Pohlavie bábätka

lucka2506
28. júl 2021

Caute baby, neskutocne sme nedockavi zatial nam nepotvrdil lekar v 20tt pohlavie skryvalo sa. Babatko mam na pravej strane potvrdilo sa vam tak pohlavie ze na pravej strane bol chlapec/ dievca ? Dakujem za odpovede

andrea_prestastna
28. júl 2021

@lucka2506 vobec som nikdy nepocula o stranach,,mne v 13tt povedali chlapec a bolo tak

mamamasama
28. júl 2021

@andrea_prestastna presne aj nam takto

henrikir
28. júl 2021

na to by som sa nespoliehala. to su take tie babske tipy a triky na zistenie pohlavia. skusala som to aj ja samozrejme, ked som bola tehotna, ale nic mi nefungovalo, tak ako sa predpoveda. aj ked som opakovala testy, alebo ako to nazvat, vysledok bol rozlisny. napriklad je take s kypriacom praskom tusim, ze sa da do mocu a podla toho ci peni alebo nie sa urci pohlavie.

tanyan
28. júl 2021

mne v 13tt povedal lekár, že na 1000% (slovom tisíc) chlapec a hrdo ukazoval aj budúcemu tatovi na monitore po vyšetrení. naša Sofia ale určite chlapec nie je. 😉
ono je to 50/50 a istota je vždy až keď to vyjde von...

maggie1978
28. júl 2021

Tiež som skúšala všelijaké triky, no je to blbosť. V 12 tt, lekár povedal, že vyzerá to na chlapca, ale nech sa toho nedrzim, že potvrdí až po 20 tt. A bol to chlapec. Na morfologii mi to potvrdili tiež. Ale až keď som porodila a videla na vlastné oči, vtedy som na 100% uverila 😂😂

henrikir
28. júl 2021

ja som nechcela verit ani ked som to videla na obrazovke. musel ma lekar presviedcat, ze aha je to tam, to nemozete nevidiet. akoze hej, brala som to tak, ze budeme mat chlapceka, ale az ked som ho uvidela na vlastne oci, az potom som verila 🙂

s_a
28. júl 2021

Samozrejme.. že je to hlúposť 🤦‍♀️

maggie1978
28. júl 2021

@henrikir presne ako ja, keďže po 2 dievčatách to bol môj vytúžený chlapček ❤

jaskolka
28. júl 2021

Nie je to závislé na stranách to co je za hlúposť? Veď bábätko "strany mení" hýbe sa, pretaca, nie je prilepené na jedno miesto. O hodinu kľudne môže byť na ľavej strane 😆😆aj dolu hlavou, a hore zadkom, aj otočené k chrbtu...

oblecenie99
28. júl 2021

@lucka2506 Ja som náhodou mala také "chlapčenské" brucho, hneď všetci tipovali že aha asi to bude chlapec a mali pravdu 😁 Ale bola to náhoda, ja si myslím, že to závisí skôr od Stavby tela matky. A o tých stranách počujem prvýkrát. Môj bol raz na jednej, raz na druhej strane. Keby mi do 20.tt nepovedali, ja by som už asi vydržala a nechala sa prekvapiť na sále 🙂

tosomja
28. júl 2021

@lucka2506 to je tak isto, ako podľa tvaru bruška, chutí, cikania do sóda bikarbóny 😄 všetko na 50% 😉

domka222
29. júl 2021

Aj mne v 13tt,že asi chlapec. Teraz v 20tt,že dievča

tosomja
29. júl 2021

Ale ináč sranda, pri synovi mi jedna cigánka povedala..."pani, vy budzece mac chlapca" a tak aj bolo....a aj dcéru uhadla , či predpovedala 😁 ešte na mne ani nebolo vidno a ona hneď, že "pani, čekace dzifčatko?"

nedockavka372
29. júl 2021

@lucka2506 hehe 🤭🤣 to som ešte nepočula 😊 ale u nás sedí, malý sa stále tlačil na pravú stranu, vkuse ! Aj som sa bála, že prečo nejde niekedy naľavo 🤣 a je to chlapec 🤭🤣 ale pohlavie je prekvapením aj keď na sono vidno, nemôžeš sa na to spoliehať 100%, robím na pôrodnici a zažila som už poriadne šoky na sále 🤣🤣 jedine z krvi ti vyjde na 100%, čo čakáš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre