Moje dieťa mi nevonia

eliska96
26. apr 2016

Ahojte,

mam tak y problem ze dieta mi od narodenia nevonia, ma 5 mesiacov. aj ked ho kojim musim mat rusko aby tu vonu necitila. kamaratka vravela ze poznala tiez taku holku co jej dieta nevonalo. ako to riesit

gala79
26. apr 2016

vyprat dieta v Perwolle 🙂

niky21
26. apr 2016

@eliska96 nemá na hlacičke také šupinky ? volá sa to seborea...

niky21
26. apr 2016

@eliska96 Aviril olejček, ponatierať po kúpaní celéé bábo, ale myslím, si, že to budú tvoje hormóny :/

eliska96
autor
26. apr 2016

@niky21 ahoj niky nema nic take , kupanie pomoze tiez len na chvilu . a ta hanba minule ked ti dieta zacne plakat ze je hladne v cakarni a ja s vytahujem rusko. no tie pohlady mamiciek keby si videla.

moni244
26. apr 2016

No zbohom, toto je uz sila, co si dnes ludia vymyslaju

emilia25
26. apr 2016

Toto nechspem.asi ho malo kupes a olejcekujes.a menis veci lebo grcky veru vedia voňať riadne.aj hovinks trebs častejšie prebslovst a aj práci prášok trebs vymenit.inac este ake témy tu veru nenájdeme.toto by má veru nenapadlo.

nanulik
26. apr 2016

myslim ze toto je na odbornika

beatex
26. apr 2016

dieťa ti nevonia? ja som po pravde ešte nevidela dieťa, ktoré by nevoňalo. Bábätká podľa mňa voňajú všetky ak ich maminky natierajú olejčekmi a podobnými vecami ako je bežné 🙂

0silvia0
26. apr 2016

@eliska96 odkedy má bábo "voňať"? To kde si čítala? 😕

jana_eyre
26. apr 2016

mozno je to hormonmi.. mne teda moje deti vonali vzdy aj ked mali ako malicke serboreu, ale odkedy som tehotna treti krat, velmi mi prekaza vona vlaskov mojho syna, ked ich nema umyte.. ked mu ich umyjem, je to dobre, ale akonahle sa trocha spoti, tak mi to prekaza.. tak isto mi prekazala vona mojho muza, ked som cakala prveho syna, po porode to zmizlo..

mozno aj tebe to zmizne, ked maleho prestanes kojit tak casto, ked zacne telo produkovat tolko hormonov kvoli dojceniu a zacnes ho prikrmovat, alebo mozno ak sa ti vrati menstruacia ak ju este nemas..

lubkavargova1
26. apr 2016

aaaaaaaaaaaaale no tak...fakt kde su prazdniny, alebo nejake volno? Dnes teda karta ide!

eliska96
autor
26. apr 2016

neviem asi to bude tymi hormony, zatial to riesim ruskom ale hovrorim hlavne svokra ked to vidi nadava co som za matka ked ma napina z vlastneho dietata. a to ma trapi ze to okolie takto berie 😔

0silvia0
26. apr 2016

@eliska96 a ako to, že si sa na MK prihlásila až dnes? Kde si preboha bola doteraz? 😕

mariacka
26. apr 2016

tiež by som sa poradila s lekarom

rhiannon
26. apr 2016

Toto uz je sila tieto temy dnes. A najhorsie je, ze to zjavne pise dospela osoba. Dokonca podla prejavu aj celkom kultivovana. By ma zaujimalo, co je to za uchylka...

jana_eyre
26. apr 2016

tak aj mne je to luto, ze mi je ta vona syna neprijemna, ale ja viem naisto ze to je len tehotenstvom, pretoze som to zacala pocitovat odkedy som tehotna - aj ked teda ako vidim diskusiu asi je to tazko uveritelne, priam trestuhodne 😅 😝

rhiannon
26. apr 2016

@jana_eyre tusim si sa prezradila :D

jana_eyre
26. apr 2016

@rhiannon v com? nechapem..

0silvia0
26. apr 2016

@jana_eyre tak normálne vyťahovať rúšku v čakárni u lekára pri dojčení fakt normálne nie je... si to normálne skús predstaviť, nonsens... ty si tehotná a citlivá na pachy, to je ok, ale to, čo sa tu rieši je fakt cez čiaru, vlastne cez dve čiary...

lubkavargova1
26. apr 2016

@eliska96 cisto prakticka otazka: kto prebaluje babo???

tobnuf
26. apr 2016

Rusko??? Ja odpadnem hahahahaha no vacsiu sprostost sim necitala..

eliska966
26. apr 2016
Používateľ eliska966 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eliska966.

@jana_eyre otatne komentare a hejty si nevsimam. ked nie je rada tak ma urazaju. dokonca aj admin mi zmazal profil. to je teda. 😔 nic budem hladat pomoc u lekra. tu sa uz nevratim

jana_eyre
26. apr 2016

@0silvia0 tak ci to je alebo nie je normalne posudit neviem - ak to je sposobene hormonmi, tak co ine moze robit, ked je jej to tak neprijemne?

ale viem, ze uz ju mate zaskatulkovanu ako dalsiu vymyslenu temu - to ale posudi admin, ci ide o tu istu IP adresu.. mne sa tato otazka nezda taka strasne sokujuca ako tie co tu dnes uz kolovali.. mozno ide o blbu nahodu a zalozila si novy nick - pretoze vie, ze to asi nie kazdy pochopi..

rhiannon
26. apr 2016

@jana_eyre jaj, sorry, myslela som, ze to pise zakladatelka z ineho nicku. Lebo dnes je tu vela fake tem a toto je zjavne jedna z nich. Este raz prepac.

0silvia0
26. apr 2016

@jana_eyre nejde o šokujúcu tému, ten štýl písania je celý divný a prečítaj si čo ti napísala o 18:00, keď jej admin zmazal profil, asi to nebude zo srandy...

jana_eyre
26. apr 2016

@rhiannon v pohode, ale ako pisem, mne toto nepride podobne k tym vymyslenym ostatnym temam.. mozno ide len o blbu nahodu, ze si na otazku vybrala cas ked si ho vybral aj troll..

lubkavargova1
26. apr 2016

FB skoncil s bazarom??? Ci sa az tak rozsiril zoznam nepreberacok ze uz sa dievcata hambia prihlasit na Fb aby ich neprezradili a tak nasli MK a vymyslaju nove temy???

jana_eyre
26. apr 2016

@0silvia0 hej, citala som - ved aj ja som ti pisala, ze to uz posudi admin ci ide o toho isteho cloveka a zjavne posudil..

katka1981
26. apr 2016

@eliska96, na odstranenie pachov je vyborny ocot. Takze mala by si kupat dieta v octe a tiez ho pit, aby ho prijimalo aj v mliecku. A ked to nepomoze, tak potom Savo Perex. A kup si stipec na nos, ten je ucinnejsi ako rusko.

eliska966
26. apr 2016
Používateľ eliska966 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eliska966.

@katka1981 tak mna zablokujete ak mam normalnu otazku a za taketo odpovede nie? admin vymaz to prosim ta.