Žeby to boli prvé príznaky tehu?

natalia_r
12. aug 2019

Ahojte baby, mam par dni do MS asi 12 DPO ale vobec ma nebolia prsia - boli ste niektora tehotna aj bez tejto bolesti? Sestra aj kamosky vraveli ze ich tak prsia boleli ze si ani test nemuseli robit ze to proste vedeli aj den dva pred MS. Budem velmi rada ak sa podelite o Vase prve priznaky. Dakujem

ukulela
12. aug 2019

pri druhom vynechanie ms (po nej hned pozitivny test), pri prvom ani vynechanie ms - lebo test bol este negativny, resp som na nom nevidela/nehladala ani ducha. ja som prsia necitila, skor som registrovala pobolievanie v podbrusku. ale to myslim az pri druhom.

lucy0807
12. aug 2019

@natalia_r Ja som práveže vždy pred menzesom mala deň dva také to PMS - nafúknuté brucho, bolesti prsníkov, brucha, chute na sladké a podobné veci....v tento mesiac som si uvedomila že mám dostať zajtra menzes a úplne sa cítim fajn ☺️ som urobila ešte navečer test a už tam bola slabá čiarka a ďalší deň samozrejme ms neprišla 🤭 takže u mňa príznaky práveže žiadne

lula313
12. aug 2019

Pri oboch tehu zväčšené a citlivejšie prsia a chodila som 1000x cikat

vinejka6
12. aug 2019

Ja za prvé príznaky považujem strašnú chuť na sladké(predtým som sladké nejedla vôbec) a na ovocie a taktiež ma veľmi boleli prsia. Boleli ma stále aj pred MS ale toto bola iná bolesť, takže už som šípila, že sa niečo deje 😀a.. Ja som to proste nejak vedela, že som tehotná, nejako som to proste cítila.

nikol873
12. aug 2019

tazko povedat, kedze kazda zena moze mat tie prizanky ine. ako ak mas podozrenie, tak si proste sprav ten test. tu nic ineho asi nie je

beatka25
12. aug 2019

ja som mala 2 DPO zvláštne pocity v podbrušku, kŕče, akoby mi niečo "poťahovalo" maternicu, pichanie v krížoch, potom asi 2 hodiny troška špinenie a krv, 2 dni ešte neskutočne nafúknuté brucho, napínanie... ale potom to prešlo a teraz vôbec nič, žiadne príznaky absolútne a MS má prísť o 6 dní... tak sama som zvedavá, pretože toto som nikdy nemala...

veronikaszabova
12. aug 2019

@natalia_r pri 1 synovi - ziadne bolesti, nic.
Pri 2 synovi - neskutocne bolestive prsia

seva22
12. aug 2019

Ja som nemala žiadne príznaky pred ms a bola som tehotná

martuska005
12. aug 2019

Mňa prsia boleli len na začiatku tehu potom prestali. Každá sme ina 😊

monca0021
12. aug 2019

Mna prsia neboleli začali až po dvoch týždňoch meškania ms

deti95060810
12. aug 2019

pri treťom tehu som nemal vôbec žiadne problémy. to že som tehu som nemala tušenie....žiadne nevolnosti, žiadne bolesti prsníkov,....len som išla k lekárke s tým že mi mešká menzes....po vyšetrení mi lekárka povedala že som min. v 14 tt. sono ukázalo ešte viac....Dcéra má 11 r....

l_enusik
3. sep 2019

Ahojte, ja si nechcem nic namyslat, snazim sa na to nemysliet ... ale momentalne som v situacii, ze ma strasne pobolieva v podbrusku na lavej strane, ked si idem sadnut tak aj zapycha a bolest neskutocna 😔 ... k tomu ma este aj dost pobolievaju prsia a trosku sa zvacsili... popri tom sa mi sem tam zatoci v hlave ... MS meska zatial len 3 dni preto si nechcem uz namyslat ze som tehu ... ale take stavy som nikdy pred MS nemala, okrem tych prs, tie ma bolia stale pri MS ....test som si zatial nerobila ... mali/mate to podobne ? Aky je vas nazor na to ?

hennyinnsbruck
3. sep 2019

@l_enusik urob si test ukáže pri 3 dnovom meškani.

l_enusik
4. sep 2019

@hennyinnsbruck ahoj, dnes rano som spravila, no zatial negativny ... ale bolest a to pichcanie v podbrusku neprestalo 😔 ...

hennyinnsbruck
4. sep 2019

@l_enusik uff tak možno sa ms spustí.... Ak nie urob o dva dni zase. Vieš pred kolkatimi dňami bola ovulacia?

l_enusik
4. sep 2019

@hennyinnsbruck to ze neviem, nakolko mam nasadeny duphaston kvoli progesteronu ... taze neriadim sa ani tymi plodnymi s neplodnymi dnami ... koncom tyzdna spravim este raz ak ta mrcha nepride

hennyinnsbruck
4. sep 2019

@l_enusik a ako dlho máš brat duphaston?

l_enusik
4. sep 2019

@hennyinnsbruck 3 mesiace a 2 uz mam vybrate ...

hennyinnsbruck
4. sep 2019

@l_enusik ah ok... Som myslela ze si napr teraz do brala, lebo po vysadení príde za pár dní... No som zvedavá co ukáže test za 2 dni..

l_enusik
4. sep 2019

@hennyinnsbruck 27.8 som dobrala tabletky ... sama som zvedava co to bude lebo tie bolesti mam stale, uz trosku slabsie ale stale citim ze niesom ok 🤔

hennyinnsbruck
4. sep 2019

@l_enusik no som zvedavá... Daj vediet potom..

l_enusik
4. sep 2019

@hennyinnsbruck urcite dam info ... dikicko zatial

l_enusik
10. sep 2019

@hennyinnsbruck ahoj, test bol negativny a dosla aj menstruacia 😔 ... takze zase nic

viktorka12323
6. feb 2020

Ahojte baby chcem sa spýtať môžem bit v tehums mešká uz2 týždeň test bol negatívny príznaky žiadne len že ma bolí podbrušku

l_enusik
6. feb 2020

@viktorka12323 mas pravidelnu ms ? Neberies ziadne lieky ?

nikolanicol
24. sep 2020

Ahojte babi mala som slabse spinene potom ma zacalo pichad pod brusko aj do aj ket som isla na malu noa do
Tak aj do vagini ma troaku pichalo do ms mi chiba jeden den 25 sektebra noa trosku mam citlive prisla a a totiš a zveksene noa pod brusko ma zaboluje iba kadzi den ale iba raz dene ma zabuluje ale taka slinejsa bolest as si mislim ze us mam ms ket taku bolset citim moze to bit tehotestvo? Lebo este som tak to ne bola lebo ked som mala taku bolest tak ne iba jeden ras dene lebo ma bolelo kadzdi den ale slabsa bolest to bola a ket som mala slnu tak som us mala aj ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre