Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

halooo

len som nas hladala v inej teme - tam kde je "spolocny termin" 😀

droby
autor
11. júl 2008

no dala som to do volenj diskusie, lebo spolocny termin nemame ziaden
a vovolnej sa lepsie keca o com chceme 🙂

droby
autor
11. júl 2008

aha len som si nevsimla ze volan zu patri medzi njake nedetske temy a my tu predsa mienime o detoch, tak som z toho jelen ze vcera to este bolo inak 😅

sana15
11. júl 2008

tak vas tu vitam 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

no v tej spolocny termin som videla aj temy " ze aprilove manzelky pokracuju" alebo take nieco - ved nevadi - pripadne sa nechame presunut

jani - vcera som tipovala - ze si sana15 - ale nebola som si uplne ista 🙂

sana15
11. júl 2008

zatial tu mam len fotku z Aveny zo spolocneho vikendu s Matkou a Lenkou a ich manzelmi,lebo to je tusim moja posledna,co mam doma. Z kadejakych oslav este foto nemam,takze casom zmenim tuto podobu

sana15
11. júl 2008

Katka,teda,dobra detektivka by bola s teba. Sana mam preto,ze pre dievcatko sa zhodneme jedine na mene Alexandra, co je skratene Sasa, lenze moj manzel si to prekobinoval na Sanu 😅 Kedze sa zvykne Alexandrovi hovorit Sano, tak jemu proste pre dievca pride prirodzene volat ju ŠaŇa

sana15
11. júl 2008

Lubka, vies presne aky typ tej pekarnicky mate? viem ze Etu, ale blizsie? a je biela? ja som videla na nete uz aj nerezove (to by sa mi hodilo k spotrebicom,lebo mam vsetko v nereze,ale zase je pravda,ze su to dalsie dve tisicky navrch)

droby
autor
11. júl 2008

ahoj sana, len teraz enviem jak ta mam volat,a vycap pekne rovno najcerstvejsiu foto s bruchom a chytro rozpravaj a prehanaj co a ako?
kde amme foto alexandry? 🙂

sana15
11. júl 2008

fotky s bruskom mam este vo fotaku. ale tam mi nevidno tvar takze ta do pasu isto nejde. a neviem,ci sa mam cim chvalit, sunky som mala aj predtym. akurat na svadbe som bola taka chuda,z tych stresov

katkaajurko
11. júl 2008

no veru - jani - a uz brusko vytrca?

sana15
11. júl 2008

a fotku zo sona zial nemam,ked som si ju na sone pytala,bolo uz po prehliadke a dr, povedal,ze to som mala povedat na zaciatku,ze to bolo krasne vidiet,ale male sa potom zvrtlo hlavickou k obrazu a nebolo uz co velmi vidiet. a v pondelok na poradni som sono necakala,takze som ani nestihla povedat a tiez to sono ma v ambulancii len prvy krat,tak ani neviem,ci ta ma k tomu aj tĺaciaren. ale uz najblizsie si fotku budem isto pytat.tiez chcem ukazat manzelovi

droby
autor
11. júl 2008

presne eta vega. je biela, tie nerezove su predrazene podla mna. ja ju mam aj tak v skrinke schovanu nem,am j stale na linke -tam amme malo miesta tak ju vytiahnem len ked potrebujem

ale teraz to uz ie su sunky, sio stresov si schudla ateraz ti tam rastie mimi a nie sunky 😉

sana15
11. júl 2008

vytrca,ale tym,ze som pred svadbou schudla,tak este zapnem vsetky gate, aj ked od svadby (53 kil) som za prve dva tyzdne pribrala 2 kila a teraz dalsie 3. najskor sa mi zdalo, ze mi paradne narastol aj zadok, ale skor to bude to brucho. vsak sa necudujem . tolko co ja teraz pojem.

droby
autor
11. júl 2008

jeej a prvy trimester mas uz za sebou. no potom pekne ukaz foto a zaloz albumik ze co uz amte a co planujete nech sa tu vytesujeme z teba 🙂
len neviem neviem kay to bude mat na nas vply, najskor mi zatrhne muzik sem chodit 😀

droby
autor
11. júl 2008

sak jes za dvoch 😀

droby
autor
11. júl 2008
katkaajurko
11. júl 2008

no sa aj ja bojim - ze mi zatrhne sem chodit - vcera som dosla domov a hovorim mu - dalsia majovka je tehulka a on ze faakt? a ja ze hej a ze aj ja cem - a on ze mame dohoduuuuu 😒 no mame no...

droby
autor
11. júl 2008

No ale zas aspons a vykecame tu medzi sebou, tu sa pochopime a doma 🤐
povedz mu ze sme uz stare manzleky ze nas vyhodili z mojasvadba tak sme tu 😀

katkaajurko
11. júl 2008

to je dobry napad 😀 😀 😀

sana15
11. júl 2008

droby,tak mu ani radsej nepovedz, ze sem chodis 😅 vsak tu budeme kecat ako na mojasvadba o vsetkom co je po svadbe, nie?

lupienka
11. júl 2008

Tak teda caute 🙂 Tak co ideme planovat??? Zeby babatka...

sana15
11. júl 2008

hej,blokli nam temu,ze uz nemame co svadbovat 😀

sana15
11. júl 2008

ja som uz takto pred rokom robila smutne oci a slzicky, ze chcem babo,ale tiez bola jeho podmienka,najskor svadba. takze preto uz v maji a nie na jesen,ako bol moj sen

droby
autor
11. júl 2008

ale nie planovat mozem to mi schvcaluje nech som pekne v obraze a aby sme potom vedeli co a ako.
jak ze nam blokli temu, som, ju nechcela nechat zaniknut... no co uz aj tak nam to tam uz stagnovalo, najvyssi cas na zmenu

droby
autor
11. júl 2008

jaj to nie vazne? sibe mi.
ja kukam aj tam aj sem

lupienka
11. júl 2008

Aj ja som na obidvoch 🙂

sana15
11. júl 2008

vitaj Lubka 🙂

droby
autor
11. júl 2008

no a najtehulkovejsia majovka nam chyba stale

lochneska13
11. júl 2008

Jeeej baby my sme na koňovi, to je paraaaada 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre