Používame cookies. Viac informácií tu. OK
evora29
7. jan 2019

To moze byt kludne aj bliziaci sa prechod, nielen tehotenstvo.

mmoni89
7. jan 2019

Mozes mat posunutu ovulku a test este nemusi ukazat.ja som pri prvych dvoch detoch mala ciarky pred ocakavanou MS .Teraz pri tretom som si robila ked mi den meskala a nic..Uz som neverila ze by som bola.Dve ciarky som mala slabuckee az na tteti den meskania.Ale ovulka sedela.Takze pokial si jj mala n3skor tal ti nemusi test ukazat

janinah
7. jan 2019

Snažili ste sa či chránili?test robený 1.den meškania či 4tý.?.dosť podstatné info chýba...ak b ysi bola tehotná,tak je to zázrak a ďakuj Bohu😉 skôr si myslím,že nie si

bodka70
7. jan 2019

Počkala by som pár dní a išla ku gynekológovi. Moja svokra si tak v 44 rokoch myslela, že je to prechod, len ten "prechod" v 5 mesiaci začal kopať a presne na svoje 45. narodeniny porodila zdravého chlapca - môjho bývalého partnera. Všeličo sa stáva 🙂.

river_song
7. jan 2019

Tiez mam kamosku co si v 45 rokoch myslela ze to je prechod, a nebol 😏 Samozrejme môže to byť tehotenstvo, môže to byť aj prechod, my si tu ale môžme iba tipnúť.. treba zájsť k lekárovi.

henika221
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liaka
7. jan 2019

@henika221 ako mama so synom...

henika221
autor
7. jan 2019

@liaka. Keď myslíš.

henika221
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henika221
autor
7. jan 2019

@liaka keby si nevedela koľko mam rokov tak to nenapíšeš.ale je to tvoj názor

liaka
7. jan 2019

@henika221 prepac, ale vyzeras o dost starsie od neho... To bol moj prvy pocit a zaroven nazor. Nic v zlom...

river_song
7. jan 2019

@liaka ja zas nechapem kde beries tu drzost niekomu pisat ci vyzera mlado alebo staro, ak sa ta na to nikto nepytal a ak je to totalne mimo temy.. to aj na ulici ked niekoho tak vidis, tak utekas k nemu, poklepes mu po pleci a povies mu svoj nazor na jeho vyzor, popripade ako ladi s partnerom? Je to totalne nemiestne, nic v zlom 😉

henika221
autor
7. jan 2019

@river_song ďakujem.

henika221
autor
7. jan 2019

Píšte prosím iba k teme

liaka
7. jan 2019

@river_song nie, ale tu sme v diskusnom fore a nevycapim sem fotku ked si nezelam komentovanie a ja som jej napisala, ze to bol iba moj nazor

henika221
autor
7. jan 2019

@liaka máš možnosť písať k téme aby ta neznervoznovala moja fotka

henika221
autor
7. jan 2019

@liaka a koľko máš rokov? Ak sa smiem spytat

dzulli1980
7. jan 2019

Niektorí ľudia sú strašne skostnatelí ... keď je muž starší od ženy o 20 rokov, je to v pohode, nikto to nerieši ... no keď má zrelá žena "zajačika", tak je to neakceptovateľné ... keď si rozumejú, sú spolu šťastní, nie je čo riešiť, je to ich vec ... nikomu neubližujú, neberú deťom otcov/matky, obaja sú slobodní ... videla som tú fotku, na svoj vek vyzeráte moc dobre, čo by mnohé za to dali 🙂

maciatkolulu
7. jan 2019

@liaka toto naozaj, niekto sa nieco opyta, je slusny a teba trapi ako kto vyzera, si teda riadne neprijemna, inak taketo partnerstva byvaju vacsinou ovela pevnejsie ako tie, kde je muz o rok, dva a viac starsi a ani sa mila zenicka nenazda a vymeni ju za iny model, ale hlavne, ze sa predtym k sebe kvazi hodili, uplne primitivny nazor a mimo temy dievca zlate, daj fotku teba a tvojho muza, nech sa mrkneme, ci pasujete😀

bodka70
7. jan 2019

@henika221 , inak čisto z hľadiska možnosti otehotnenia, je super, že máš mladšieho partnera. Šanca otehotnieť a hlavne donosiť a porodiť dieťa po 45 roku je veľmi malá, ale je, nie je to nemožné. Mladší partner túto šancu zvyšuje. Ja som porodila svoje posledné dieťa v 45 rokoch a tiežˇsom mala o niečo mladšieho partnera, i keď len o 3 roky. Ja som sa o tom bavila so svojim gynekológom, on mi hovoril, že súčet veku oboch partnerov by nemal presiahnuť 85-90 rokov, inak je to už veľmi rizikové. Takže to sa tam obaja ešte zmestíte, do toho limitu 🙂. No veď uvidíš, držím palce 🙂.

bodka70
7. jan 2019

pardón oprava, v 42 rokoch som rodila, to bol preklep 🙂

henika221
autor
7. jan 2019

@dzulli1980 ste milá. Ďakujem vam

henika221
autor
7. jan 2019

@maciatkolulu zlata. Na margo nášho vzťahu. Lepší muž na svete nieje. Verte mi.

jarnajar
7. jan 2019

@henika221 Môže to byť tehotenstvo aj menopauza, až ďalšie dni ukážu. Ale v našej rodine boli ženy, ktoré porodili v 46 a 47, deti zdravé a to bolo pred mnohými rokmi, keď už žena pred 50 bola vnímaná ako fakt stará (30. roky minulého storočia 🙂 ) tak držím palce.

henika221
autor
7. jan 2019

Obhajim sa aspoň okrajovo, prečo som práve s týmto mužom. Niesom na zajačik ov ako sa im vraví. V predošlom manželstve s alkoholikom som mala často stavy že nakoľko moje deti sú dospelé, už som nechcela trpieť a možno by som tu dnes už nebola. V najhorších chvíľach to bol presne tento muž, ktorý stál pri mne keď ma môj ex doslova ničil psychicky.jemu vďačím za to, že až teraz si vážim svoj život a ze s istotou môžem povedať ze milujem.. Iba toľko k tomuto.

bodka70
7. jan 2019

@henika221 , nemusíš sa nikomu objajovať, je to tvoj život, tvoje rozhodnutie, nikomu inému ako vám dvom do vášho vzťahu nič nie je. Všetko je tak ako má byť 🙂.

henika221
autor
7. jan 2019

@bodka70 je a nedám si ho za nič na svete. Práve preto by som iba kvôli tomuto mužovi podstúpila tehotenstvo. Aj keď sa on vyjadril že neuprednostni dieťa ak by mal prísť o mňa zo zdrav. Hľadiska

alantroj
7. jan 2019

Moja krstna mama si myslela ze je v prechode a nakoniec porodila ako 47rocna, najstarsia dcera mala vtedy 17. Moja starka porodila moju mamu ako 40 rocna (starký mal 49) a teda kedy to bolo dávno. A dozila sa vnucat aj pravnucatka.

henika221
autor
7. jan 2019

Tak mi držte palce. Teda mne aj mojej láske. Nech to vyjde. 👶😘❤️.. Dali ste mi toľko energie že sa idem zblaznit😘ďakujem

janinah
7. jan 2019

Ja som bola tehotná poslednýkrát v 42.r. a v nejakých novinách bola pani z Košíc,ktorá bola vtedy tehotná ako čerstvá práve 50tnička a tuším to bolo prvé dieťa...vek je len číslo,drobec v tomto veku ti dodá toľko energie,že sa budeš čudovať,viem,o čom píšem,tak nech sa podarí😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli