Ve kterém týdnu jste zjistili, že jste těhotná?

gaudi
3. sep 2011

ahojky, snazim se, ale telo zatim se mnou bojuje a tak premyslim jak fanaticka ve sve touze po diteti mam byt.
Proto se vas chci zeptat: ve kterem tydnu tehotenstvi jste zjistily ze jste tehotne? kdy jste si udelali prvni test? a jake priznaky vas k tomu vedly?
diky moc za odpovedi🙂

zuzik24
24. feb 2013

U prvního těhu jsem to zjistila náhodou ve 12tt. Těhotenství nenasvědčovalo vůbec nic, MS jsem pravidelnou neměla, špatně mi nebylo, nic mě nebolelo. Až když jsem MS neměla třetí měsíc, tak mi to bylo divné a objednala se k dr. No a ten na UTZ našel už hotové miminko 😀 Neplánovali jsme ho, užívala jsem antikoncepci, dodnes nevím, kde se stala "chyba" 😀 Ale jsem strašně šťastná, že to takhle vyšlo, i když to byl šok 😀 U druhého těhu jsem čárku na testu našla poté, co mi dva dny meškala MS a měla jsem jít do práce podepsat dohodu o ukončení prac. poměru, tak jsem si pro jistotu udělala test a byla tam 😀 Tohle těhotenství bylo plánované, snažili jsme se půl roku, tak jsem pozorovala sebemenší detail 🙂

chtoura_ba
26. feb 2013

@dutkova39 co je Dana?

johankakoz
27. feb 2013

ahoj ja to zjistila v 7-8 tydnu , predchazelo tomu ze den predem jsem snedla sklenici zavinacu a test jsem si delala jen tak pro zajimavost protoze jsem se s byvalym partnerem pokouseli o dite 2 roky a nic kdyz jsem videla 2 carky myslela jsem si ze je to zert takze jsem otehotnela po 3 tydenni znamosti .....s novym partnerem coz tedy bylo opravdu hodne brzo ..dite jsem si nechala protoze je mi letos 38 a cekam prvni .. cekam holcicku

alechandra1
8. nov 2013

ahojte brala som antikoncepce 4 roky Po ukonceny uživany prasku pak som mala problem otehotniet. trvalo to 1 rok a pul ..už som any nedufala že budu mat miminko a doktorka zadny zajem STUDNIČNA jen ji rady cekejte dal. a doktorku som zmenila v boleslave je najlepsi PAN ČEPELIK MOC MU DEKUJU ---tet cekam holčičku .tak vam vsem držim palce

katiik
8. nov 2013

20 dní po otěhotnění, ale počítal se to jako 5. týden myslím a vedla ěm k tomu opožděná menstruace....

radulka57
8. nov 2013

Já to zjistila v 4tt, uplně náhodou. Dělání těhu testu už pro mě byla rutina , už jsem ani nedoufala. MS rozházená no a každej test negativní. Vlastně byl negativní i ten který nakonec byl pozitivní, jen chtěl trošku času 😀 hodila jsem ho do koše, a pak mě to nedalo a mrkla sem a už tam ta čárka slabá byla. Druhej den sem udělala další a už jen sílila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre