj 🙂 treba verit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre