Je zle, keď si sama vypijem?

21. júl 2023

Cauky, idem sa opýtať. Je to normálne keď si tak raz za mesiac sama nalejem whisky s kolou a vypijem? 1-2 poháre. Manžel mi hovorí ze ten kto si sám nalieva je alkoholik. On ma raz za mesiac stretko s kamošmi a vtedy sa opiju. Napriklad aj dnes, on už spí a ja kukám seriál s drinkom v ruke. Aký máte na to názor? 🙂

deti95060810
21. júl 2023

no dobre to nie je, ale čo už...😉

kacena4
21. júl 2023

alkoholizmus nie je o tom kto nalieva ale o tom, ci vies bez toho zit a fungovat alebo si musis dat, hoci aj v krcme ci na stanici zeleznicnej v stanku... a pravidelne nie 1x za mesiac - to beriem skor ako psychohygienu

viky_21
21. júl 2023

Stale sa najde niekto kto ti povie, ze ano je to alkoholizmus ale ja natom nevidim nic zle. Ja si tiez dam raz za cas vecer pohar vina .. horsie by bolo keby si ten den bez alkoholu uz nevies ani predstavit

autor
21. júl 2023

@kacena4 alkohol nemusím ale tak raz za čas to tiež tak beriem ako trocha relax

vieronika14
21. júl 2023

Podla mna je to v pohode

sasa1983
21. júl 2023

Úplne v pohode

s_o_n_i_k_e
21. júl 2023

Jasné, že je to v pohode 🙂 na zdravie 🙂

markusrasford
21. júl 2023

whisky nepi s colou ale s ľadom a so sódou a k tomu cigaru 😉

jaroy
21. júl 2023

ožranka si, ked chlasces a este sama.

romikk22
21. júl 2023

Nie nieje na tom nič zlé, absolútne , ja si tiež hocikedy sama nalejem pohár vina večer ku TV keď deti zaspia a vôbec na tom nič zlé nevidím... horšie by bolo keby to bolo každý deň s tým ze ti to chyba ..ale v tomto prípade mi príde strašne vtipné ak nieto povie ze toto je zlé alebo alkoholizmus

bessie12
21. júl 2023

Je to v pohode. Tiez si obcas dám whisky s colou a v lete aj s ľadom 🙂 a keďže priatel nepije, tak si popíjam sama.

januelik
21. júl 2023

Aj ti závidim, ja som nepila 3 roky kvoli liekom, ale už by som si aj dala aj sama.

markusrasford
21. júl 2023

@jaroy vôbec není ozranka

petamich
21. júl 2023

tiez si raz za cas, ked mam konecne vecer sama pre seba (dieta spi a muz je niekde vonku) nalejem pohar vina 🤷‍♀️

dzulli1980
21. júl 2023

Ja si už roky KAŽDÝ VEČER, keď sú všetci na poriadku nalejem pohár vína ... SAMA ... a ochľasta zo mňa nie je ... Tvoj muž by sa mal nad sebou zamyslieť, predpokladám, že už nie je v "teen" veku, aby sa ožieral pod obraz boží.

s_o_n_i_k_e
21. júl 2023

@jaroy nie je pravda, stačí si najprv zistiť, kto je ožran :D

1mata
21. júl 2023

Raz za mesiac 😀

andy37
21. júl 2023

Nič na tom nie je, keď to nie je denne. Mne tu zaspal muž na gauči tak dívam telku a otvorila som si pivo 🍺 tak na zdravie 😉

marhulka13
21. júl 2023

@dzulli1980 už som mala pocit, ze som jediná. Pre mňa je pohár bona forma relaxu. Nikdy sa neopijem, len na chuť. A to isté manzel

obleckodogymu
21. júl 2023

Joj vieš koľko z nás si takto občas dá? Keď už mám fakt hrozný deň v robote, potom tréning, večer prídem domov totálne mrtva , dám si pohárik ku seriálu. Nikdy nepijem viac, ani pravidelne zďaleka. Teraz som tehu a nechýba mi to absolutne. Ale vôbec nič zle na tom nevidím keď to není každý deň alebo naozaj pravidelne 😊na zdravie 😊

natall113
21. júl 2023

Podľa mňa je to okej, tiež som si niekedy dala sama pohár vína alebo aj Gin tonic

buberova
21. júl 2023

Úplne v pohode to je takto

petronellla87
21. júl 2023

Podla mna je to ok... Ja si robim strik skoro kazdy vecer 🙈

miskamicha
21. júl 2023

ja aj viackrat za mesiac 🙂 klud.je to v pohode a nic zle na tom nevidim.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
21. júl 2023

Vklade sa uvoľni a nerieš ci si kto myslí. Ja nepijem m, nemôžem, môj chlap si teda víno otvori sám... ;) nie alkoholik nie je :D niekto ide na terasu s čajom, iný s drinkom... neopijas sa predsa doma :D

veltraud
21. júl 2023

Podla toho, aka whisky ;) ale nie, za mna v pohode. Strngam na zdravie (a uz nepijes sama ;))

autor
21. júl 2023

@elizabet173 tak teraz som nepila vyše troch rokov. Tehotenstva, dojčenie a tak..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. júl 2023

@elizabet173 kvôli tomu co povedal manžel, ze keď si nalievam sama