Môžem byť znovu tehotná niekoľko dní po UPT?

oliqa
23. aug 2019

Dobrý deň
12.8 som podstúpila interupciu zo zdr. Dôvodov
17.8 som mala s manželom pohlavný styk dnes je 23.8 a ja sa cítim tak zle ako keby som bola znovu tehotná
Myslíte že je to normálne? Môže to byť alebo len ja sa tak cítim pretože sa toho bojím? Alebo mám v sebe ešte tehotenské hormóny a môže mi byť ešte zle?
Prosím neodsudzujte má bábo by som chcela ale nemôžem kvôli zdraviu ale ak by sa stalo že budem znova tak si ho samozrejme nechám

pribinak
23. aug 2019

Antikoncepcia? Kondom? Teliesko?

maciatkolulu
23. aug 2019

@oliqa 5 dní po utp sexovať?????? A nechráneni???? Toto snáď nie. Môže to byť všetko, lekat ti jediný v tomto poradí po odberné krvi. Ale fakt neverím a nerozumiem

klaudia_kaja
23. aug 2019

Môžem ti povedať jedno - hlúpa a nezodpovedná .. 5 dni po upt a hneď sexovať, a o týždeň na to sa cítiš ako tehotná?? Myslím si, že to je tvoje zlé svedomie .. držím ti palce

nika3136
23. aug 2019

To si robíš srandu.......
Akože ste sexovali pomedzi to, čo si krvácala? Chceš dostať infekciu? Môžeš to upt ešte veľmi ľutovať, keď si privodíš oveľa horšie komplikácie a skončíš niekde bez maternice!
Bože!!! Maj rozum! A čo ochrana? Hovorí ti to niečo? Nechcem priať nikomu nič zlé, ale keď si taká blbá, že sa nevieš akýmkoľvek spôsobom chrániť, tak by si si zaslúžila príručku. A neboj sa, UPT ti zas o dva mesiace nevykonajú, dieťa si už budeš musieť nechať

amelia000
23. aug 2019

@pribinak
@maciatkolulu
@klaudia_kaja
@nika3136 to ani nepotrebuje koment...

nika3136
23. aug 2019

@amelia000
Možno trpí poruchou osobnosti a žije v nej viacero osôb 😄😄

maciatkolulu
23. aug 2019

@oliqa a deti už máš? Zo zdravotných dôvodov tvojich, či dieťaťa si bola?

maciatkolulu
23. aug 2019

@amelia000 aha... No commnet. Čím ďalej tým viac cvikov je na MK, normálne sa človek začína bat

amelia000
23. aug 2019

@maciatkolulu si necitala na foto? ..vrajze 7 rocny syn..asi 5 r dcera...a dve zabite deti..

nika3136
23. aug 2019

Veď píše že bola na upt zo zdravotných dôvodov 🙄 asi sú psychického pôvodu, inak si túto divnú osobu neviem vysvetliť

amelia000
23. aug 2019

@nika3136 niekde v tych prispevkoch pisala ze ma Danu..vies co to je? Uz sa mi to nechce hladat :D

dzulik_
23. aug 2019

Nie je to tá, čo sa asi pred mesiacom pýtala čo sa stane, keď pojedla paraleny a pila šalviový čaj pomaly na litre? 🤔

klaudia_kaja
23. aug 2019

@amelia000 netreba to ani komentovať sporsté nezodpovedné teľa... Má 2 deti a 2 zabije kôli zdravotným problémom a sexuje naďalej? Ty si matka roka, raz sa to možno dozvedia aj tvoje deti :/ .. to si dnešné ženy nevedia poriadiť nejakú ochránu ?? Veď su kondómy, antikoncepcia, podviazanie vaječníkov a keď je fakt tupá tak kastracia ... :( Toto sa ťažko číta pre tie ktoré nemôžu mať bábätko :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre