icon

Vidíte druhú čiaru na teste?

20. jún 2026

Ahojte pravdepodobne bola minulý týždeň ovulácia.druhy deň ma bolí podbruško, ms by mala prísť za 4 dni,testujem tak skoro lebo beriem silné lieky a hneď musím volať dr. Prosím o normálne odpovede,ja som druhu čiarku videla ale foťák mi to dobre nezachytil

Vidíte druhú čiaru na teste?
anonym_9c9ab6
20. jún 2026

@anonym_autor nie ja nevidim nic

anonym_8bf3fd
20. jún 2026

Nie. Nič tam nie je. Ani náznak

autor
20. jún 2026
@anonym_8bf3fd

Nie. Nič tam nie je. Ani náznak

@anonym_9c9ab6
@anonym_8bf3fd ja ked si ju priblížim tak slabučko vidím

autor
20. jún 2026
avatar
stellarstar
20. jún 2026

Nič tam nie je a nejak blbý test

anonym_e71779
20. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_autor to akože tam kde si to označila má byť čiarka?

avatar
yellowunicorn
20. jún 2026

@anonym_autor a ako tam môžeš vidieť čiarku, keď tam kde by mala byť, to máš odtrhnuté? To čo si s tým testom vyvádzala?

avatar
esther100
20. jún 2026

Že ty si z nás robíš srandu?

avatar
blahaa30
20. jún 2026

Nič tam nie je :(

avatar
kessica87
20. jún 2026

@anonym_autor bohužiaľ nevidím ani prd 😂✊️

avatar
veraaq
20. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_9c9ab6
@anonym_8bf3fd ja ked si ju priblížim tak slabučko vidím

@anonym_autor nič tam neni

avatar
domka222
20. jún 2026

Si hľadala čiarku aj tam,kde si to odlepila? Žiadna tam nie je,kľudne môžeš lieky zatiaľ brať ďalej.

anonym_6b2d07
22. jún 2026

@anonym_autor test urcite zopakuj....