Vidíte niečo na teste?

dajanka2019
2. apr 2020

Ahojte baby potrebujem pomoc vydite tam niečo alebo si len namyslam dlhšie sa snažíme ďakujem za každú odpoveď

gladys_07
2. apr 2020

@dajanka2019 nevidim, ta hrubica mi vypalila sietnicu

jeliz59
2. apr 2020

To je naozaj ťažko posúdiť....treba počkať aspoň minimálne 4 dní a test opakovať alebo si zajdi zajtra na gynču vezmú ti krv a dajú vedieť 😊

dajanka2019
autor
2. apr 2020

@jeliz59 ďakujem počkám Do MS mám ešte 8 dní

veronikaszabova
2. apr 2020

@dajanka2019 8 dni do MS a ty testujes? Zbytocne vyhodene € :(

jeliz59
2. apr 2020

Trpezlivosť ruže prináša....nech je tak i v tvojom prípade... držím palce🤗🤗🤗

dajanka2019
autor
2. apr 2020

@veronikaszabova myslím že máte pravdu ale tak nedockava som

dajanka2019
autor
2. apr 2020

@jeliz59 ďakujem pekne

maciatkolulu
2. apr 2020

@dajanka2019 vidím, desivu hrubku

maciatkolulu
2. apr 2020

@gladys_07
@dajanka2019 osem dní do menzes a ty už robíš testy, fakt si zober učebnicu pre druhý ročník a rýchlejšie ti ubehne cas

marinecka95
2. apr 2020

@maciatkolulu a ako viete, že ovuláciu nemala skôr? samozrejme, jednoduchšie je primitívne niečo komentovať a nepoznať okolnosti .. to charakterizuje minimálne polovicu žien na MK 🙈

amelia000
2. apr 2020

@marinecka95 to nevedia, no vedia vsak ze ta druha polovica zien na MK ani nevie za ktoru stranu sa drzi test, nevedia co to je ovulacia, niektore si myslia ze lepsie je pouzit striekacku so spermiami ako partnerov penis a niektore tu dokonca nevedia ze nato potrebuju spermie! 😂🙈 (nenarazam na autorku diskusie, len pisem o zenach co tu pisali)

marinecka95
2. apr 2020

@amelia000 áno, súhlasím ale nevidím dôvod prečo hneď negatívne reagovať?

maciatkolulu
2. apr 2020

@marinecka95 aha, a ten test ukazuje niečo? Ja neviem, ale ja som sa nedocitala nič o ovulacii, ale robiť test osem dní pred menzes, potom sa čudovať, že tam nič nie je... Ok, ok, ok...
Ale to vydim vypovedá o všetkom.... Aspoň pre istú skupinu. Kebyže sa všetky ženy testujú o osem dní skôr, fuuuha

marinecka95
2. apr 2020

@maciatkolulu veď áno, 8 dní pred ms je vo väčšine prípadov zbytočné testovanie ... mohla mať posunutú ovu, možno má svoje cykly odsledované keď sa snažia dlhšiu dobu a kto vie prečo testovala tak skoro .. a hrúbka v názve je kapitola sama o sebe 👀

miiriaam
2. apr 2020

@amelia000 ozaj treba pouzit partnerov penis? Aach keby toto ja vedela 🤦😂

nini1010
2. apr 2020

Ja sice chapem tvoju netrpezlivost,ale treba si najprv nastudovat kolko to vlastne trva dni od ovulacie kym sa vajicko dostane do maternice a zacne sa vyplavovat HCG.Kym sa tak nestane,tak len minas peniaze.Najlepsie testy ti ukazu mikroducha 9 dni od ovulacie,takze nadych,vydych a cakaj.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanaa346
2. apr 2020

@dajanka2019 Vôbec si nevšímaj tie žienky ,ktoré ťa kritizujú že si robíš test 8 dní pred menštruáciou .Ja som si ho robila tiež týzden pred a mala som ho pozitívny a príznaky tehotenstva ani nevravím asi všetky .Takže každá baba čo ťa tu zvozila by sa ti mala ospravedlniť ,lebo je to možné a ja som dôkaz ;) a verím že nás je viac .PS: Babenky nezabúdajte že nie každý má 27 dňový cyklus a ovulácie ako hodinky ,každá sme iná ;) 🙂 pekný večer !

maciatkolulu
3. apr 2020

@ivanaa346 ty si ho mala pozitívny, však? Vidíš, či vydis😂😂😂😂, tu niečo pozitívne....

asia83
3. apr 2020
stanulienkat
3. apr 2020

Nevydyme

bluka2
3. apr 2020

Tyez nevydym

zdenusa4
3. apr 2020

Tento test je negatívny, pokiaľ máš ešte 8 dni do menštruácie, tak si si zbytočne tak skoro robila test. Až keď ju nedostaneš, tak o nejaký týždeň si sprav ďalší.

jaruska_12
3. apr 2020

Som 5 mesiacov po MA a marec som brala clostylbegyt do MS mam 6 dní lenže zvedavost a strach mi nedá nevyskusat je duch ci kanalik?

marinecka95
3. apr 2020

@jaruska_12 na prvej foto čosi vidím 🙂

jaruska_12
3. apr 2020

@marinecka95 ach co by som dala zato aby to vyšlo dostať mam 9.4

marinecka95
3. apr 2020

@jaruska_12 ja mám tiež dostať 9.4 😊 verím, že tento krát nedostanem 🙂

puticka7
3. apr 2020

idem si oci vyocit ale prepac, nic tam nevidim

jaruska_12
3. apr 2020

@marinecka95 držím palce dúfam ze bude tento mesiac pre nás šťastný ♥️♥️ Ty si si robila test? 🙂

marinecka95
3. apr 2020

@jaruska_12 verim 🙂 nie nerobila , po toľkom snažením sa už viem ovládať a testujem najskôr v deň predpokladanej MS 🤭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre