Úprava príspevkov na "zrozumiteľnejšie"

li_la
25. okt 2011

- Príspevok bol upravený aby bol jasnejší a zrozumitelnejší. - Prečo? Prečo sa upravuje takmer každý jeden príspevok zakladajúci diskusiu alebo fórum? To mamičky, tehuľky, snažilky, čo sem píšu, sú, s prepáčením, debilky, že by nedokázali napísať pár zrozumiteľných viet?

li_la
autor
25. okt 2011

@martinjasen Súhlasím s @ikke . Lebo v tomto prípade jediné, čo je tu nezrozumiteľné a nejasné je ten samotný príspevok, ktorý v podstate navyše aj klame a chýba tam jedna čiarka. A to už ani nehovorím o tom, že tiež ako mnohé iné si myslím, že veľa názvov tém je zmenených neopodstatnene a hlavne zle...

mori1
25. okt 2011

Samotné príspevky neupravujete ,to je pravda,ale názvy tém áno a aj tie ktoré sa mi zdajú úplne v pohode,čo sa stalo aj mne pred chvíľou. To, že kontrolujete príspevky je v absolútnom poriadku ,ale podla čoho posudzujete či je názov v poriadku to neviem.A keď ho už idete zmeniť ,tak by ste mali zvážiť ,či je to naozaj také nutné , alebo to pochopia ostatní ludia aj bez vašeho zásahu,lebo my mamičky máme potom z toho veľmi zlý a čudný pocit .Tiež by sa Vám nepáčilo ,keby po vás niekto opravoval ,to čo ste vy napísali.

martinjasen
25. okt 2011

@ikke @irriss Neuvedomil som si tento pohlad. Uz sa pracuje na tom, aby sa to nezobrazovalo.

irriss
25. okt 2011

@martinjasen 😉 🙂
Dekujeme.

jarunka111
25. okt 2011

@stardust aha, vidíš, ja som si to v tej rýchlosti ani neuvedomila ani nevšimla, vďaka 😉

martinjasen
25. okt 2011

@mori1 Nazvy menime z dovodu, aby boli jasne a tiez z dovodu, aby sa lahsie vyhladavali. Ked sa spusti novy vyzual fora bude moznost vyhladavat v nazvoch tem, preto chceme, aby v tychto nazvoch boli klucove slova, ktore vyjadruju o com dana tema je.

mori1
25. okt 2011

Ale tu nestači .aby sa to nezobrazovalo aj tam kde zásah nebol urobený,tu pomôže to,že tie zásahy sa nebudú robiť tam ,kde to naozaj není treba 🙂

mori1
25. okt 2011

@martinjasen To je dobrý nápad ,ale tým že upravíte naozaj každý nadpis ,tým si nepomôžete,ale uškodíte 😉

bubinko83
25. okt 2011

aj ja som zakladala jednu temu a moj prispevok bol upraveny aby bol "zrozumitelnejši" ale neviem čo tam bolo upravne lebo to bolo a vyznelo tak isto 😀

ani3012
25. okt 2011

@bubinko83 prečítaj si príspevky od prvej strany 😉 nájdeš odpoveď 🙂

martinjasen
25. okt 2011

@mori1 Tam kde to neni treba, tam to nerobime. Tu sa len lisia nase predstavy, kde to treba a kde nie. My postupujeme podla optimalizacie pre google vyhladavac, cez ktory sa vyhladava na nasej stranke. Oni diktuju pravidla, co ma nazov obsahovat, aby bol pre nich optimalizovany.

Inak, uz tie poznamky su vypnute. 😉

bubinko83
25. okt 2011

@ani3012 aha aha,už som si to prečitala 😀

ani3012
25. okt 2011

@bubinko83 😉