Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Uvidí niečo doktor na sone?

drahomirab
9. jan 2013

Ahoj som 14DPO…v pondelok-12DPO bola na teste úplne slabá čiarka skoro hu neni ani vidieť ked sa nan šlovek nezadíva a další som si hned robila 13DPO a je o ničo viac vidiť… zajtra bude 15DPO tak sa chcem spýtať či si ho mám robiť aby som mohla ist k dr… a či vlastne možem byť aj tehotná… v sobotu min týžden som dostala MS ale slbú a len 2 dni som krvácala a potom 2 dni špinila a dnes nič… tak čo myslíte?

monikajaco
9. jan 2013

ak myslis tehotenstvo ... to sa ukaze az cca po 6 tyzdnoch ... pretoze vtedy je tam vidiet uz srdiecko ...inak ti moze povedat ze to je cista alebo cokolvek ine na vajecniku ...

galaxy
9. jan 2013

ja som bola 14 DPO - 4týžde a videl gestačný vak

jaruska8
9. jan 2013

By som ešte počkala, mne meškala ms skoro 2 týždne, keď som šla. Veď mu zavolaj, on ti najlepšie povie, či máš prísť. 😉

ivik4
9. jan 2013

@drahomirab neuvidi nic

iwesska
9. jan 2013

Mne lekarka povedala ze skor ako v 7tt ani nemam chodit, lebo nebude nic vidiet.

bibinkaleo
9. jan 2013

ja som bola vcera t.j 30dc dva dni meskania a nevidel absolutne nic povedal o 3 tyzdne ze mam prist

drahomirab
autor
9. jan 2013

ale mne ms nemešká 🙂 prišla v sobotu a trvala do nedele a bola hrozne slabá oproti tomu čo mávam....a teraz to špinenie do obeda nič a zas špiním ja neviem baby.... test vám kedy ukázal úplne druhú čiarku?

piacere
9. jan 2013

@drahomirab urob si test, aby si videla, či testovacia čiarka silnie, teda či stúpa hcg 🙂
Ja som mala na 13dpo ducha.... Testovaciu čiarku som mala rovnako silnú ako kontrolnú až dnes na 24dpo, ale je pravda, že to bolo Pepino (slabý test), na Mamateste by bola testovacia takto výrazná určite skôr (nezohnala som...).
Každopádne lekár vidí na sone "niečo" až pri hodnote hcg 1000 cca.... takže pokiaľ máš na teste testovaciu čiarku slabučkú, hcg bude určite POD 1000....
Testuj 😉 Ak čiarka zosilnela, volaj na gyndu, vysvetli, že si mala slabú mrchu, testy pozitívne a buď ťa pozvú hneď, aby ti urobili aspoň kontrolný odber na hcg alebo ťa objedná na nejaký 7-8tt, keď už vidno srdiečko...

drahomirab
autor
9. jan 2013

@piacere bude testovať teda a uvidíme 🙂

siska07
9. jan 2013

@drahomirab tehu mozes byt aj ked spinis, to je normalne, a tie prve dva dni sa ms len tvarila ze prisla, ale to vobec nemusela byt ms.. ja som mala to iste pri prvom tehu. ako pise
@piacere ak ti ciarka zosilnie, od ducha - slabej ciarocky po par dnoch na vyraznejsiu, moze ist o tehu a okolo 6tt sa objednaj na sono

drahomirab
autor
9. jan 2013

@siska07 sono má aj Gyn...tak uvidíme dám vedieť zajtra či zosilnel

siska07
9. jan 2013

@drahomirab nechapem tomu ze ;sono ma aj gyn;
ak cierka na tehu teste zosilnie aj po dvoch dnoch, objednaj sa na gynde na sono

drahomirab
autor
9. jan 2013

že moja gynekologyčka má sono a tam sa neobjednáva tam stačí prísť 🙂 ...no ved uvidíme zajtra skusim další test a ked zosilnie tak v piatok kupim cestou z práce další a testne aj v sobozu aj v nedelu 🙂

drahomirab
autor
10. jan 2013

@galaxy ahoj tak mne dens nevidela nič može to byť skoro 2týžden od DOP?nvidela nič že vobec ani náznak :/

galaxy
10. jan 2013

od dop?? to čo je?

drahomirab
autor
10. jan 2013

takže dnes 15DPO čiže prví den po 2 týždny od DOP som bola u dr. vyšetrila ma len sonom a že ani náznak tam nieje že mám prísť skusiť o týžden ale myslí si že to nebude ☹

drahomirab
autor
10. jan 2013

@galaxy den oplodnenia,aktu :D dnes začínam 3 týžden

drahomirab
autor
10. jan 2013

@drahomirab podrbuško ma stale pobolieva mám ho ako keby nafunuté a takto ma zrovnala so zemou doktorka :/

galaxy
10. jan 2013

@drahomirab no moja nemyslel doktor tým že nevidel bábätko? na bábätko to skoro je. hovorím ja som bola 14 dpo a videl gestačný vak. a teraz kedy máš prísť?

drahomirab
autor
10. jan 2013

@galaxy mne ani to

galaxy
10. jan 2013

@drahomirab sprav test

drahomirab
autor
10. jan 2013

@galaxy som si robila

galaxy
10. jan 2013

@drahomirab kedy dnes? včera ?

drahomirab
autor
10. jan 2013

a o týžden mám prísť..že a pre istotu nič neužívať

drahomirab
autor
10. jan 2013

@galaxy a dnes ráno

galaxy
10. jan 2013

@drahomirab no tak na 15 dpo je veeeľmi slabý dusík. ja by som to nechala tak asi zatiaľ

drahomirab
autor
10. jan 2013

no nechám to tak ako mi aj gynekologička radila piť čaje urologické a nemysleť na to a dostaviť sa buduci týžden :D

karin112
14. sep 2013

drahomirab----> si v tom ... aj mne sa to tak stalo

nevesta83
27. okt 2013

Ahoj ja mám takéto slabučké čiarky na pepino teste asi 6 dní a nič nesilnie.....je ich vidieť len v polotme...ako na foto.

nevesta83
27. okt 2013