Zväčšenie poprsia. Dá sa aj inak ako operačne?

narika
4. máj 2011

ahojte mile mamicky, totiz mam velky problem.rada by som prenavratila svojim prsiam ich povodnu krasu.operativne to nexcem.myslite ze inaksie riesenie neexistuje na zvacsenie ci spevnenie aspon??? som bezradna ☹ ☹ ☹

xlucia
4. máj 2011

@narika mYtus, mamickY... neviem o tom ze by sa to dalo inak ako operacne. tabletky to robili volakedy, ked v nich boli vacsie davky hormonov. ale co mas dane dedicne, to neoklames.

lucka527
4. máj 2011

@narika akoze tiez uz dlhsi cas patram po niecom ale nic som nenasla tiez by ma to zaujimalo ☹ ☹ ☹ ja mam po porode uz fakt len bradavku ako keby som mala 12 ... 😒 hmmm tiez by som nieco take potrebovala

viera27
4. máj 2011

spevnit pokial ti padaju sa da jednoduchym ambulantnym zakrokom, nemusis ist hned na plastiku. Nic strasne, kamoska na tom bola a vyzera to krasne.
O zvacseni neviem nic.
@xlucia chyby som si vsimla aj ja, ale ked si pozries album a meno autorky, tak zjavne nie je slovenka 🙂.

zuzanockamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaara1980
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
4. máj 2011

baby, ja som si raz kupila nejake tabletky, co reklamovali na zvacsenie, alebo skor spevnenie poprsia. a cuduj sa svete, pomohlo to. samozrejme, ze som nemala prsia o cislo vacsie, ale boli po porode citelne pevnejsie a krajsie. ale ani za svet ma teraz nenapadne, ako sa to volali. taka reklama bola na to, ako nejaka zelena rastlina sa plazila modelke po prsiach. ak ma to napadne, alebo to najdem na webe, doplnim to sem.

bbtina
4. máj 2011

bože kočky, čo tu riešite pravopis, tak nie každý človek má ten dar, baba chcela radu, tak sa treba zamerať na to. Možno na spevnenie by som išla nejakými cvikmi, ale zväčšenie, asi len zákrokom

monika15
4. máj 2011

jake ste trapky.... ona sa pyta na kozy a vy ze pravopis heheheheh
zakomplexovane mamicky 🙂

no asi budes musiet po noz :(( zial..... len si over ze ci sa to oplati....
v kanade zomrela jedna 20 rocna lebo dostala alergiu... 3 mesiace po operacii.........
pred tyzdnom sa to stalo....

ela2710
4. máj 2011

Ahojte 🙂 kamoska zo strednej tiez brala take tabletky ako sa uz vyssie spominali, netusim nazov...kedze som sa o to nezaujimala, ale naozaj jej pomohli, ona take mala preto, ze velmi rychlo schudla, ked prisla na zapis na strednu bola taka buchta a na konci roka absolutne stihla, prsia uplne ovisnute ale kedbrala tie tabletky, tak ich mala ozaj pevnejsie..

Baby pravopis nie je vzdy vsetko 🙂 mne tiez gramaticke chyby udru vzdy do oci, ale to neznamena, ze sa mensi preklep nestane aj mne...vy ste neomylne? 😕 🙂 a okrem toho ako tu uz baby spominaju, ona nie je Slovenka a preto si myslim, ze viem nahodou po slovensky velmi dobre 🙂 ja keby som mala pisat do nemeckeho fora, tak sa tiez daka chybicka urcite najde 🙂

liv1
4. máj 2011

@zuzanockamt tak na tvojom mieste by som sa Narike ospravedlnila. Fakt je to trápne čo si tu napísala. Neviem prečo vôbec reaguješ, sa staraj radšej do seba.

@narika Inak take tabletky by zaujimali aj mna, len neviem ci naozaj nie su v nich aj hormony. To by totiz nebolo moc dobre 😝 . Ale keď na niečo prídeš, prosím daj vedieť 😉

evickapooh
4. máj 2011

no ja si myslim ze ziadne pilulky ktore maju evidentny ucinok neexistuju-aspon mne nepomohli-Erdic,Maxi Bust atd],kupila som s tabletky Erdic este v roku 2000-za 12.000 sk-mohla som s i to dovolit-uz pri 2 detoch by som nemohla,ale ani 1200 sk by som nevyhodila na taket blbosti- aj tak nepomozu-ja si myslim ze ziadne pripravky[tabletky] nie su ucinne to je len biznis-s dobrou reklamou.mozno niekomu narastli prsia-ale tak s placebo effektom.

heni79
5. máj 2011

Mýtus. 😀
Skús cviky. 😉

ivett1
6. máj 2011

ahoj...tak, take tabletky by som brala aj ja...ak by existovali 😉 (vzdy je co zlepsovat...hlavne na "prednostiach" po dvoch detoch😀)...cviky na spevnenie su dobrou volbou, len mam obavy, ci sa z nich aj nechudne...a to urcite nepotrebujem 🙂

bobocka
6. máj 2011

aj avon aj oriflame maju kremy na spevnenie poprsia aj dermacol ich robi.nie je to nic superdrahe.do 10 euri sa zmestis s prehladom.skus 🙂

silvia0111
6. máj 2011

myslim, ze ked date do googla Decolen to su tie spominane tabletky 🙂

danka_ba
6. máj 2011

tie kremy nepomozu pokial necvicis - kup si malu fit lopticku a stlacaj... alebo si lahni na chrbat s cinkami (popripade naplnene vodou pollitrovky) a cvic .-) na internete najdek kopu cvikov na poprise.
pokial si ich chces zväčšis spytaj sa Judiniovej .-) - ta o ma koze z tabletiek, co je samozrejme ze hovadina 🙂

andika10
6. máj 2011

no mne sa zväččili prsia skoro o dve čísla za dva roky, ale bude to asi tým že som pol roka po pôrode začala priberať a pribrala som 15kg, akonáhle trocha schudnem, hneď to vydieť na prsiach, velké prsia - velký zadok,,, malé prsia- malý zadok 🙂

anjelicek26
6. máj 2011

No ja neviem baby, jedna vec je vybudovanie prsneho tkaniva - to sa da cvicenim a CASOM, teda kazda menstruacia k dobru znamena rekonstrukciu prsniku...ale take visenie a kozu navyse clovek neukeca 😝 Tam nepomoze ani cvicenie ani nic, lebo je to koza a nie sval.

No ja mam 75D/E prsia a teda nie su tam, kde by mali byt...malu som kojila 2,5 rocka a synceka doteraz, je to proste vidno... jasne, ze to nelutujem, ale aj tak si setrim na korekciu😉 Ziadne zväcsenie, len podvihnutie tam, kam patria... snad mi to o rok vyjde 🙂

lucia20
6. máj 2011

jezis, kazda sme nejaka nestastna. vy by ste chceli vacsie a ja si som dala neviem co za to, keby som o dve cisla mensie. :D keby sme si to tak mohli menit. :D

ale myslim, ze na zvacsenie ti lieky nepomozu. viem, ale ze moja segra mala vzdy take mini a nasla si noveho priatela, ktory robi na policii vo vycviku a ten jej spravil cvicebny plan a teraz ma pekne velke ale aj pevne prsia a to dokopy nic nemala. takze na tom civceni zrejme nieco bude. len keby som sa k tomu dokazala dokopat. vecer padnem ako mrtvola. :D

nikush
7. máj 2011

cvicenim

miti
7. máj 2011

cvicenie NEPOMOZE a ani hormony. Cvicim s trenerom niekolko rokov, no prsia si z toho nic nerobia 😠
Zostava plasticka chyrurgia 😉

erikasadek
7. máj 2011

za seba 2 porody a vela diet.... Hore dolu vaha teraz znova dieta za 2 mesiace 22 kil... Teraz ako vzdy ako poporode kazdy den specialny krem na spevnenie prsneho svalstva * ja trochu svindlujem elektrody na spevnenie prsneho svalstva... Vysledok aj.po rokoch a dietach a pribraniach prsia drzia......
Su mnohen praktiky .....

tinusicka
28. dec 2013

ja som vyskusala super prsia a fakt ze "pomaha".. budu vacsie ale podla mna iba preto lebo sa tam nahromazduje voda... ked som to uz nebrala mala som mensie ako predtým... ☹ ☹ ☹

dadik10
27. aug 2014

Tinusicka, načo papáš také reklamné hovadinky? Treba hľadať kvalitu a nie kúpiť hneď prvú vec čo je v telke. Osobne môžem odporučiť megaprsia. Pomohlo mi to vrátiť prsia do lepšieho ako pôvodného stavu po skoro jeden a pol ročnom kojeni 😉 A okrem toho, tieto prípravky musíš užívať dlhodobo aby sa ti to zväčšenie "ustálilo"

maria5317
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misinka323
20. mar 2015

Mne náhodou Super PRSIA pomohli, prsia krásne spevneli a zväčšili sa 🙂

tama84
23. mar 2015

Čaute, ja mám síce silikóny polyuretánové, ževraj ako jedna z prvých v Sk, ale kamoška si ich nedávno dala zväčšiť kyselinou hyalurónovou v DS a môžem povedať, že jej ich pekne vymodelovali.

zlaticko122
10. jún 2015

Máte prosiím Vás nejaké skúsenosti so zväčšením pŕs? Myslím hlavne na neplastickú metódu. formou tabletiek. Zaujímal by ma aj prípravok breastfast...poznáte ho niekto?

katarina_04
23. jún 2015

ahojte, ja som si práve včera objednala z Megaprsia....dám vedieť či to pomohlo 🙂 alebo nie ☹

petrabardejov
12. nov 2015

Vyskúšaj megaprsia. Tieto obdobné tabletky mi účinkuju v drvivej väčšine prípadov vďaka látkam, ktoré nahrádzajú estrogény. Takže vždy dôjde k zväčšeniu. . Viem že na SK trhu sú ešte známe aj Super Prsia, s tými však skúsenosti nemám.