Čo sa stane 21.12.2012?

babulatko
21. nov 2012

Mnohí z nás určite čítali rôzne informácie na nete, či v mailoch a z iných zdrojov, týkajúcich sa magického dátumu 21. 12. 2012. Tu sa môžete podeliť so svojimi názormi a očakávaniami. Túto diskusiu otváram v dobrej viere a mojim úmyslom nie je nikoho strašiť ani vyvolávať strach. Len by ma zaujímalo, či si robíte zásoby v prípade výpadku elektriny a podobné veci alebo to vôbec neriešite, prípadne či očakávate že sa má "niečo" stať ale neviete čo. Prosím o serióznosť prispievateľov a berme to všetko trošku s humorom. Za mesiac sa tu môžeme zase zísť a pokecať o tom "čo bolo či nebolo" a kto z nás mal pravdu 🙂 P. S. Ja očakávam, že 21.12.2012 bude začiatok nového obdobia pre nás všetkých...

lussy23
22. nov 2012

bude prvý zimný deň, možno začne snežiť... ........... ale určite žiaden koniec sveta nebude😀
Inak nebol ten akože koniec sveta na 12,12.2012?

babulatko
autor
22. nov 2012

@maruska24 veľmi sa ani nepíše o konci sveta ale skôr že budú 3 dni tmy a nebude elektrina 🙂

mawka
22. nov 2012

suvisi to s postavenim planet a niekto si z toho robi zase biznis. toto sa deje v urcitych cykloch a ma to nastat aj teraz, je to o planetacha je to bezny jav.
ludom z toho drbka, panika sa niekomu hodi. ja sa cudujem, ze ludia maju cas rozmyslat nad takymito kravinami.
suhlasim, ak nastanie koniec sveta, tak nastane a nam to moze byt fuk. ak ma byt vojna s jadrovym materialom, tak to tiez bude rychlo nez napocitame do 5. ze to vobec niekto riesi stale dokola. predpokladam, ze sa este moze stat to, ze nejake sekty sa hromadne zasebevrazdia 😀

maruska24
23. nov 2012

@babulatko ja pociťujem tmu už celý mesiac, lebo také býva novembrové obdobie v nížine 😀 😀

maruska24
24. nov 2012

a ešte jedna vec, minulý rok nám na štedrý deň v mieste bydliska vypadla elektrina, zapojili ju až na posledný sviatok vianočný, takže my sme už 3 dňovú tmu mali 😀 a to teda poviem, keď sa všetko v mrazáku na vianoce rozmrazilo, to teda bol vtedy koniec sveta 😀 😀

billam
10. dec 2012

A o kolkej to má vypuknut?

jaruska8
10. dec 2012

Ja som objednaná ku kozmetičke. 😀

mawka
10. dec 2012

@jaruska8 nuz, ked uz by mal byt koniec sveta, aspon budes krasna 😀 😀 😀 uzi si to u nej, ja idem na nechty a obocko uz tuto sobotu - to keby naaahodou ze nebola elektrina alebo keby nechtarke nesla UV lampa kvoli koncu sveta 😀 😀

babulatko
autor
10. dec 2012

@billam ono to vypukne už 12.12.2012 o 12.hod 🙂

billam
10. dec 2012

@babulatko neblbni 🙂...ved este nemam nakupene konzervy...a baterky...a vodu...paneboze...panikaaaa

babulatko
autor
10. dec 2012

@billam to vôbec nebudeš potrebovať, nebude žiadna tma a tak...väčšina tých zmien sa uskutoční na energetickej úrovni

billam
10. dec 2012

@babulatko aha, ok...takze sa to bude týkať mojej chladnicky, pracky a mycky...ufff

katka_4
10. dec 2012

no ja vám poviem čo sa bude diať 21.12.2012, je to piatok, koniec týždňa pred vianocami, cesty budú plné, autobusy preplnené, vlaky preplnené, všade samí ľudia, keď pôjdete do mesta niečo dokúpiť, nebude mať najprv kde zaparkovať, potom sa dostanete do preplneného obchodu, kde všetci budú v zhone hádzať do košíka kopu jedla, darčekov, blbostí atď. Budete sa báť či vás niekto neudupe... a keď sa tak pozriete na tých stresujúcich, uponáhlaných ľudí, poviete si, že KONIEC SVETA 😀 Tak radšej si nakúpte paštéky a prečkajte tri dni do vianoc doma... 🙂 takto som si to vysvetlila ja :D

ichbinich
11. dec 2012

Moj 21.12.2012:
Ked zazvoni budik, pokusim sa vstat. Nachystam ranajky. Budem diksutovat so synom, ze jeho oblubene tricko s autami je v prani a musi si vybrat z asi 350 ostatnych 😉 Potom odvezieme syna do jasli a pojdeme do roboty. V robote budeme zhruba do obedu (piatok je kratky den), naobedujeme sa. Pojdeme domov uz pomaly chystat a balit veci a poschovavane darceky 😉 lebo na Vianoce pojdeme na Slovensko. Pojdeme pre syna do jasli. Potom budem zehlit fajnove oblecenie na firemny vecierok. Budem robit moj anti-zombie program v kupelke, teda trochu makeupu a uces. Pride svokra, povieme si ako a co, co je na veceru a tak. Rozlucime sa so synom, pojdeme na firemny vecierok. Tam budu na stoloch aj tak sviecky, takze aj keby mala nastat tma, bude nam to jedno 😀 Aspon nebude sef kecat pol hodinu o konciacom sa roku, ked mu nepojde ani projektor, ani mikrofon 😀 On zasadne keca medzi hlavnym chodom a dezertom, ked uz ja chcem konecne nieco sladke 😝
Pokecame s kolegami, pojdeme domov, manzel zavezie svokru domov. To bude zhruba polnoc, a vsetci pojdeme spat 😉 😀

miskakyska
11. dec 2012

@billam 21.12.2012 o 11h.11min. 😉 😉
@babulatko neklam,že už zajtra 😠 😀
@katka_4 presne je to tak každý rok,ľudia už ako nepríčetní odteraz po obchodoch behajú..žiadna ohľaduplnosť..nič...

billam
11. dec 2012

@miskakyska o 11.11, dokelu, vtedy som u gynekologa na koze...snáď nemôžem takto skončiť svoj zivot...s rozcapenymi nohami a s cudziu hlavou medzi nimi 😝

babulatko
autor
11. dec 2012

Toto napísal Jaroslav Dušek:

Transformace započne 12.12.2012 ve 12.00 hodin a dokončí se právě 21.12.
2012. V těchto dnech máme s vděčností děkovat za vše, co k nám v životě
přišlo, poděkovat za všechny zkoušky a příležitosti, které nám Vesmír poslal
k překonání a poučení. S Láskou máme myslet na všechny lidičky na této
planetě a každý s největší Láskou na svoje bližní, ať už má s nimi vztahy
jakékoliv. Síla učiněného odpuštění sobě i všem, kteří nám někdy snad mohli
ublížit… a někdy naprosto neúmyslně, nás posune neuvěřitelně kladným
směrem. Díky posílání vlídna a láskyplných myšlenek dostane naše Země
úžasný příliv pozitivní energie a rozzáří se Láskou do celého vesmíru. Čím
více lidiček bude Lásku podporovat a vysílat, tím krásněji bude naše planeta
zářit i pro všechny ostatní. To, co pak bude následovat, si ani neumíme
představit . Bude to znovuzrození nejen planety Země, ale povznesení lidí
na vyšší úroveň bytí. Nezapomínejme, že LÁSKA je nejsilnější energie ve
Vesmíru a má moc vše změnit k lepšímu.

S velikou Láskou, pokorou a díkem Vesmíru.

qwerty01
12. dec 2012

zacnu vianocne prazdniny huraa 🙂 2 tyzdne oddychu.

miskakyska
13. dec 2012

@billam to máš celkom o.k..........môže to byť aj horšie 😀

ewwe
13. dec 2012

@babulatko no dufam ze sa to stane, lebo ludia su dnes neskutocní, hrnu sa len za marerializmom, vela pracovat, vela zarobit, aby som si mohol kupit vela vela veci, cim viac tym lepsie, vobec nic si neuvedomuju, ako su ovladaní, ☹ ☹ ☹

miskakyska
13. dec 2012

😀 😀 😀 babyyyyyyyyyyy piatok prehrmííííííí,ľudia v tom predvianočnom ošiali zabudnú,že mal byť nejaky koniec sveta 😎

ani3012
16. dec 2012

francúzska predpoveď počasia na tento týždeň 😀

andrea456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusjk
18. dec 2012

Baby je to asi zhoda náhod, ale ja som si skutočne v tomto období (pár dní dozadu) uvedomila, že sa ženiem bezhlavo do niečoho, čo je pre mňa vo svojej podstate skazou, a nie len pre mňa, ale aj pre moju rodinu. Zmenila som myslenie, prišlo to samo od seba po asi trojmesačnom tápaní, z ktorého som sa snažila dostať, a čím viac som sa snažila, tým viac sa to kazilo... Teraz sa na veci pozerám inak, viem, že najdôležitejšia na svete je pre mňa moja dcéra a moja rodina, a potom sú priatelia, ktorých mám rada, a potom dlho dlho nič, až tam je práca a peniaze. Netuším, prečo sa to všetko udialo práve v tomto období, ale v podstate som rada, pretože toto moje nové uvedomenie sa mi páči, je to príjemné 😉

maruska24
18. dec 2012

@vikusjk ver tomu že to s koncom sveta nemá nič spoločné 😉

akurát že v tento deň bude večer v správach ako sa zopár bláznov na totalku zblaznelo, lebo media na celom svete nerobia niť iné len hovoria o konci sveta a magoria labilnejšich ľudí /a chytráci na tom dobre zarábajú/. Možno by som si práve pretoto dala v tento deň pozor, aby mi nejaký takýto neskočil pod auto, alebo sa niečo takéto nestalo /radšej budem doma, lebo sa môžu najsť aj taký magori, čo vystrielajú ludí na pošte/

miskakyska
18. dec 2012

@maruska24 včera na stv v reporteroch bolo o tej hore zazračnej 😅 😉 kukal niekto? 😀