Zajtra mám dostať MS a test ukazuje výrazné dve čiarky

simusiatko83
18. jún 2019

Ahojte baby MS mam dostať až zajtra, podľa tehu kalkulačky som 4+2 je normálne mať až takéto koľajnice... Pri minulom tehu, ktoré dopadlo neúspešne mi po týždňovom meškaní až ukázalo slabú čiarku. K lekárovi idem až 26. 6. To by som podľa výpočtov mala byť už 5+3

baby26
18. jún 2019

Si tehotna.Gratulujem

ona12
18. jún 2019

Jeeeeej aké pekne čiarky 🙂 také som mala aj ja 🙂 gratulujem

simusiatko83
autor
18. jún 2019

@baby26 ja viem že som tehotná len mi nesedí ta intenzita ciarok 2 dní pred MS

zabka1987
18. jún 2019

@simusiatko83 nemohla si mat ešte jednu ms keď už si bola tehu lebo fakt koľajnice, 4+2 isto nie si. Min 6+0

simusiatko83
autor
18. jún 2019

Jednu som mala 6.5 - 8.5 a druhu od 19.5 do 24.5 mala som to teraz celé rozhádzané lebo 19.5 som bola na pohotovosti s bolesťami a nasli mi iba vodou cystu o tri dni mi pre istotu brali hcg ci to není mimomaternicove a bolo to negatívne čiže som musela otehotnieť až po 24.5 niekde

lili235111
18. jún 2019

@simusiatko83 buď si mala posunutú ovu alebo je to viac početné tehu

ereska
18. jún 2019

Aj ja mám také na mamateste a som 4+3 dnes 18 dpo

ereska
18. jún 2019

Ja sommala PM 8.5 no pozitívny ovulacny test až 30.5 a ovulku som cítila 31.5 ráno okolo 7-8:00riadne bolesti takže môžeš mať na mamateste na 4+2 takýto test ten mi ukazuje najsilnejšie čiarky ostatné testy tam mam slabšie čiarky vitaj vo februarovkach

titla
18. jún 2019

Ja som mala take kolajnice den po vynechani MS. Mohla si mat ovulaciu skor, alebo mas vyssiu hladinu HCG v tomto tehotenstve.

e1i
18. jún 2019

@simusiatko83 a nemoze to byt spôsobené aj tou cystou? Niekedy sa aj take stava. Snad ti teda buduci týždeň potvrdia tehotenstvo

bagre
18. jún 2019

na základe intenzity čiarok určovať týždeň tehotenstva... aaach /to nie je myslené autorke príspevku/ .
áno, môžu byť aj koľajnice, a takisto ako predtým nemusia ani po týždni meškania. vysvetlení je viac - posunutá ovulácia, vyššie hcg, citlivejší t.test... nikdy sa predsa neberie za hlavný ukazovateľ intentita čiarky, ale či tam VôBEC je... to už aké testy by museli byť aby sa dalo na chlp určiť ktorý deň som tehotná...
iný prípad je samozrejme ak čiarka nesilnie ani po 2 týždňoch /teda je stále rovnako slabá/, tam môže byť problém..
obyčajná cysta s tehotenstvom nesúvisí, užívaj si že je všetko v poriadku 🙂

simca06022011
18. jún 2019

Ja som mala tiez okamzite taketo jasne ciarky... cize v pohode... urcite sa na zaklade tohoto neda urcite tyzden tehotenstva....

nikk1
18. jún 2019

@simusiatko83 ja som mala takéto koľajnice v deň keď som mala dostať ms 🙈 a cakam dvojičky ☺️

ladybug138
18. jún 2019

Jej, taketo kolajnice som ja nemala snad ani raz, den pred vynechanim silnejsi duch 😁 ale moze byt

hennyinnsbruck
18. jún 2019

mala si neúspešne tehotenstvo, preto ti ukázalo slabú čiarku... To je normalka.
Tvoj test je úplne pohoda na 5 ty týždeň tehotenstva.👌
Gratulujem

evkamotka
18. jún 2019

Ja som mala take silne kolajnice ked som si robila v den ocakavanej menstruacie takze pokojne den pred moze byt

1natasa1
18. jún 2019

Tak toto je ukážkový tehotenský test! Si v tom a držím palce, aby už tentokrát všetko dobre dopadlo!

ellis21
18. jún 2019

To býva pri dvojičkách

lula313
20. jún 2019

@simusiatko83 jeeej, potom daj vediet, či sú to dvojicky😀 gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre