Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte masku na karneval pre dcérku?

damati
24. jan 2015

Baby poradťe mi prosím nejakú masku pre dcéru na karneval! Maska musí byť doma robená a mňa nič nenapadá. Ak máte fotky svojích drobcov v maske,pošlite mi na inšpiráciu.Ďakujem 🙂 🙂 🙂

sue
24. jan 2015

Koľko rokov má?

bonaqa2013
24. jan 2015

to aj moje deti čaká v piatok. čo ja idem robiť neviem..... Ale minulý rok som na int. videla nejakú stránku ktorá sa touto témou zaoberala.

zuzka112233
24. jan 2015

Ahoj.. Ja som bola krabička mlieka, školská taška, robot--...

mima86
24. jan 2015

Nam maly (16 mes.) ide byt namornik 🙂 dam pruhovane tricko a modre nohavice a ciapku mame pozicanu od svagrinej. ja som bola v minulosti majster N, smoulinka, zajac, micky mauska. a bratia kohut, zaba, kovboj, kuzelnik saso, gumkac a pod. a jedna kamoska bola japonka. alebo skus lienku alebo kvietok.

janickacrazy
24. jan 2015

Môžeš urobit princeznú, stačia nejaké dlhé šaty a k tomu dorobíš korunku z papiera alebo čarodejnicu, rozcucháš vlasy, namaluješ, do ruky metla s plyšovým kocúrom, možností je kopa. Ja som bola slniečko, lienka, noc....všetko doma urobené masky.

jankaatg
24. jan 2015

my sme boli Spievanka (husličky sme urobili z tvrdého papiera), Červená čiapočka. Ale môžeš urobiť napr. motýľa alebo lienku.

patrisha2801
24. jan 2015

akurat som sa dobre pobavila ... ako vyrobit masku: http://www.cas.sk/masky ... HROZNO 😀 😀 😀

katrinka8
24. jan 2015

Napadla mi muchotrávka 🙂 Kedysi sme si to robili ako deti. Biele tričko, červená suknička, a klobúčik urobíš z papiera jednoducho. Červený papier, biele bodky.
Alebo ja som bola hviezdička ako dieťa. Masku mi vyrobila mamina so starým otcom 😀 Mala som biele tričko, mamina mi ušila dlhú bledomodrú sukňu a na ňu mi ponašívala hviezdičky vystrihnuté z papiera, obalené v alobale. Na hlave som mala korunu - "obruč" s hviezdou vpredu, tiež obalené v alobale 🙂 Tú mi robil starý otec. Takto by sa dala vyrobiť aj princezná.

brnka
24. jan 2015

Máša 🙂

syssu
24. jan 2015

My sa chystáme na púpavu - zelené legíny, žlté tričko a žltá sukňa (robená doma z organzy - lebo tyl som nezohnala).. malá má dva roky a rada si spieva pesničku o púpavách, tak preto tento výber masky..

janinah
24. jan 2015

červená čiapočka-červené tričko a sukničku alebo šaty,kúpila som 1x1m červenej látky,odstrihla jeden cíp /vznikol trojuholník na šatku/ tam kde som strihala som zahla,urobila tunel,navliekla šnúrku a bol z toho pláštikcez plecia na šnúrku viazaný, do ruky prútený košíček čo sme nosili na Veľkú noc,do košíka pomaranč a banán, do druhej ruky som jej dala plyšového vlka,ľutujem jedno,že nemám fotku....alebo fialka- biele pančušky,,suknička zo zeleneho krepového papiera,fialové tričko,na hlavu lupene z fialoveho papiera akoby čiapka s lupeňmi...alebo slnko-plášť po zem zo starého žltého závesu,zas šnurku do neho a uviazať okolo krku,na hlavu čelenku,na nej nalepené lúče z bieleho a žltého tvrdého papiera...alebo anjel,čarodejnica,víla.dievčatám sa vymýšľa oveľa lepšie ako chlapcom

temija
13. feb 2015

ahojte babky, ja by som potrebovala radu ako vyrobiť vlasy - rapunzel, pretože ten originál vrkoč sa mi nepáči-je tenký a stále padá z hlavičky. Vďaka

Tu začni písať odpoveď...

Odošli