Tlaky ako pri menzese a hnedé špinenie

maca1207
20. jan 2013

ahojte maminky aj nemaminky,chcem sa len opytat,s manzelom sa snazime o 2.babo...samozrejme pocas ovulacnych dni...teraz ale mam pochybnosti ci som bo nie som tehula,bo 6 den po"tom"som si robila test,ktory visiel negativny,vcera som mala dostat menzes,lenze som mala skor len take hnede spinenie a uz odvtedy nic,len tlaky,presne ako mavam pri menzese...neviem ci opat si zajra utekat kupit test,bo stredu mi idu trhat zub a rontgen robit,tak mam obavi,ak nahodou mi test aj zajtra ukaze jednu ciarku,ci aj napriek tomu by som nemohla byt tehula;)dakujem za kazdu odpoved//inak pri dcerke som ziadne priznaky nic nemala,okrem toho,ze mi vynechala menstruacia...

katkarv
20. jan 2013

@maca1207 Ja by som si kupila test a rano testla lebo to si skoro testovala.A nemusel to byt menzes,lebo aj ja som mala take hnede spinenie v tehu hned na zaciatku.

luucika
20. jan 2013

aj ja som mala len také špinenie, najprv som si myslela že mi začína menzes, ale ked to trvalo asi 4 dni, tak som si urobila test a bol pozitívny 🙂, takže ja by som si pre istotu urobila.. 🙂

maca1207
autor
20. jan 2013

😉 jeej babenky tak dakujem,ja som spinila len vcera dnes intimka cista,len tie tlaky mi nejdu do hlavy pod bruchom..snad sa mrcha este nespusti ☹ ...zajtra rano utekam kupovat a dam vediet 😉 bo pri malej sme ani s amnzelom nevedeli,kedy 😀 nemala som ziadne priznaky,nevolnosti,chute,nic...a teraz sa snazime sice len 2 mesiac,ale s tymto som s anestretla,mne menzes chodi pravidelne na 28den a mam ho cca5dni s meirnym krvacanim...prsia ma tierz neak nebolia,len sa mi zdaju vacsie🙂ale ro uz si asi aj namyslam 😉 len sa obavam,ak bude jedna ciarka ci to nemoze byt neaky mimomaternicovi,ale to by boli podla mna asi ine bolesti...kazdopadne dakujeeem 😉

maca1207
autor
21. jan 2013

taak babenky..a maam vysledok,dve ciarky...jupiiiiii 😀 v stredu frcim k zenskej,Dorka sa moze tesit...zela si sestricku,ale mne je to jedno,hlavne nech je to zdravucke...krasny dnik vsetkym 😉

taja27
22. jan 2013

@maca1207 jeeej gratulujem kiežby to bolo tak u mna .-(((( aj ja som dnes začala špinit test som si neorbila i ed mam doma 6.((äale nechcem zažit sklamanie už som dnes zase plakala že mi ide menzes...ach jaj keby som už aj ja tehulka.(((

maca1207
autor
22. jan 2013

taja neboj,urcite sa podari 😉 ja som s manzelom len troska seknuta,ze sa nam to podarilo na 2 krata a malu co uz ma 4rocky hned na prvy krat 😉 😀 ja som si myslela,ze mi ide menzes,kamoske naj ktora na mikulasa proodila tiez svoje druhe babo som o tom spineni jednodnovom hovorila a aj o ych tlakoch v brusku..ona mi vysvetlila,ze presne toto mala aj ona pri tomto druhom,ze spinila a to sa jej maly zahniezdoval 😀.tsk sj teda cca viem,kedy sa nam uchytil anjelik;)zajtra budem vedeit viac,idem k zenskej som objednana,tak napisem...neboj taja...nic netreba silit,ono to povacsinu pride spontanne samo,kamamratka nemohla mat vyse 8 rokov,snazili sa deco mozne skusali,a potom uz bola zmierena,ze teda nic,a sup mala sa jej narodila a do roka bola gulkou opat 😀 inak vdaka za gratulaciu...a ja silno verim,ze coskoro aj ja budem gratulovat tebe 😉

marianna1985
23. jan 2013

Kocky a to hnede spinenie ste kolko mali, resp. kolko dni.

taja27
23. jan 2013

@maca1207 dakujem velmi pekne za povzbudive slová....ale veru to špineneie bola predzvest menzesu...tak som si ajpoplakala...a ano je to pravda že ked sa to silí nepride to....budem sa snažit brat to až nie tak važne....len s a c itim ukrivdená v tom,že iné moje kamošky maju na prvý šup a ja nič .((( a aj ine veci mam doslova vyprosené vymodlené ,,,alebo si ich musim zaslužti .....ach jaj no budeme skušat..a aký si mala cyklus? kolo dnový?

maca1207
autor
23. jan 2013

@marianna1985 ja len jeden den a to ake cca 3 kvapky;)...inak dnes som kocky bola u zenskej a nas vybojovany anjelik pride na svet cca 30.9 😀 a uz sa ho nemozme dockat...nasa mala bola taka nadsena,ze ked sla zo skolky,tak mi vravi,maminka mne tak busi srdiecko a ja prelaknuta,preco?no odstastia 😀 to ma tak povzbudilo,ze nieco krasnejsie som asi nepocula,normalne slzy..boze...a tak som s abala,ze ked jej povieme,ze nebude uz len ona,ze bude ziarlit...ale krasne som jej vsetko vysvetlila,ze je nas naj poklad a bude velkou segrou a bude mi vo vsetkom pomahat a tak som ju vlaasne povzbudila,ze sa citila byt dolezitou... 😉 tesimeee sa...babenky kraasne...vsetkym cakajucim,snazilkam...nech sa dari a nech vas sila a odvaha neopusta 😉

maca1207
autor
23. jan 2013

@taja27 tajka,ja som mala 28 a siel mi presne ako hodinky...a cca 4 az 5 dni s miernym krvacanim,bez neakych problemov..cim sa ti mozem tu zdoverit,je to,ze ako 16r som trpela anorexiou dost silnou,kde mi na vyse roka zmizla mrcha...hovorili mi,ze uz nikdy nebudem mat deti atd...dotera sa z toho smejem🙂)boh ma musi milovat,bo dcerku sme na prvy sup dali a druhe vysnivane na druhy sup....ale nikdy sme to neak nesili,proste sme sli...a nie s tym,ze ideme nieco "vyrabat" 😀 treba podla mna aj psychiku trochu zapracovat a hlavne sa nikdy nevzdavat,nikdy..bo ja keby som to vzdala,doteraz by mi nebehal ten najkrajsi anjel na svete po chalupe a druhy by mi nelezal pod srdcom 😉

marianna1985
23. jan 2013

ach kocky neviem ci si mam robit test, aj chcem vediet aj sa bojim

marianna1985
23. jan 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/naliate-prsia-hnedasty-vytok-tlak-v-podbrusku/

este pre upresnenie menzes som tento mesiac mala 9-12 januara

vyjadrite sa mi

maca1207
autor
23. jan 2013

podla mna neviem,ale aasi tehotenstvo to nebude..ak som dobre pochopila, ze si mala 9.1 a nechraneny styk 17.ovulacne byvaju tak cca od12 do 16dna..od prveho dna menzesu,ale u kazdej je to samozrejmeze ine,u mna to platilo tak,ze presne 14den od prveho dna menzesu a takto som pocala svoje momentalne 2 dietatko...test si nerob,to mas strasne skoro,ja som si po nechranenom styku co bolo 6.1 robila po 6 dnoch a nic,a ked mala som slaby mozno len poldnovy vytok druhy den uplne cista a len bolest bruska,tak som si robila az na 2 den po meskani a uz bola slaba ciarka a na dalsi den uz silnejsia,a dnes zenska mi potvrdila,ze je to krasna gravidita 😉 keby pockam radsej na dalsiu periodu a ak sa nedostavi,tak je cas na test 😉

taja27
24. jan 2013

@maca1207 no macka tak to máš super.))hned na prvy raz heheh...no keby a to dá vieš že nesustredit či bude či nie...ved okolo mna ma 12 báb teda čaká babo a ja nič su to kamošky a známe...
ked ani neviem kedy mam plodne dni kedže mám 40 dnový cyklus...a tosme fakt sa milovali každý druhý den od konca menzesu tak si vezmi to je vyše 20 krat....)) každá mi to hovorí že nesil,počkaj atd budeš mat deti....aj veštica volakedy dáávno mi to povedala ach jaj...teraz mam 2 den menzesu a len tak zo mna tečie no užas....
pondelok idem na krv na gyndu a utorok ide frajer na spermogram....pre istotu aby sme hned vylučili všetko

maca1207
autor
24. jan 2013

😉 tak aspon,ze ste sa takto k tomu postavili,ze sa preistotu idete dat skontrolovat..ale ako som spominala,kamaratka sa vkuse snazila celych8rokov a nic..a ked sa mi mala narodila,bola aj trosku akoby sklamana,ze ona nema taku zivu babiku doma...ale...v ten isty rok nam pisu,ze uz na vianoce budu 3 a o dalsi rok,ze 4 😀 tak verim,ze vsetko ti Taja dobre dopadne...drzim vsetky prstiky aj na nohach 😉 potom ak budes mat chut,daj vediet ako ste dopadli.. 😉 mysli hlavne pozitivne

inivana
31. jan 2013

@maca1207 gratulujem že ti to vyšlo 🙂

Aj my sme sa začali zase snažiť po MA... mala som potvrdenú ovu od lekára tak sme sa snažili usilovne... a na 10-ty deň po ovu som mala hnedé špinenie. Ale len kvapku, myslela som že prichádza MS ale zatiaľ nič. Už je to tri dni. Inak žiadne príznaky, bolí ma podbruško. Ešte som nerobila test, netrúfam si vidieť ho biely ☹

livocka21
31. jan 2013

ja som mala takisto tlaky ako pred menzes a bola som v tom..tak vam drzim palce

maca1207
autor
3. feb 2013

inivana,ja si myslim,ze si v tom 😉 ...bo presne aj ja som mala,len jednu kvapku takeho hnedeho vytoku a nic,len bolenie podbruskom a bolenie prs,presne ako pred menzesom...ale ja som si hned robila test a vysiel mi prvy negativny,az tu mi maminky poradili,ze mam si ho urobit este raz,bo ja som si ho skoro robila,a vysiel juchuuuu pozitivny🙂)))tak sa nemozme dockat....ja som len zatial v 6tyzdni a nas "Hugo"ma prave4tyzdne🙂)))to mame "pracovny nazov Hugo🙂"...tak drzim prsstiky,nech su krasne zretelne 2 ciarocky 😉 .potom daj vediet 😉 pekny dnik

lubiduch
3. feb 2013

@maca1207 sprav si test v stredu ráno pred tým trhanim zuba. 6 dni po ovulacii je strašne skoro. Tie priznaky mozu a nemusia byť tehotenstvo. Kľudne to môže byť anovulacny cyklus, vtedy mi menzes zacinal aj koncil spinenim a bol slabší ale zato dlhší. A v tehotenstve som mala menzes este 2 mesiace,aj spinenie aj tlaky v podbrusku. Čiže tvoje príznaky mozu byť všeličo ale pre pokoj v duši by som si test spravila.

maca1207
autor
3. feb 2013

ja uz som si robila pred2 tyzdnami;)a som momentalne v 6tyzdni🙂mam potvrdene od zenskej...a co sa tyka trhania,tak som sa zo zubnym dohodla,bo som v prvom trimestry a sa boji mi dat injekciu,ze az koncom 4.mes zaciatkom 5.mesiaca mozu,ze to by malo byt v pohode,informovala som sa aj u zenskej a aj to potvrdila,ze jasne,ze v 4.mesiaci zub moze ist von a aj injekciu mi mozu dat,tak len sa modlit aby ma pocas tych 2 az 3 mesiacoch nezacal poriadne boliet,bo uz sem tam som to predychala,a to bez akychkolvek piluliek,len cesnak hodila a obklady...nedovolim,aby dropcovi bolo neakym sposobom ublizene na zdravi...

reni1512
3. feb 2013

Ja som mala take priznaky, moze ist o tehu 🙂 este si skus test, najlepsie mamatest, ale az tak na 10ty, 11den od ovulky..drzim prsty 🙂

lennykai
19. aug 2014

ahoj dievčatá som 6tt6 a včera som začala špiniť lekárka povedala že zatial to nič nieje ale ja mám teda riadny strach, máte s tým niektorá skúsenosti? vdaka za opoved

minie88
24. aug 2014

Ahojte, snažíme sa o bábo, skúšali sme 19.8. a 20.8. ráno. Ovulácia mala byť 20.8. alebo neskôr, to bol 16DC. Cykly mávam 28-32dní. No a toho 20.8. poobede som mala hnedé špinenie stredné, ktoré trvalo 4dni, posledné 2dni som tam badala aj trochu krvi, dnes to skončilo zrejme. Neviete či to prebehla ovulácia alebo či to bola už druhá MS tento mesiac? Posledné 2mesiace mám bolesti v podbrušku, testy aj krv boli doteraz negatívne. Dakujem 😖

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...

domka104
22. okt 2014

@adelie538 ano, pokial si mala styk pocas plodnych dni, moze ist o uhniezdovanie. Nemusis pisat do kazdeho fora tu istu otazku 🙂

adelie538
22. okt 2014

@domka104 ďakujem, ja som tu nová, tak som nevedela 🙂 Nebola som si istá, či to nie je na uhniezďovanie skoro

domka104
22. okt 2014

@adelie538 nie je to skoro 🙂 Pockaj par dni a uvidis, co sa bude diat. Vsetko dobre 😉

adelie538
22. okt 2014

@domka104 dakujem 🙂)

macka1211
10. jún 2015

Ahojte dievčatá,chcem sa Vás opýtať na Váš názor.S priateľom sa snažíme o bábo.Menštruáciu mám pravidelnú ako hodinky,každých 27 dní.Menzes mám dostať 12.6.,ale 6.6. som mala trošku krvi a od 7.6.-9.6. som na intimke mala iba slabo hnedé špinenie.Dnes je intimka čistá,neviem,čo si mám o tom myslieť,lebo nikdy som takéto niečo nemala,prsia ma bolia,aj v podbrušku mám bolesti a hrozne som unavená.Mohlo by ísť o tehotenstvo?Ďakujem 🙂

adika84
13. júl 2015

@macka1211 Ahoj tak ako to nakoniec dopadlo? si tehotna? lebo ja prezivam teraz to iste 🙂 Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre