Vidíte druhú čiaru na teste?
Nie. Nič tam nie je. Ani náznak
Nie. Nič tam nie je. Ani náznak
@anonym_9c9ab6
@anonym_8bf3fd ja ked si ju priblížim tak slabučko vidím
@anonym_autor to akože tam kde si to označila má byť čiarka?
@anonym_autor a ako tam môžeš vidieť čiarku, keď tam kde by mala byť, to máš odtrhnuté? To čo si s tým testom vyvádzala?
@anonym_9c9ab6
@anonym_8bf3fd ja ked si ju priblížim tak slabučko vidím
@anonym_autor nič tam neni
Si hľadala čiarku aj tam,kde si to odlepila? Žiadna tam nie je,kľudne môžeš lieky zatiaľ brať ďalej.
@anonym_autor test urcite zopakuj....



@anonym_autor nie ja nevidim nic