Vynechanie menštruácie a negatívny test

risoriskoveronka
27. feb 2019

Dobry vecer. Mam doma uz jedneho synceka 5mesacneho. Meska mi menstruacia a test je negativny. Menstruaciu som mala dostat 12.2 a dnes som si spravila test ktory bol negativny.. Myslite si ze uz to ukazuje spravne? Mozem byt tehotna alebo mi len meska ??..

katyd
27. feb 2019

Ženy, vyberajte veštecké gule 🙂

bobula46
27. feb 2019

Máš doma päťmesačného syna, kľudne ešte rok od pôrodu môžeš mať cyklus rozhádzaný. Mne tiež naskočil hneď po pôrode ale už mi nechodí na deň presne, rozdiel mám niekedy týždeň, niekedy namiesto menštruácie len také trojdňové špinenie. Pripisujem to pôrodu a dojčeniu.
Pokiaľ ale plánujete, prípadne vieš že ste mali styk počas plodných dní tak môžeš byť tehotná hoci test nevyšiel.

risoriskoveronka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domcci72
28. feb 2019

po porode ma velke mnozstvo zien tak rozhadzany cyklus, ze az. my ti nevieme povedat, co za tym je a ako to tu tak sledujem, tak kazdy den s tym sem nejaka pride

prabinka
28. feb 2019

To môžeš mať fakt len rozhádzaný cyklus, pochybujem že by si tak rýchlo otehotnela aj keď možné to je. Počkaj ešte nejakú dobu a ak menštruácia nepríde, tak choď ku doktorovi

eri444
28. feb 2019

Myslím, že tehotenstvo to nebude. Ale skús si keď tak spraviť ešte jeden test aby si sa uistila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre