• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmena pohlavia dieťatka po 7 rokoch. Počuli ste o tom niečo?

23. mája 2015 
no baby, takže podľa toho výpočtu som mala mať dievčatko a narodili sa dvaja chalani :wink:
8. aug 2012 o 01:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
uff, a že 21. storočie :grinning: ak to niekomu vyšlo - a verím, že určite vyšlo, tak to bola náhoda :wink:
8. aug 2012 o 01:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@iviatko ludia potrebujú niečomu veriť.poznam ľudí,čo seriozne veria tomu kruteniu obručky na nitke. :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirfa to mi pripomína výpočty konca sveta.ak to nevyjde,hned sa objaví ďalší termín :slight_smile: aj tu,ak to nebude chlapec,bude to dievča :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
No moj brat je odo mna o 7 rokov minus jeden den mladsi. Takze ta 7 by tam nejak aj bola :wink: :grinning:

Ako pise @malinkaaninka, ked nebude chlapec, bude dievca :grinning:

Alebo ako mne povedal kamos, znamy srandista: to je jedno, co to bude, hlavne, nech je chlapec zdravy :grinning:

Ale ani za svet si neviem spomanut, ci si treba gumaky nechat oblecene pri sexe, ked chceme chlapca alebo dievcatko :wink: :grinning: :grinning:
8. aug 2012 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ichbinich :slight_smile:)) gumaky zasadne na ruky navliect ! Inak este by ma zaujimalo,preco sa "pocita" ta krv od narodenia :slight_smile:) a tiez akym zazrakom sa krv vymeni po 7 rokoch. Ked sa obnovuje neustale kazde 3 mes.:slight_smile:)) staale mi to vrta hlavou :slight_smile:)
8. aug 2012 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@iviatko:
No dobre, tak si ich dam na ruky :grinning: Len potom co to bude, chlapec ci dievcatko? A mam si ich dat ja alebo manzel, alebo nebodaj obaja :wink:

Tych 7 rokov je urcite kvoli "magickej sedmicke". Lenze, na druhej strane, je aj ten prekliaty 7-my rok manzelstva, tak si mozme vybrat. :wink: Ale ak prejde cierna macka z lava do prava, tak to asi potom neplati :grinning:

Inak, koniec sveta sa tohto roku nekona, nasli este starsi maysky kalendar, co este nekonci. Puuh, mame ale stastie :grinning:
8. aug 2012 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ichbinich ked sa dorehocem,tak odpisem :D to je aka veta! Bude to chlapec! Na 49,99 percent :slight_smile:)
8. aug 2012 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iviatko tvoj názor...
8. aug 2012 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a aka obmedzenost :slight_smile:))))
8. aug 2012 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iviatko to máš pravdu, rozumný človek nechá na uvážení každého vlastný názor... len obmedzenec trvá na svojej pravde... preto som ti písala, že je to tvoj názor a ja ti ho neberiem, a ani nezdieľam teóriu 7 rokov, ale poznám takých ľudí a neberiem im ich názory... tolerancia...
8. aug 2012 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rachel36a a potom ako rozumne vychovavat deti,ked sa siria taketo sprostosti a dospeli ludia tomu veria :slight_smile:)) fakt tolerancia. Inak som pocula,ze sa da zistit pohlavie aj podla toho,ci ma zena parny pocet vlasov :slight_smile:) trhajte zeny,trhajte! Len si nepamatam ake pohlavie je pri parnom pocte.
8. aug 2012 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som si to prepočítala podľa seba... máme 2 deti...(mala som len 2 tehotenstvá)... obaja by mali byť podľa toho chlapci... ibaže doma máme jedno dievčatko a jedného chlapčeka :slight_smile:
8. aug 2012 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iviatko :grinning: :grinning: podľa počtu vlasov??? :grinning: :grinning:

tak neviem, keďže v niektorých krajinách je aj v dnešnej dobe vysoký počet potratov (aj ilegálnych) práve z dôvodu "nesprávneho pohlavia plodu" (to správne má byť chlapec), prečo sa tam neriadia takýmito prepočtami? a ženy radšej nezmyselne riskujú svoje zdravie a život???
8. aug 2012 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dejnas to je preto,lebo necitali modreho konika a nie su az tak vymleti,aby uverili :slight_smile:)
8. aug 2012 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@iviatko ach, aké smutné...
8. aug 2012 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda,dobre som sa pobavila......my čo chodime na umele to možeme brat ako ruhanie sa,vyberat si,čo chcem,divčatko? chlapčeka?prepačte,je to trochu chore a je mi jedno či ma tu hned zvozite ale,mat niekoho problemy a ministersky plat.......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: :unamused:
14. sep 2012 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikke preço blbost? my sme to ratali s manzelom na 4-och rodinach a vsetko to vyslo tak ako ma, a nam to vyslo tak isto. POznam aj vela ludi co im to podla toho vyslo
23. máj 2015 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@saska2208 dnes, s odstupom 8 rokov a 2 deti odlisneho pohlavia, mozem len a znova potvrdit, ze je to blbost :grinning:
23. máj 2015 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikke nevychadza Ti to?
23. máj 2015 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luzzie Ale priroda je mocna "carodejnica"...Urobi si, ako sa jej zachce...
23. máj 2015 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok