Pohlavie dieťaťa, keď ste snažilkovali každý deň

lienkaluky
20. okt 2016

Ahoojte chcem sa spytat tych ktore uz vedia pohlavie babatka... My sme sa snazili dlho a v mesiaci ked sa nam zadarilo tak sme sa snazili kazdy jeden den pocas toho mesiaca... Je tu tiez nejaka tehulka ktora sa snazila kazdy den? Chcem sa spytat z kkazdodenneho snazenia cakate chlapceka ci dievcatko? Otazka cisto zo zvedavosti 🙂

janickacrazy
20. okt 2016

@lienkaluky No ja mám z takého snaženia 3 chlapcov, takže tak. Počula som, že ked chcete dievčatko, tak sa treba snažiť len každý tretí den, ale zase by to bolo veľmi jednoduché, takže možno sa šanca tak trochu zvýši, ale aj tak je to stále 50 na 50. 😀

majaon
20. okt 2016

@lienkaluky Ahoj,tak my sme sa pri Simonkovi snazili kazdy den,ale len pocas plodnych dni a teraz cakame dievcatko a to sme sa "posnazili" len dvakrat pocas predpokladanej ovulky,takze teoreticky by si mala mat chlapceka,ale vselico je mozne,hlavne nech je zdravucke,drzte sa 😉

katkakovac
20. okt 2016

Pohlavie dietata je vecou nahody. Niektory hovoria ze zo sexu pred ovulaciou su chlapci a po ovulacii su dievcata. Realne ale neexistuje moznost, ako to ovplyvnit. Podla mnaje dolezite, ze je dieta v poriadku. Inak ja som pocas tehotenstiev nechcela vediet pohlavie a dala som na svoj instinkt. Vyslo to. Muz mal vzdy zly instinkt, aj kef ma presviedcal, ze ma pravdu😀

zdenkastanka
20. okt 2016

@lienkaluky Ahoj, my sme sa snažili obdeň hlavne cez plodné dni ale aj mimo nich ,,, a čakáme chlapca... a nemyslíte že sú to len také "babské reči"? Vôbec by som sa na toto nespoliehala.

lilian23
20. okt 2016

My sme sa tiez snazili v podstate cely mesiac :D a mame doma 4 mesacneho chlapceka 🙂

bielavila
20. okt 2016

my sme sa tiez snazili kazdy den a mam podaril sa nam syncek 🙂

bielavila
20. okt 2016

@katkakovac to ani moc nie je pravda, ze je to vec nahody...ale presne tak dolezite je aby bolo babatko zdrave 🙂

evita_g
20. okt 2016

my sme sa snažili takmer každý deň a čakáme dievčatko <3

moniq3131
20. okt 2016

aj my sme sa snažili každý deň a po týždni snaženia sme už čakali chlpačeka, teraz máme 4 mesiace 🙂
🙂

anetka1978
20. okt 2016

aj my sme sa snazili kazdy den a mame chlapceka 🙂 Ale u nas v rodine z manzelovej strany - 3 bratia, vsetci maju 3 chlapcov, a aj my 🙂 a aj ja mam brata 🙂 hlavne , ze sme zdravy, stastny a spokojny 🙂

nienna
20. okt 2016

My mame dievcatko 🙂

nica123
6. nov 2020

Už mame chlapčeka -tam sme mali sex 2x cez plodne dni, tiež by zaujimalo, ako to vyšlo ak bol sex každy deň 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre