Zvýšená sliznica maternice

lili9999
19. jún 2014

Uz som s toho cela nestatna. Bola som za dr. povedal mi ze mam zvysenu sliznicu maternice ze som asi tehu ze sa mam zastavit po 10. dnoch. Prisla som na 10 den a ze este stale nic nevidi na sone (cca 21 DPO ) a ja ze nech mi nico o tom povie a on nic ticho... Vravela som mu ze mam asi mykozu ze citim ako mi vsetko tecie z vnutra a stipe a pali ma to a zmohol sa len na masticku. Tak som mu povedala ze nech mi da vyvolavacku znova kukal na mna jak puk tak ze ok. Pichol mi a povedal ze ked odmenstruujem mam sa prist ukazat a to bolo vsetko. Znova doma trpnem ci som alebo niesom tehu vobec mi ten doktor nepomaha, keby mi aspon krv vzal alebo co ja viem co pytal sa len na tehu test ktory mi stale vychadza negat. Preto prosim o rady vas baby. Moze mi vyvolavacka skreslovat TT???Mozem ma mykozu ale zvnutra ked som tehu???Picchol vam doky vyvolavacku ked si nebol isty ci ste tehu???Lebo moj doky mi vobec ale vobec nepomaha ☹

zvolsiinylogin
19. jún 2014

@lili9999
@kiki68
baby, ja osobne by som sa na to vybodla...ja som ju nemala raz pol roka, akosi som uplne prestavala ratat, ci ju mam alebo nie, poslali ma na vysetrenie, vsetko o.k. a pichli vyvolavacku....ved ona raz pride.....a nemyslim, ze mam dajake zdravotne problemy, ze tak dlho nebola, pripadne mi vymeskali, niekedy je lepsie sa nevsimat....neviem, zalezi od kazdeho z nas, co a ako...

zvolsiinylogin
19. jún 2014

to by nase prababy ani na roli nerobili, keby mali chodit s takymito problemami...a mne tu nieco smrdi, ked povedal, ze na kontrolu po ms... 😠 😠

zvolsiinylogin
19. jún 2014

@lili9999 este ma napada, bola si na kyrete? lebo vtedy po ms sa chodi.... 😠 😠

bahira1962012
20. jún 2014

@lili9999 mne to bolo pichané aj pred tehotenstvom ked som nemala pravidelnú menzes. na vyvolanie,suseda sestrička mi ho pichala a bolesti to teda boli 😒 mala som to ako liečbu

lili9999
autor
20. jún 2014

No baby prave som si robila tt a znova / .

lili9999
autor
20. jún 2014

@zvolsiinylogin Nie nebola

lili9999
autor
20. jún 2014

@bahira1962012 Aku liecbu a pamatas si nazov?

bahira1962012
20. jún 2014

@lili9999 pred operáciou, aj po mi to pichali agolutin,ja som bola stále na hormonoch 🙄 mala som cysty

lili9999
autor
20. jún 2014

@bahira1962012 Jaj no ja zatial neviem co mi je a strasne som s toho nestastna. Nedokazem nad nicim inym premyslat. Mne to tiez pichol v piatok a teraz tri dni mam bolesti ako na mrchu a zatial nic. Uz som ozaj zufala.

bahira1962012
21. jún 2014

@lili9999 10dní čakať po agolutine

lili9999
autor
22. jún 2014

@bahira1962012 Konecne teraz na treti den prisla mrcha. Ale ma vystrasil. Ale citim ze nieco nieje v poriadku tak po nej pojdem za nim a budem vyzadovat od neho dokladne vysetrenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre