Urobila som si tehotenský test veľmi skoro?

27. aug 2020

Baby volala som s gyndošom a vravel že neni možné aby mi tak skoro vyšli tehotenské testy 6 dni pred ms bola som 13 dpo 12.8 bola ovulacia myslite že je to normálne?

damtiporiti
27. aug 2020

A určite ti vyšli pozitívne? Vieš, lebo tu dámy na testoch vidia to, čo vidieť chcú a iná odpoveď je samozrejme zlá.

autor
27. aug 2020
autor
27. aug 2020
nikiki29
27. aug 2020

13 DPO už môžu byť testy pozitívne. Len mi nesedí že máš ešte 6 dní do MS 🤔 13 dpo by si mala mať 1-2 nie? 🤔

autor
27. aug 2020

@nikiki29 mam hrozne nepravidelný cyklus ale testy boli robené predvčerom takze teraz mam 4 dni do ms 😊

nikiki29
27. aug 2020

Tak asi budeš tehotná 👏🏻 počkaj pár týždňov a choď na sono či je všetko ok 😊

evamea
27. aug 2020

Ovulácia bola potvrdená lekárom? Nie je možné, že by si bola tehotná z predchádzajúceho cyklu? Alebo že by ovulácia prebehla skôr? Niektorým ženám vyjde pozitívny tehotenský test aj skôr. Lebo ak lekár tvrdí, že to nie je možné, tak by som možno spochynila jeho odbornosť a hlavne v prípade, keď sa jedná o nepravidelnú menštruáciu.

jaskolka
27. aug 2020

Je možné, že si otehotnela už v minulom cykle,alebo ovulácia bola skoro, keď máš nepravidelný, tak ťažko úplne presne to vyrátať. Jednoznačne testy sú pozitívne, odfot doktorovi 😃😃😃

evamea
27. aug 2020

Každopádne gratulujem. 🙂

autor
27. aug 2020

Baby tiež si myslím že som otehotnela v minulom cykle len on tvrdí že to neni možné a 12 mi určil on že by som asi mohla mat ovulku mala som hlien ale či bola ovulka neviem určite 😏 ešte mi povedal že môže ísť o biochemické že každé dva dni mam robiť test či nebude čiarka slabšia ale neviem či je normálny každé dva dni mam zbytočne vyhadzovať peniaze 😏

evamea
27. aug 2020

Že by si mohla mať? Bože, rýchlo ho zmeň. Žiadny normálny odborník ti nebude hovoriť, že si máš robiť testy každé dva dni. Odsleduje si to sám po prípadnej menštruácii. 🤦‍♀️

autor
27. aug 2020

@evamea už som na neho počula sťažnosti od mamičiek rozmýšľam že si dam kartu k inému veď ma odbil ako keby sa nič nedeje a niekedy aj nedvihne mobil ..

ayanamirei
27. aug 2020

ja nechapem z akeho dovodu si mu volala ci je to mozne ? sak mas v ruke dva tehotenske testy, ktore ukazuju, ze zrejme tehotna budes, tak pockaj do ocakavanej MS, sprav konktrolny test, po tyzdni este jeden a potom sa objednaj k lekarovi na sono.

autor
27. aug 2020

@ayanamirei ja som mu volala že mi vyšli tehotenské testy nie či je to možné že či ma mohol objednať keď už niečo uvidí on sa ma spýtal kedy mi vyšli ja že predvčerom a že či už mi mešká ja že nie ešte 6 dni do ms a povedal že to nie je možné aby mi tak skoro vyšli pozitívne testy vraj mam testovať každé dva dni či nebude čiarka slabšia že možno ide o biochemické

misinka0611
27. aug 2020

Ano je to normalne 🙂 Niekomu az po tyzdni meskania ukaze pozitivny test, niekomu ako tede na 13 DPO. Testy hovoria viac nez jasne. Kazda sme ina mame ine cykly, inak nam stupa HCG.

evamea
27. aug 2020

No určite tak urob.

dzejsik
27. aug 2020

no tak sa poprípade rovno prehoď k inému doktorovi aj s prvou kontrolu ... a gratulujem 🙂

ajka0207
27. aug 2020

13 dpo nie je vôbec skoro na pozitívny test. Vie gynekológ ze máš dlhšie cykly?

majamat
27. aug 2020

ja by som typovala skor, ze ak mas nepravidelny cyklus, preto nemozes presne vediet, kedy ms pride, ze by si uz mohla mat tak 1-2dni pred ms, nie 6dni, v case, ked si robila test.
ide o to, ze ms prichadza vacsinou okolo 14dni DPO. a teda niekedy asi mavas dlhsi cyklus,a le teraz by mozno bol aj kratsi, keby si nebola tehu. to uz nezistis, co je prakticky aj jedno. dolezit& je vysledok. 🙂

aak ti test ukazjue presne, keby si otehotnela v minulpm cykle, ten jeden by ti asi neukazal 1-2. kludne to mohol byt tento cyklus a prebehlo to tak ako som napisala. a 1-2 cni pred ms uz test pozitivny moze byt. no dr. ti presnejsie urci dlzku tehu podla sona.

a gratulujem. vysledok testu je jasny ❤

lucilaines
27. aug 2020

Je to uplne normalne, takto vyzerali moje 9dpo

bibiana177
27. aug 2020

Podla mna to je tiez normalne a ked mas hentakeho gynekologa, tak cim skor od neho k nejakemu lepsiemu!

marvin1234
27. aug 2020

Kľudne môže byť, ja som mala 52 dňové cykly a ovu cca 34 dc a vychádzalo to tak nejak ako tebe, tak ak máš nepravidelne mohlo sa stať.

pink_lady
27. aug 2020

tak tu prvu odpoved si dobre zotrela tymi testami :D tak tehotenstvo urcite je, otazka ci z tohto ci z minuleho cyklu 🙂

sazumak
27. aug 2020

Gratulujem 🙂 Ja som mala ovulku pri treťom otehotnení na 11 deň cyklu a 12 DPO som mala krásne dve čiarky 🙂

lauriema
27. aug 2020

@damtiporiti Ahoj, ja som bola tehotná 3 TT a test negat. Mala som tušenie šla som na dono a tam už srdiecko

kiki68
27. aug 2020

Ja som testovala presne v den ms a ciarka bola silno ruzova. Otehotnela som den po ms. Mame z toho zdraveho chlapceka.

noemikatka
27. aug 2020

Baby keby otehotnela uz v vpredchadzajucom cykle tak si myslím že si Ty test by ulazoval 3+🙈

autor
27. aug 2020

Baby ďakujem každej 😘😇 robila som ešte jeden test a je pozitívny takze pán doktor môže mat srdce na mieste a ja tiež lebo další test neurobím ani bohovi😂

autor
27. aug 2020
andie2810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre