V 5.týždni stále nič nie je vidno na sone

tanickami
25. júl 2017

Ahojte baby. Prosim vas je tu jedna z vas taka, co jej v 5tt na ultrazvuku neukazalo este nic? ja som z toho strasne vystresovana, tehotenske testy pozitivne a na sone nic :-/ Este sa chcem spytat ci je normalne ked ma boli brusko, mam ho take riadne nafuknute a niekedy v nom citim taky tlak.. najhorsie natom je ze moja doktorka ma momentalne dva tyzdne na dovolenke.. ja som uz zuufala :-/

dai
25. júl 2017

@tanickami tak neviem... v 5tom tt tak mozno gestacny vak by mohlo byt vidiet... za tie 2 tyzdne bude akurat cas aby bolo vidiet nieco poriadne

silvia3009
25. júl 2017

Treba čakať 🙂 je to este veľmi skoro..mne potvrdili až v 8tt.

elje
25. júl 2017

@tanickami Ak si v 5tt podľa poslednej menštruácie, ale ovuláciu si mala neskôr, tak na sone nemuselo byť vidno ešte naozaj nič... Hlavne nestresovať, nohy vyložiť hore a počkať 😉

vydrnik
25. júl 2017

@tanickami je vela zien co v tomto tt mali obavy,zalezi aj na kvalite usg, tomto tyzdni este nemusi byt vidno,do 8tt by aj malo bit srdiecko,poradim TI JEDNU VEC,ZBYTOCNE SA NESRESUJ,CO NAJVIAC KLUD,ak sa TI NIECO NEBUDE POZDAVAT,BUDES MAT VETSIE BOLESTI,ZBEHNI K INEMU GYN,

zuzka38
25. júl 2017

@tanickami je to skoro, staci ist k dr.najskôr v 8tt..takto si to potom zbytočne stresy..drzim palce

ferala
25. júl 2017

Netreba sa zbytočne stresovať 🙂 Vidíš, že niektoré baby to tak mali tiež a dokonca trvalo ešte dlhšie ako tebe kým bolo niečo vidieť. Tie týždne ti nemusia vychádzať úplne presne takže sa nemusíš báť. Ešte treba chvíľku počkať a uvidíš, že najbližšie už niečo uvidíte 🙂

takitka
25. júl 2017

@tanickami ja som išla na gynekológicku prehliadku aj s tým, že mi mešká menzes, tehotenstvo nebolo vidieť, kázal mi prísť o týždeň na krv, keď som išla tak ze najprv ma pozrie, bol vidieť gestacny vak, plod nie, tak o týždeň zas na kontrolu, a vtedy už bilo srdiečko. A už má moja dcérka pol roka. Neboj sa, všetko bude v poriadku.

scarletka34
25. júl 2017

@tanickami ja som zažila nedávno niečo podobné akurát mne bolo vidieť gestacny vak a plod nie. Posielali ma na kyret ale som nešla. Viem co zažívas bola som s toho strašne nešťastná stále som verila že sa mimino ukáže. V 10tyz to somna všetko odišlo ešte teraz trochu krvácam. Keď dokrvacam pôjdem na kontrolu ci je všetko OK. A začneme sa snažiť znovu verím ze už zo šťastným koncom.

updatevani
25. júl 2017

@tanickami ahoj ano ja som tak mala 5tt som bolo a potom 5+2 a uz bolo vidiet gestacny vak...tiez som mala take ako keby nadute brucho a vadili mi strasne vsetky nohavice neviem preco ...

silceb
25. júl 2017

ja som bola u doktora na začiatku 5tt tiež, ani som k nemu nedostala 🙂 sestričke som povedala, s čím som prišla a ona hneď začala pozerať kalendár a povedala, že teraz by som len zbytočne čakala v rade, že aj tak tam nič nebude vidieť, že stačí mi prísť neskôr, opäť pozerala do kalendára a prepočítavala 🙂 Povedala aby som prišla o 3 týždne, že to bude také akurát, že bude aj niečo vidieť a už mi možno dá doktor aj tehotenskú knižku. Takže hlavne byť v pohode a čakať 😉 I keď ja už som veľmi netrpezlivá, už by som chcela vidieť aspoň nejakú bodku ❤

tanickami
autor
25. júl 2017

Dakujem vam velmi pekne baby za podporu, ukludnili ste ma :-* hned sa mi bude aspon trosku lepsie spat 🙂 :-*

libus9
26. júl 2017

Tie bolesti a tlak v podbrušku sú normálne,aj ja som to tak mala.Dr mi povedala,že to sa maternica rozťahuje a pripravuje na rast plodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre