Prečo sa oplatí inzerovať v bazári na Modrom koníku?

martinjasen
9. feb 2012

Ahojte,

napiste nam vase referencie, preco sa oplati inzerovat v bazari na Modrom koniku, ktore su jeho najvacsie vyhody. Vdaka nim budeme vediet, co este viac rozvijat.

Dakujeme. 🙂

Admira Team

exupery
9. feb 2012

Rychle,jednoduche nahaduzovanie inzeratov,dobry prhlad,bezplatne,dobry vyber,super ceny,aj ked niektore mamicky nevedia co uz pytatale ja som max.spokojna. 😉
Mozem predat,a hned kupit...

miruska320
9. feb 2012

No určite preto,že je to zadarmo 😀.Nemusím sa takto deliť s nikým o žiadne percentá

krtica11
9. feb 2012

každa si tu najde čo potrebuje za dobre ceny 🙂

lili777
9. feb 2012

Určite sa oplatí preto, že je zadarmo a keď človek sa chce zbaviť vecí a nie zarábať, tak nemusí riešiť, koľko sa mu predá a či náhodou to nebude menej ako nejaký mesačný poplatok. Samozrejme sa dá aj dobre kúpiť.

ludka140281
9. feb 2012

rýchle,bezplatné,z teplého gauča,nonstop,za každeho počasia,za super ceny 🙂
každý si tu najde,čo potrebuje,kupi,predá,vymení 🙂

traktor
9. feb 2012

..preto, ze v podstate je to ako rodinna stranka a poznam tu uz baby a viem, co od nich môzem ocakavat, je to vcelku prehladne, da sa najst co potrebujem v nasej velkosti, v dobrej cene, inzerovanie je zadarmo, ..tak asi v skratke..myslim, ze odpovede budu podobne 😉 @martinjasen a zisla by sa este jedna otazka , co by sa dalo zlepsit, mozno niekto pride z napadom , ktory bude super a da sa zrealizovat.. 😉

anjelicek26
9. feb 2012

Predovsetkym referencie od inych mamiciek... ked vidim na fotke krasny uhackovany set, tak hned chcem vediet, ze od koho 😎

luy
9. feb 2012

ja ako technický antitalent: pre mńa je plus jednoduché nahadzovanie,ďalej bezplatná inzercia,pri kúpe overenie si predávajúcej.Čo predám po detoch hneď aj niečo kúpim a nikam chodiť nemusím,a otázka je len o výhodách takže nevýhodu tu nespomínam,aby som dodržala stanovenú otázku.

Napriek všetkému je kladov viac ako negatív.

martinkatinka
9. feb 2012

Bezplatný, prehľadný, sú tu referencie, upozorňuje to tu na záujem, dá sa pekne popísať a podiskutovať o tovare.. poslať doplňujúce info a maminy tu majú dobré ceny, ja tiež dávam za polovicu ako som kúpila, ale keď je viac nosené, dám skor symbolickú cenu.

stanislavao
9. feb 2012

dost navstevovana stranka, cize sa aj vecicky predavaju, daju sa aktualizovat, dobre a rychle nahadzovanie inzeratov. super je, ze neni obmedzena velkost fotky, dobre je, ze su tu neni kadejake kontrolne retazce, co treba odpisovat a podobne blbosti. privitala by som viacej moznosti filtracie, ako napr, ze si vyberiem iba velkost, popripadeznacku a ukaze mi to vsetky kategorie - to by bolo super. dalej je super aj to, ze sa da upozornit na nevhodny inzerat, ze sa da na to upozornit admina. dakujeme za MK

bebemaly
9. feb 2012

ja som spokojná, kúpim čo potrebujem, keď človek hľadá, nájde.mne sa najviac páči, že inzerovanie je zadarmoo 🙂

lubina
9. feb 2012

velka navstevnost stranky presne cielovymi zakaznikmi.a super ze sa daju pridavat vlastne fotografie a nakoniec velmi rychla komunikacia medzi kupujucim a predavajucim, pretoze maminy sem chodia pravidelne 😀

tea333
9. feb 2012

mna oslovilo to, ze nekupujem od neznamych osob, ale casto od prispievateliek do fora, ktore su tu doma.na rozdiel od inych inzercii teda viem, od koho kupujem a nebojim sa napriklad, ze clovek odovzda poskodeny tovar a zmizne, alebo mu poslem peniaze a on neposle tovar.takto je to bezpecnejsie.

kakakina
9. feb 2012

mozno si vybrat predavajucich so svojho okolia,a usetrene peniaze za postovne 😀 .A samozrejme referencie od zakaznicok velmi pomozu 🙂

ani3012
9. feb 2012

možem aj zlé? 😉
Mne vadí,že ešte stále hodnotenie nie je rozdelené na pozitívne a negatívne
aby sa hodnotenie mohlo pridať len raz za týždeň -by sa vyhlo konverzácii v hodnotení
aby sa stránka s vecou otvorila ako samostatná karta,keď kliknem na inzerát -ale inak si to viem otvoriť aj bez toho,len by to bolo pohodlnejšie

a toto je pre maminky:
Nepíšte do inzerátov,že :"predávam po mojej dcérke..." ak ste to už raz kúpili spod ruky (v bazári alebo v sekáči) ... vytvára to dojem,že vec bola nová a nosená len vašim dieťaťom.....

🙂 ale musím povedať,že cez MK nakupujem najradšej...čo sa týka predávania- predávam nerada na akejkoľvek stránke-nie je chyba v MK 😉 nemám na to nervy 😅 🙂

gretka2
9. feb 2012

Je to vymyslene super. Ako predavajuca ocenujem jednoduche nahadzovanie tovaru, a ako nakupujuca by som mozno privitala filter "prevazujuca farba", lebo niekedy napriklad hladam "biele nohavice", aby mi odfiltrovalo len tie 🙂))

adrolka
9. feb 2012

záujemcovia o moje vecičky- perfektné, veľmi mi to pomáha 😉

cmulinko
9. feb 2012

ja vyuzivam bazar na plne obratky...uspori mi to nenormalne vela casu,energie a aj penazi a ako zaneprazdnena matka velmi rada prijmam takuto kombinaciu sluzieb 🙂

alechandrab
9. feb 2012

takže ja sa pripájam klady tu už boli spomenuté t,j. zadarmo,pomerne prehľadné-veľmi dobrá stránka ale dalo by sa pri niektorých kategoriach ešte viac tzv. rozlíšiť podrobnejšie ponuky -viac by to ušetrrilo času napr pri kompletoch : teplákové súpravy, súpravy na leto a pod. -inak fajn 🙂 🙂 😉

ivett1
10. feb 2012

z môjho pohľadu je bazár celkom prehľadne členený (možno zopár kategórií by sa ešte zišlo, ale to je už iná téma, či otázka...), vkladané fotky vecičiek nemusím upravovať (zmenšovať), najviac sa mi však páči možnosť pravidelne aktualizovať (ušetrí veľa času, lebo netreba opäť "nahadzovať " inzerát...), jednoduchá a prehľadná komunikácia priamo k predmetu záujmu, referencie (tie by sa asi žiadalo rozdeliť - možno aj percentuálne?, na pozitívne, neutrálne a negatívne hodnotenie) a veľmi sa mi páči upozornenie pri inzeráte, že mám záujemcov... 🙂 a ešte veľmi pozitívne vnímam aj možnosť napísať si vlastné podmienky predaja (takto nemusím záujemcom vypisovať v komunikácii tieto základné veci, odpoviem už len na doplňujúce info a zadám č. účtu 😉...)... 🙂

cukrinka004
10. feb 2012

Ja by som privítala aj rubriku Kúpim alebo Zháňam 😀 ináč som veeeeľmi spokojná 😉

papuka
10. feb 2012

Ja by som sa tiež potešila rubrike hľadám, zatiaľ som veľmi spokojná s nákupmi aj predajom

alenka600
10. feb 2012

Viem, ze rubrika hladam existovala, ale zrusila sa kvoli nevyuzivanosti, ale niekedy by sa to fakt zislo, alebo aspon vo vyhladavaci zriadit funkciu na vyhladanie tovaru. Neskutocnou vyhodou bazaru na MK je moznost kontrolovat referencie - inac by som si pouzite veci cez net nekupila/nepredala, ale toto vzbudzuje doveru. Super, je to skvele!

dara76
10. feb 2012

je to zadarmo, nemiesa sa tu bazar s novym tovarom, lahke pridavanie inzeratov - foto bez obmedzeni, moznost pravidelnej a jednoduchej aktualizacie, referencie od kupujucich predavajucich - tie by slo vylepsit. Vyborne je, ze prichadza info o zaujme na mail.

vivusika
10. feb 2012

jednoduchosť, rýchlosť, ja už inak ani nenakupujem a čo nepotrebujeme zároveň posúvam ďalej - takže oblečenie pre deti už som nenakupovala okrem spodného prádla v kamennom obchode ani nepamätám 🙂

erika115
10. feb 2012

Základ je že je to zadarmo,možnosť pozrieť odporúčania predávajúcej,pridanie fotiek podľa potreby,pravidelná a jednoduchá aktualizácia inzerátov. zatiaľ som spokojná nad mieru!!! 😀

kiwi82
10. feb 2012

Mne sa tiež páči, že je to zadarmo, že je jednoduchá manipulácia aj jednoduché pridávanie fotiek (viac naraz ozančiť a potom vložiť - to je super, lebo nie všetky podobné portále také vymoženosti majú 🙂 Som veľmi spokojná. ďakujem 😉

gabika7706
10. feb 2012

uprimne dakujem za moznost inzerovat v bazariku na mk 🙂 napriek tomu, ze je zadarmo, nahravanie fotiek je bez obmedzenia, velmi jednoduche a rychle a tiez je super, ze chodia notifikacne maily 😉

babulka123
10. feb 2012

ja to super jednoduche rychle prehladne.. jedine co by som este odporucila zmenit je , ze ked si kliknem na konkretneho predavajuceho a ma vela inzeratov tak je to troska neprehladne, takze keby sa tam dalo dat vyhladavat asppon podla velkosti alebo podla toho ci chcem topanky alebo tricka alebo... ak ma niekto 2 strany tak je to fajn ale ak ma niekto 15 stran inzeratov tak je to uz moc zdlhave.
dakujem

zuzana17
10. feb 2012

je super, že je zadarmo, môže sa vložiť akékoľvek množstvo fotiek i inzerátov, je to jednoduché, chodí tu veľa mamičiek i nemamičiek, upozornenie mailom, no proste supeeer 🙂 😉 . Ďakujem 😉