Perly našich rodičov

drimonna
4. jan 2019

Ahojte... Toto bude asi pre tých mladších, ale možno, že aj tí starší budú mať čo napísať z dectva alebo ešte zo súčastnosti... 🙂 Sú perly naších detičiek,naších mužov, no a čo kebyže sú aj perly naších rodičov? Tak teda píšte...Dúfam, že napíše aspoň jeden z vás 😂😂 Pozrite aj na moje ďalšie diskusie , aj tam môžete písať 🙂 💙

cacianka
15. jún 2022

@matovicova naša profka na SŠ slovencinarka furt orginál sem orginál tam....a keď sme sa spýtali čo to je, ešte sa na nás oborila ako na debilov že či nevieme !!!
Odvtedy som už aspoň 19x pozrela v slovníkoch a nikde sa slovo originál nevyslovuje orginál 😉

mircalla
15. jún 2022

@cacianka Nemali sme tu istu profku? Gymnazium Bilikova?🙂

nnikka
15. jún 2022

Hláška môjho otca, keď vyšiel z WC: " Dakedy dobré sraňe, ľepše jak plane milovaňe!" 😀😀😀

malinoismum
15. jún 2022

@nnikka
A tie z wc sú naj….
hlášky mojej mamy keď oco odišiel z wc…

“To muselo byt hovno, už keď si to jedol!”
“Čo si jedol malé deti !!??!! “

modraslamka
15. jún 2022

super som sa nasmiala👍🤣

cacianka
16. jún 2022

@mircalla netuším.
Neviem si spomenúť meno, 1980- 1983 knihovnicka škola v krasnanoch. Chudá vysoká, a 🐄

mircalla
16. jún 2022

@cacianka Ja som mala tiez taku na strednej

trilliardr
26. jún 2022

@sandri myslím, že vám volal partnerov otec 😄😅😂🙈 poznám túto príhodu aj z jeho podania 😅
Vola sa Kosť

sandri
27. jún 2022

@trilliardr hahaha vidis, svet je maly 🤣

comika
17. dec 2022

Isla som s mamou na kontrolu po operacii, a doktor sa ju pytal Kto vas operoval? A ona: Neviem, mal masku.

veronika33
2. jún 2023

svokor: "mama leží na kynológii - izba č. 6 (ležala na gynekológii)

tradaaa
5. dec 2023

@veronika33 keby tá vedela🤣 ešte že ju neoperoval veterinár (v reči tvojho svokra možno veterán)

gaja78
11. jan 2024

Neter - studentka na VS pisala mojej mame - jej babke spravu, ze ma za sebou prvu skusku a dostala B. Mama jej na to odpoveda: Super ze to mas za sebou, ale neviem ani ci ti mam gratulovat, ja neviem co to znamena ked si dostala B!

andruska80
11. jan 2024

@gaja78 moja mama zas, keď jej písal môj brat, že dostal zo skúšky B a ona mi potom vraví, že dostal osmičku (nedala si okuliare, tak to zle prečítala 😂)

iveta1970
11. jan 2024

Môj milovaný tato mal takýto humor..... Kto je u nás doma najkrajší, keď som sám doma?

A ešte jeden. Raz som si kulmovala vlasy a on išiel okolo a smial sa .Ja mu na to, tato nedívaj sa na mňa, spadli mi vlasy ...tá kulma nefunguje. Tak si ich pozbieraj!

banderaska29
11. jan 2024

moj ocko je užasny vtipny človek.

prišla som za ním, že sa mi mega točí hlava. a on "no tak sa toč na druhú stranu a prejde to 😀 "

siska53
29. feb 2024

Ja som minule mojmu 13 rocnemu - zvečeral si?
Akosi som sa nevedela rozhodnut, ci poviemzjedol si a naveceral si sa..