Týždeň mi mešká menzes. Som tehotná?

veronkka22
21. feb 2013

Ahojte, už týždeň mi mešká mrcha. Mávam trošku dlhší cyklus (34 dní) a podľa všetkého som ju mala dostať minulý piatok(15.teho). V nedeľu i pondelok som si robila testy, no oba boli negatívne. Včera ráno som mala také tmavé špinenie a dnes to isté, len je trošku silné. Gynda nerobí celé dva týždne, tak tam nemôžem zájsť. Myslíte si, že som v tom, alebo to môže byť nejaký zápal. Btw posledný mesiac som bola v brutálnych stresoch a moje krámy boli naň vždy dosť citlivé, no nepamätám si, že až tak. 🙂 Díkes

sandri
21. feb 2013

Mne sa takto prejavil anovulacny cyklus - mrcha nikde a tehu test negativny. Po 10 dnoch, ked som mala stale len mierne spinenie som zasla k Dr, ta mi pichla vyvolavacku a do 2 hodin bola mrcha na navsteve 😒

irriss
21. feb 2013

Mas smulu, ze Gynda nerobi 2 tyzdne..ale mas STESTI, ze tu na KONIKU je nonstop provoz.😉
..a odpovedi na tyto otazky doslova zdejsim dennim chlebem... 😉
skoda jen, ze na internetove osobni gynekologicke prohlidky budeme muset jeste asi 2 stoleti pockat.. 😉

simca06022011
21. feb 2013

no az take strasne to nie je... tyzden...(to k tomu "az tak...") podla mna ked bol test negativny tehu to nebude ale tak mozes skusat este, alebo si dat uroit odbery v laboratoriu za hotovost a urobit si test z krvy aj skor ako úride gynekologicka, alebo ist ku zastupujucej🙂

biancarv
21. feb 2013

Mne raz meškali skoro 20 dní a tehotná som určite nebola. Nemala som z čoho byť z čoho😀k už ti ostáva jedine skúsiť znova ten test a keď už nebude mať doky dovolenku tak šup ju nej, keď sa to dovtedy nevyrieši. Takže môžeš aj nemusíš byť tehu. Kvôli stresu ti kľudne môže meškať. Neviem či chceš byť tehu, ale ja som to zakaždým vycítila že som tehotná už hneď na začiatku. Tehotná som bola tri razy. Ale bohužiaľ som pri druhom tehu v 12tt potratila. pa 🙂

vefi89
21. feb 2013

@simca06022011 mne vyšli dva testy neg. a pritom som bola už 2 mes tehotná 😉

ale k veci, stres pôsobí nepriaznivo, a čím viac sa budeš stresovať, že nechodia, tým horšie. kľud, červené vínčo a ži ďalej

vinifred
21. feb 2013

..sme v 17 storočí??? 😀

sisaha
21. feb 2013

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smejulinko
31. aug 2020

Tehotenské testy ako Vám akustiku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre