Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veronikaszabova
24. aug 2019

@adusik12457 ten test bol negativny, tvrdili sme ti to vsetky.
A nie, nie si tehotna.
za 1. gynekolog by nieco videl, ked si bola pred 10dnami u neho na prehliadke
Za 2. Test by ti tehotenstvo 100% uz potvrdil -- nakolko ti meskali a dostala si injekciu na vyvolanie. A test si mala negativny

adusik12457
autor
24. aug 2019

@veronikaszabova ja som ju tan videla a u gynekologa som nebbola este

adusik12457
autor
24. aug 2019

@veronikaszabova som mu volala kvoli tomu

adusik12457
autor
24. aug 2019

@adusik12457 v utorok tam mam ist

veronikaszabova
24. aug 2019

@adusik12457 ten test bol negativny. Po takom meskani by si tam mala uz kolajnice.

Ved si tu riesila, ze ides na prehliadku a muz ziarli a nadava ti - chcela si, ze ma ist teda s tebou. A teraz, ze si nebola... a vyvolavacku ti dal ako?? Cez telefon??

adusik12457
autor
24. aug 2019

@veronikaszabova robila som test pred 3 dnami nola tam uplne slabulinka druha ciarjka a dnes ms aj sestra tam nieco videla aj kamaratka tak ja teda neviem nechapem

adusik12457
autor
24. aug 2019

@veronikaszabova q volala som mu vcera a povedal ze mam dojid v utoriok ze to moze byt tehotenstvo tak ked nechapes tak ani nepis druhy videli a ty nie tak nac sa ozyvas

veronikaszabova
24. aug 2019

@adusik12457 tebe niet rady ani pomoci.

cickamon
24. aug 2019

@adusik12457 nie, tehotna nie si. pozerala som vcerajsiu temu s testami a veru ani jeden nebol pozitivny...ak si aj nieco videla, ci po dvoch dnoch mohol to byt zaschnuty kanalik. to je na starych testoch bezne, preto sa ma vyhodnotit test do par minut kym neuschne. a ak by to aj bola ciarka taka slabucka tak ms znamena ze sa babatko neuchytilo teda MA, lekari toto ani neriesia a zvacsa potvrdzuju tehotenstvo tak v 6-7tt lebo kazde tretie tehu konci MA len zeny o tom ani netusia lebo netestuju kym nemeska ms par dni...

adusik12457
autor
24. aug 2019

@cickamon cize potrat myslis to nemyslis vazne

cickamon
24. aug 2019

@adusik12457 nemyslim lebo tu ciarku ani na jednom teste nieje vidiet...to by uz bola podla mna silnejsia, ale ked silou mocou tvrdis ze tam urcite ruzova ciarka bola, tak jedine mozne vysvetlenie preco nestmavla za 2 dni a prisla ms je MA alebo potom chybny test...

adusik12457
autor
24. aug 2019

@cickamon to Ma co znamena

cickamon
24. aug 2019

@adusik12457 missed abortion-samovolny potrat...uplne bezny jav ktory lekari v takom skorom stadiu ani neriesia

adusik12457
autor
24. aug 2019

@cickamon coze potrat nieeeee?

veronikaszabova
24. aug 2019

@adusik12457 omg. Nepotratila si, lebo si nebola tehotna!

krissmac
24. aug 2019

@adusik12457 skus si urobit test rano a uvidis, ci tam ciarka je, alebo ci silnie

cickamon
24. aug 2019

@adusik12457 ale nestresuj to nieje tvoj pripad preboha ved tam nikde na teste nemas druhu ciarku, ani ju nikto tu na mk nevidel...to by uz bola ciarka pekne viditelna. nemozes kukat na testy robene pred dvoma dnami....a aj keby to MA bolo nikto ti to nikdy nepotvrdi ani lekar...oni to potvrdzuju az po vysetreniach a potvrdeni tehotenstva...jednoducho je to uplne bezne...ked sa pojdes opytat do skupinky snaziliek tak takmer kazda ma podobnu skusenost pri skorom testovani a "hladani ciarok" a aj viac-nasobnu. nijak sa to neriesi. dalsi mesiac odporucam odsledovat ovulaciu a testovat az ked 2-3 dni ms meska alebo minimalne tych 12-14 dni po ovulacii kde by to uz malo byt viditelne jasne

amelia000
24. aug 2019

@veronikaszabova ty v niektorych temas teda riadne nakladas zenam :D

@adusik12457 musim suhlasit s veronikou, tie testy boli negativne.

barus26
24. aug 2019

@adusik12457 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

amelia000
24. aug 2019

@barus26 jeziiis to vazne? 😂😂😂😂 paneboze ja sa rehocem ako kon :D to si stiahnem 😹

barus26
24. aug 2019

@amelia000 hej len bohužiaľ tuto trpíme aj my, ktoré ju nepoznáme 😂 za týždeň tu založí asi 10000 diskusii

veronikaszabova
24. aug 2019

@amelia000 ono, nechapem naco zaklada milion tem o tom istom.
Testy su negativne, tvrdilo to kopa zien, ale ona si ide svoje.. ze tam je druha ciarka...

Necitala si jej temu o jej muzovi? Tam perlila o 100 sest. Tak na neho kydala, ze s nim uz ziadne dieta nechce. A nakoniec ju zmazala, lebo na druhy den riesila ako otehotniet.

Clovek jej chce pomoct, vysvetlila som jej, ze bolesti ma z clostilbegitu ( 3 temy o tom istom zalozene), pred tym inofolik, potom duphaston. Z kazdeho lieku ma milion problemov, neskor same priznaky tehu. Niekedy treba pouzit stary sedliacky rozum a nepytat sa koniny na MK.

fialka1318
25. aug 2019

@adusik12457 testy si mala negativne ..navstiv prv psychologa lebo uz ti z toho prepina a na tehotenstvo musis mat psychiku v poriadku ..najdi si nejaky iny konicek ako otehotniet a ono to pride samo popripade vyhladaj pomoc inych lekarov..nema zmysel hladat na teste negativnom inu ciarku ako slaboruzovu..ja viem co to je nemoct otehotniet ale teda take stavy ako mas ty som nemala..urcite vyhladaj pomoc psychologa,potom ako ti uz milion krat vsetci pisali sa objednaj na konzultaciu do reprodukcneho centra a daj si vysetrit hematologiu,reprodukcnu imunologiu,genetiku,lebo to ze si zdrava podla gynekologa alebo muz podla urologa neznamena ze ste zdravi uplne :-/ uz neviem ako ti to napisat ze nikto na mk ti nepomoze otehotniet cez obrazovku ale musis vyhladat pomoc odbornikov a predovsetkym mat v klude psychiku :-/ co teraz nemas :-/ k tomu mas evidentne zly vztah s partnerom ako si pisala v minulej diskusii co k tomu neprispieva v dobrom :-/ ja ti babo prajem ale trocha sa ukludni a netlac na pilu si mlada tak mas kopa casu to riesit s kludom a nie sa stresovat a blaznit z toho :-O a hlavne uz konecne ries to ze nemozes mat dieta u dalsich lekarov lebo gynekolog uz vycerpal vsetky moznosti :-/ uz ti viac nema ako pomoct kedze si odmietla aj laparoskopiu..nakolko kludne mozes mat nepriechodne vajcovody ..ale kedze odmietas akukolvek radu od kazdej baby na mk tak sa nikam nepohnes ...

adusik12457
autor
25. aug 2019

@fialka1318 ahoj ja mám už len takè slwbè krvacanie nechápem tomu moc ma bolí brucho ráno budem hneď volat dr a uvidím

fialka1318
25. aug 2019

@adusik12457 opat si nepochopila co som ti pisala..nevadi s tebou uz asi nikto nic neurobi..kazda baba ti chce dobre ale ty vsetko odmietas a namiesto cinov psychopatizujes :-/ a stale len to iste pises dookola..rob ako myslis je to tvoj zivot ale o par rokov takymto chorym sledovanim a snazenim sa otehotniet a vyvolavanim a stresovanim skoncis na psychiatrii lebo ked naozaj otehotnies to nezvladnes z toho co si sposobujes teraz..to slabe krvacanie si sposobujes sama psychikou ako uz rok tie vselijake priznaky si nahovaras ze sa ti toci hlava ,ze ti je zle,ze mas krce a pod.chce to klud a hlavne dat si pauzu aspon na rok s snazenim lebo takto nikam nedojdes..a vlastne preco chces dieta s partnerom ktory sa tak k tebe sprava? Myslis ze je dobre priniest dieta do takeho vztahu ?

krissmac
25. aug 2019

@adusik12457 chod napr do najblizsej DMky, alebo lekarne, urob test a zaves to uz sem! Ak aj tento bude negativny, kludne mozes zmazat temu a snazit sa dalej. Zbytocne tu polemizujes. Robila si si rano test?

amelia000
25. aug 2019

@veronikaszabova necitala som lebo ta z muzom je uz zmazana ale hej poznam to :D skus pozriet tuto:
https://www.modrykonik.sk/forum/choroby-a-komplikacie/mozem-byt-znovu-tehotna-niekolko-dni-po-upt/

veronikaszabova
25. aug 2019

@amelia000 omg 🙂

sense
25. aug 2019

Tie testy v inej teme nie je su pozitivne.... ta ciarka.je zaschnuty.kanalik...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli