Používame cookies. Viac informácií tu. OK
hoogy
25. okt 2011

@li_la ale tvoj upraveny nebol :D ale aj ja som si to vsimla

li_la
autor
25. okt 2011

@hoogy ZATIAĽ, ešte ho možno admini nezaregistrovali... Náhodne som otvorila zopár diskusií a KAŽDÝ JEDEN bol upravený...

simcab
25. okt 2011

o chvíľu budú upravovať aj odpovede.. 😅

li_la
autor
25. okt 2011

@simcab Niektoré sa aj upravujú... Ale ešte nie v takom rozsahu...

jarunka111
25. okt 2011

@li_la ...ale keby to malo zmysel!!! Ale nemá, ešte som tu nepostrehla, že by niekto ocenil túto ich "imitáciu činnosti" 😒 Na toto čas je, ale keď sú tu nevhodné inzeráty, foto, tak to sú argumenty, že je tu toho tak veľa, že nie je v ich silách to promptne riešiť. To by som aj chápala, je toho veľa, ale načo zabíjať čas upravovaním na zrozumiteľnejšiu formu, ale nie vždy sa im to podarí. Názov niektorých je tak zmenený, že až nechápem ako mohol niekto takú vetu sformulovať a napísať pod ňu, že ....aby bol príspevok zrozumiteľnejší 😒

ani3012
25. okt 2011

@li_la čo som si všimla,tak sú upravované názvy,nie samotné úvodné príspevky od užívateľa....

dulkagabulka
25. okt 2011

som toho isteho nazoru...a ked som protestovala a žiadala vratit nadpis spat- pretože prave ten upraveny bol absolutne matuci, zavadzajuci a nespravny , admini mi bohužial ani neodpovedali- nieto aby chybu opravili

li_la
autor
25. okt 2011

@jarunka111 Áno, ale bazár a problémy s ním, to je úplne iná kapitola... Áno, stalo sa, že možno veta nebola úplne gramaticky správne napísaná, ale nijak to neovplyvnilo moju schopnosť príspevok pochopiť... A keď sa upravujú názvy tém, nie vždy sa im podarí lepšie vystihnúť tému ako zakladateľka...

li_la
autor
25. okt 2011

@ani3012 Ako som napísala vyššie, nie vždy je aj to celkom prijateľné. Totiž keď sa takto zmení výstižný názov obľúbenej témy, narobí to akurát tak paseku. Pri názvoch - potrebujem pomoc?, čo si o tom myslíte?, zmení sa to? a pod., to chápem. Ale inak to u mňa pochopenie nenájde...

li_la
autor
25. okt 2011

@dulkagabulka Už viackrát sa mi stalo, že mi proste zmizla obľúbená téma... Až neskôr som zistila, že to je preto, že sa jej zmenil názov... Na jednu som už ale náhodne natrafila!

jarunka111
25. okt 2011

@ani3012 https://www.modrykonik.sk/forum/tema/porod-v-ap... som len náhodne klikla a hneď upravený príspevok, fakt ani jednu vetu sme nie schopné zrozumiteľne napísať?

ani3012
25. okt 2011

@li_la s tým súhlasím,ešte keď som bola tehotná,som založila tému a názov upravili tak ,akoby som bola blbá a zaujímala ma len jedna vec..pritom som chcela vedieť všeobecne + som dala v úvodnom príspevku príklad za omotanú pup. šnúru

ani3012
25. okt 2011

@jarunka111 nejde otvoriť

jarunka111
25. okt 2011

@ani3012 všimla som si, nechápem ale prečo, lebo teraz som to mala otvorené 😖 ...ale len som chcela ukázať, že mi netrvalo ani 10 sekúnd, aby som klikla a našla upravované príspevky, no a zmene názvu tém radšej pomlčím 😨

ani3012
25. okt 2011

@jarunka111 ale tie príspevky nie sú upravované ...len ten názov a oni to zapíšu pod ten úvodný príspevok...trošku blbé,ale je to tak...tiež som zakladala témy a mala som to pod príspevkom napísané,ale ten nezmenili

li_la
autor
25. okt 2011

@ani3012 Keď tak, tak nie len príspevky sú upravované. A ok, to beriem, ale len sčasti, ako hovorím. Pokiaľ z názvu témy nemáš dôvod vyčítať, o čo sa jedná (čo to je?, čo mám robiť?, zmení sa to? a pod.), budiš, ale v inom prípade to neberiem. Najmä pri zaužívaných témach. Ale ak je to naozaj tak, ako ty hovoríš, tak potom práve ten ich príspevok nie je jasný a zrozumiteľný, nakoľko je zavádzajúci a je v ňom navyše aj gramatická chyba.

jarunka111
25. okt 2011

@ani3012 tak to je pre mňa už absolútne nepochopiteľné, ako môžu napísať, že príspevok bol upravený.....a v skutočnosti nie je? Tak načo to robia?
Je tu napr. téme Epino - keď som sa s tým stretla 1x, tak som nevedela, čo to je. Potom to má názov, že "balónik epino". A to veru nie je jasné, lebo to môže byť aj pre deti balónik. To argumentujem presne tým, čo som si prečítala ako argument pri premenovaní témy "panelák" - vraj nie je jasné, či ide o nejakú budovu, stavbu alebo seriál 😒 Ako vždy tu platí dvojaký meter 😨

ani3012
25. okt 2011

@jarunka111 @li_la aj tvoj názov témy je premenovaný...zmenili aj niektoré tvoje slovo v úvodnom príspevku ?

ani3012
25. okt 2011

@li_la he opravujem sa 😀 som zle pozerala,nemáš nič upravované 😉 prepáč !!! 😅

ikke
25. okt 2011

vacsina novozalozenych tem to ma pod prvym prispevkom, pritom prispevok vobec nie je upraveny 😉 je to bug, treba to nahlasit programatorom. @martinjansen, @evastastna, @viz
napr. temu, ktoru som ja zalozila
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ako-prebiehaju-vianoce-u-vas-ked-zijete-v-zahranici/
tam sa to objavilo hned, ako som prispevok odoslala, pritom upraveny niekdy nebol

martinjasen
25. okt 2011

@ikke Prispevok neupravujeme, iba nazov temy.

mori1
25. okt 2011

No kočky,dlho som na koníkovi nebola,a po dlhej dobe som sem opäť zavítala ,lebo si chcem pokecať na určitú tému ,a ako vy píšete založila som tému a hneď mi bol upravený nadpis.Môžem vám povedať ,že aj mňa to zarazilo a tak trochu urazilo ,lebo aj mne to pripadá ako keby som bola dementná a nevedela napísať jednu rozumnú vetu,Myslím že táto stránka má slúžiť hlavne pre maminky a budúce maminky a myslím, že obyčajným žienkám nevadí a pochopia rovnako nadpis či je napísaný laicky alebo akože odborne podľa adminov. Keď takto budú pokračovať,tak len budú strácať na popularite a bude len otázkou času ,kedy príde dajaká nová a zaujímavejšia stránka. Tým ale nechcem povedať ,aby sa samozrejme prestali starať o vulgarizmy a pod.Len si myslím že to už trochu preháňajú.

irriss
25. okt 2011

@martinjasen
Martine...ahoj..pod mym tematem, kde nebylo "upraveno nic" je take napsano, ze byl "Prispevek upraven, aby byl srozumitelnejsi"..a pritom se tam nezmenil ani hacek.. 😉
🙂

ikke
25. okt 2011

@martinjasen cize chces povedat, ze vsetky temy, v ktorych pod prvym prispevkom svieti, ze bol upraveny, maju upraveny nazov? ak ano, co ste zmenili v nazve temy, na ktoru som dala link?

irriss
25. okt 2011

@li_la
Domnivam se, ze pujde o automaticky zasah,ktery se resi..aspon ja jsem na to "vnitrne" upozornila, kdyz se to stalo u meho prispevku, tudiz jsem si byla jista..., ze doslo k omylu.. 😉

katka1981
25. okt 2011

@li_la, velmi dobry postreh, ja som si to vysvetlila tak, ze sa uz tak velmi nudia, ze uz musia vsetko riesit. Keby opravovali vulgarizmy, to celkom chapem,urazky, nevhodne slova a komentare, to musia, ale skracovat uvodny komentar, kde zakladatel temy alebo otazky vyjadruje svoje pocity a chce napisat vsetko, inak to moze menit vyznam, to je uz chytene za vlasy. Keby skracovali SMSku, aby platili menej operatorovi, to by som este pochopila. Toto je ozaj trapne.

martinjasen
25. okt 2011

@irriss @ikke Vsetky temy prechadzaju kontrolov, lebo pripravujeme novu kategorizaciu fora. Kazda tema, ktora presla kontrolou ma tuto poznamku. V podstate mi skontrolujeme ci nazov je v poriadku (a k nie je zmenime) a zaradime temu do novej kategorizacie. Preto maju tuto poznamku aj temy, kde sa vlastne nic nezmenilo. Samotne prispevky neupravujeme.

ikke
25. okt 2011

@martinjasen tak prosim, poziadaj v nasom mene programatorov, aby tuto vetu zmenili na nejaku inu, pretoze to klame/myli ludi (ako vidis...)😝

irriss
25. okt 2011

@martinjasen
Diky Martine, 🙂
No prave jsem si vsimla, ze jsem psala neco velmi osobniho a vse bylo ponechano, protoze i by to jinak neslo-psat za mne a opravovat neco, co je jen me.. 😉 a stejne jsem dole nasla "Prispevek byl....."
No priznam se, ze mi to vadilo a cekam uz delsi cas , ze to zmizne, protoze mi to neni prijemne... 😒
Jedna se o Tema ve volne diskusi... 😉
No a neslo by to zmenit aspon tak, ze Prispevek byl zkontrolovan...ale zase na druhou stranu, kdyby byl nezkontrolovan, a mel by problem, asi by tu uz ani nevisel..Ted jsem se do toho asi zamotala..ale chapu, ze ta automaticka veta je chapana "autorem tematu" jako za prohresek a osobni nedostatek... 😉
Ja bych byla za, vynechat tuto automatickou vetu...jen budi negativni dojem ze sveho "dila" a negativni nazor u citatele..
p.s. Jedna se jen ciste o muj nazor, vsak vis 😉 🙂

stardust
25. okt 2011

Tu začni písať odpoveď...

Odošli