Vycíti žena tehotenstvo?

nikola599
26. apr 2015

Ahoj mam iba takú otázku vyciti žena ze je tehotna stalo sa vám to ?

monhla
26. apr 2015

Niektoré vraj áno. Osobne takú skúsenosť nemám. Resp. keď som tehu bola, tak som o tom nevedela a keď sme sa vždy začali snažiť tak zo začiatku som bola presvedčená každý mesiac, že som tehulka a nebola som 😀

myleontina
26. apr 2015

@nikola599 ja som to nejako vycitila 🙂 od toho momentu, ako ma bolelo trochu v podbrusku ako pri MS a potom ma proste strasne boleli krize a citila som sa tak, inak 🙂

myrepose
26. apr 2015

..ja som týždeň pred termínom MS ochorela a u dr. som odmietla antibiotiká s tým, že mám pocit, že som tehotná. pár dní na to som si spravila test a moje tušenie sa potvrdilo. snažili sme sa pritom niekoľko mesiacov. takže áno, žena to môže tušiť.

mircalla
26. apr 2015

to je individualne...ja urcite ano....pre mna je skor nepochopitelne, ze niektore zeny nevedia, ze su tehotne 6 mesiacov

kiki68
26. apr 2015

asi 50:50, vacsinou co poznam seba aj baby okolo,tak ked boli tehu,tak to necitili vobec a ked neboli tak si namyslali asi vsetky priznaky. Vacsina na to prisla tak v 6-8tt vdaka testu.

lavinis
26. apr 2015

@nikola599 nestalo. Este tyzden po meskani mi to ani nenapadlo len uz mi to prislo dost, tak som si spravila test.

elenajezova
26. apr 2015

Ja som asi jedna z tých šťastných, ktorým sa to stalo. Keď som zostala tehotná s mojou dcérkou, jednoducho som to cítila. Ja neviem, odkiaľ ten pocit pochádzal, ale keď mi už len jeden deň meškala menštruácia, ja som už cítila a vedela, že nepríde. Že budem mať miesto nej moje vysnívané bábatko.Keď som si na druhý deň ráno urobila test, ten mi to len potvrdil. Mne to raz hovorila jedna kamarátka, že sa to stalo jej mame, keď ju čaklala. Ja som jej to neverila, nevedela som si ten pocit predstaviť. A mne sa to predsa len tiež stalo. Neviem ten pocit opísať, ale bolo to úžasné!!! Ja mám rozdiel medzi starším synom a mojou dcérkou vyše 6 rokov a medzitým jeden potrat. Takže tých nádejí pri snažilkovaní a následných sklamaní po príchode menzesu bolo neúrekom. Takže viem tie pocity porovnať. Vždy tam bola nádej, ale naozaj len nádej. Ale vtedy to jednoducho bola istota v srdiečku aj bez tehotenského testu. Takže áno, je to možné.

mimi8814
26. apr 2015

urcite je to mozne... vlastna skusenost😉 citila som sa akoby na mna nieco liezlo... na oslave som odmietla pit a o par dni nato mi uz test ukazal II

siska53
26. apr 2015

Ja som nevycitila... Len pri malej,lebo sme sa snazili pri uplne pravidelnom menzese,tak ked mi meskala,som dufala,ze je to ono.
Pri synovi som to fakt netusila a meskanie menzesu som pripisovala inym.veciam,tehotnost bola na tom.poslednom,lebo sme si davali pozor a obaja sme uz mali vyssi vek,preto som to kladla az na posledne miesto.

Ale zato som vycitila pohlavia oboch deti. Tie moje pocity boli spravne.🙂)

hrcavdeske
26. apr 2015

@nikola599 bola som 27 DC, a moja kolegynka mi hovori, ze vyzeram inak, ze mi to ide z oci, ze som isto tehotna.. dve hodiny na to som sla zvracat na firemne wc . v ten den som si urobila test a bolo to tam 😅

sendy182
26. apr 2015

🙂 ...ja som to vycitila🙂 .....inac ak je zena tehotna ma belsie usi 🙂 .....platilo to v mojom okoli: 😀

kiki68
27. apr 2015

@sendy182 ja som biela ako stena cela :D ale budem s to vsimat na ostatnych 😉

lorela
27. apr 2015

Áno, vycítila som. Hoci som si nebola istá - predsa len, ten pocit bol prvý krát v živote - a bol dokonca už na 3. deň 🙂

cailinevelyn
27. apr 2015

Ahoj, ja som vycitila vo vsetkych 3 pripadoch, a to v cca 2,5 tyzdni
a stacilo si len vsimnut tolko nenapadnych zmien - pokozka, iny vyraz v tvari, castejsie mocenie, atd...
pruzky na teste to vzdy iba potvrdili - ...
Odvtedy neverim tomu, ze niektora netusi, ze je tehotna aj 9 mesiacov 🙂

fopka
27. apr 2015

ja som vycitila....ked sme skusali len tak,manzel stale,ze nech si kupim test, ci sa zadarilo. Ale nejako som nemala potrebu sa testovat,citila som,ze nie je treba. A v jeden den proste prisiel ten pocit, isla som z nicoho nic "ocikat" a tusak sa porvrdil. To som bola tehu len nejake 2 tyzdne...

ivca88
27. apr 2015

Ja som to vycitila ...
Aj napriek tomu ze sme sa dlhsie snazili...nikdy som nemala nejake tehu priznaky ( ako ostatne snazilky = ktore vznikali podvedome)

na 5 den po ovulacii som mala hnede spinenie a pichalo ma v maternici.... moj muz mi zakazal si dat vino.,,ze ja som urcite tehula 😀 od toho 5 dna som.mala furt pocit ze dostanem menzes ( bezne tento pocit prisiel az na 10-12 den po ovulacii) .... take ze nevolnosti .. to bolo az v 6 tt a v 9 tt prve zvracanie ...
No a tehu testy krasne silneli .. 🙂 cize dá sa to vycítit ... no niektore ženy to mozu cítit každy mesiac a nič s toho ...

vivi
27. apr 2015

ja som veľmi chcela bábätko, pri každom pichnutí som utekala kupovať testy, prečítala som mnoho článkov a fór s príbehmi, čo ženy pociťovali skôr ako im lekár tehotenstvo potvrdil.... Keď som ostala tehotná neprišla som na to vôbec 😉 ešte som bola nešťastná, že nielen že sa mi nedarí otehotnieť, ešte mi aj mešká 😀 a ups bola som tehu...

lubka5884
27. apr 2015

V 1.tehotenstve som nemala ziadne tusenie ci pocity,az kym sa mi nesnivalo,ze mi vysiel pozitivny test. A nakoniec aj vysiel. Teraz v 2.tehu som uz po tyzdni tusila,ze sa nieco deje,o dalsi tyzden som robila test,bol pozitívny a o dalsi tyzden mi lekar potvrdil 5.tyzden,aj ked len na 90%.

nikol666
28. apr 2015

@lubka5884 ahoj presne toto iste sa stalo aj mne Minuly tyzden som mala dva dni po sebe sen ze som tehotna v druhom sne som si robila tehotensky test a boli tam jasne dve ciarky teraz mam take zvlastne pocity kedze sme so snubencom isli naostro ale to na konci menzesu kedy nie je velka sanca otehotniet tak neviem teda mozno skusim urobit test

janedoe
28. apr 2015

@nikola599 ahoj. No ja som to vedela snad od zaciatku. Chodievala som cvicit na vacushape a tam je tehotenstvo kontraindikacia a obe tehotenstva som vedela, ze som tehu, lebo ma pri cviceni bolelo podbrusko a potom to vo mne uz vrrrrrrrrrtalo, tak som pre istotu prestala chodit cvicit a cuduj sa svete. Oba razy som bola tehotna 🙂

michaela1711
28. apr 2015

Niekedy áno niekedy nie ale ja som to trošku vždy vycítila že som tehotná ale spoľahla som sa hlavne na vyšetrenie lekára na 100% ale už keď mi neprišiel menzes tak už mi to bolo jasné ale predtým som to len tušila neviem prečo ale také tušenie som len mala.

peneloppe
28. apr 2015

Ja som si namyslala ze som asi tehotna ked sme sa zacali snazit po svadbe a nebola som. 😀 Naopak s druhym synom ked som otehotnela tak ma to ani len nenapadlo, dokonca som mala anginu a dobrala som antibiotika 😒 .
Takze moja skusesnot je taka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre