Testy pozitívne, slabnúca čiarka a nález u gynekológa

domcatko1811
21. máj 2020

Ahojte, asi 4 dni som so psychikou v koncoch... Neviem, či sa to niekomu stalo, ale ak áno, tak by ma zaujímalo ako to nakoniec dopadlo, či s bábätkom v náručí, alebo naopak.... Patologicky.
MS som mala naposledy 15.4. Robila som si testy od minulého 7.5. s tým, že vlastne som mala tak 5 dni do MS... MS neprišla a čiarka na teste silnela, v piatok 15.5. úplne silná. No teraz v pondelok som si spravila, a čiarka bola o poznanie slabšia... (všetky testy boli rovnakej značky)Včera som teda bola u lekára s tým, že cca mi MS mešká týždeň... Spravil vyšetrenie, a našiel gestacny vak o veľkosti 3 mm bez plodu a mám prísť o týždeň. .. A dnes, keď som si spravila test, tak čiarka je už len taký duch... Mám sa asi pripraviť na najhoršie, že? Prípadne, krámy potom prišli? Alebo ste museli ísť na kyret? 😞😞😞Ten je mojou najväčšou nočnou morou... Už takto pred rokom som to zažila, a nechcem to zažiť znovu... 😞😞😞😞😞

pininka1
21. máj 2020

Prosím ťa, pravidlo číslo jeden, nerob jeden test za druhým, zbytočne ťa to stresuje a ubližujeme tým bábätku. Jasné že doktor ešte nič nevidel, je skoro. Mne nevidel ešte ani v 8tt

tatiana1329
21. máj 2020

V prvom rade klud. Dolezity je doktor a nie test z obchodu. Tiez sa ti mohlo stat ze si zrovna nestastnou nahodou mala 2 chybne testy za sebou, alebo sa mohlo stat ze si ho zle urobila a ani nevies... Jasne ze doktor nic nevidel, jednej mojej kamoske nevidel ani v 9tt. Takze klud, vyloz nozicky, daj si cajik a cakaj na vysetrenie u lekara. Drzim palce 🙂

heln
21. máj 2020

Ahoj, chyba bola robit si dalsie testy, teraz si zbytocne v strese. Ano, je mozne ze ti klesa hcg a hrozi spontanny potrat, ale s tym vela nenarobis. Pytas sa ci sa to niekomu stalo, jasne ze ano, nebola by si jedina, je to celkom casta vec. To, ze si psychikou v koncoch je pochopitelne, bojis sa, ale aj keby to dopadlo zle, neboj sa prejde to. Teraz sa sustred na to aby si mala kludovy rezim, bola v klude a na to ze ta caka kontrola o tyzden. Ak by si krvacala alebo cokolvek, tak chod na urgent. Drz sa a neboj sa, stane sa tak ako sa ma stat.

rachel36a
21. máj 2020

Slabnuca ciarka nie je dobre znamenie...preto si ziadne testy nerob, upokoj sa a pockaj do dalsej kontroly

jaruska_12
23. máj 2020

Po pozitívnom teste ma nikdy nenapadlo robiť ďalšie co má prísť príde bez toho aby si to človek psychikou privolaval ci dobre ci zle

domcatko1811
autor
23. máj 2020

Nuž, je to úplne už jedno... Som po samovoľnom potrate 🤷‍♀️🤷‍♀️ Čo už, stáva sa mno...

nini1010
23. máj 2020

Ja mozno zareagujem inak,ale neda mi to.Potrat je hrozna skusenost,viem,zazila som,nie raz a aj kyrety.Ale pozri sa na to takto?Co chces oplakavat?Kvoli comu si nestastna?Ved si neprisla o babatko,ziadne tam od predsa nebolo.Nebol to potrat.Proste sa tam nic nevyvijalo,nic neumrelo.Ze si sklamana ze to nebolo tehotenstvo to samozrejme chapem.Ale podla mna nie je dovod na ziadne nestastne scenare,s kyretu sa do mesiaca zahojis,o mesiac dva to moze kludne vyjst.

domcatko1811
autor
23. máj 2020

@nini1010 pozri, tiež som zažila kyret, a nebola to zrovna príjemná skúsenosť.... Teraz samovoľny a som straaaašne rada, že som nemusela zas podstúpiť to rypanie sa dole.... Len som proste chovala v sebe nádej, ako asi každá, a chcela som vedieť, že niekto, kto zažil niečo podobné, so slabnucim testom, dopadol na výbornú... Lebo proste tá nádej, vieš ako... Ale už mi to je teraz jedno a vlastne, týmto túto tému uzatváram, pretože, už odpovede nepotrebujem 🙂 už som prežila a mám vlastnú skúsenosť a to mi momentálne stačí 🙂

nini1010
23. máj 2020

@domcatko1811 Drzim palce nech sa coskoro podari,nech to vyjde 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre