Je môj muž gay?

24. nov 2020

Ahojte. Prepacte, ze zakladam anonymne, ale tema je chulostiva pre mna. Som kratko vydata, brali sme sa po kratkej znamosti,lebo- otehotnela som. Mame uz dost rokov, tak som myslela, ze snad v hlavach usporiadane. Moj muz ma na soc.sietach mnozstvo kanaratok, preto som nepochybovala o orientacii. Ale, zacinam coraz viac rozmyslat nad istymi vecami. V sexe odo mna vyzaduje takmer vyhradne analny sex, poslednou dobou ziada odo mna, aby som mu zasuvala prst do zadku a vidim, ze ho to extremne vzrusuje. Vo volnom case maluje. Ale vzdy su to obnazene muzske tela, nikdy nic so zenskou tematikou. Vidim, ze si vypisuje so zenskymi, ale rozmyslam, ci to nerobi na odputanie pozornosti. V sexe je taky, ako by som to povedala, mechanicky. Uplne mu chyba taky ten chtic a vasen. Akoby z povinnosti. Velakrat sa stane, ze mu posepkam, aby na mna pockal, aby sme sa pomilovali a on sucho oznami, ze je unaveny a ide spat. Pritom som atraktivna zena, takze v tom, ze by som bola malo prutazliva, by to byt nemalo, myslim si. Vy ste tu rozkukane kocky, prosim vas fakt o vas nazor na to.....

adusa1987
24. nov 2020

A rodila si prirodzene ? Lebo mozno mu vadi ze ked ma normalny sex nic neciti a preto chce anal lebo je to tam uzsie...ten prst so zadku no neviem ja by som mu nepchala to ani sebe nedovolim pchat nie to muzovy ..a ze orelsi muzov sak mu povedz ze nech nakresli teba nahu...a podla mna teraz je uplne normalne byt gay prpste uz sa nemusi schovavat naco by sa zenil a hladal si ,,pritazlivu,, zenu...by si nasiel škratu nie...

deti95060810
24. nov 2020

pchať prsty do zadku chlapovi ? no zvláštne chúťky....
mňa by ešte viac zarazilo to kreslenie mužských tiel...🙄
celé zle...

sense
24. nov 2020

Nuž mňa najviac zarazil mechanicky sex... To ze si vypisuje s inými... Co sa sex praktík týka nie je na tom nič zvláštne pokiaľ to vyhovuje obom ci už analny sex al. Masáž prostaty

whatever1
24. nov 2020

Keby napíšeš, ze máš podozrenie napr. len preto ze chce prst do zadku, tak sa zasmejem že aka blbosť. Ale tu je toho akosi veľa, necudujem sa ti, že máš podozrenie. Bral si ta kvôli dieťaťu nie z lásky, tvoja vagína ho nezaujíma, ale keď mu niečo pchas do riti tak je celý bez seba. Sex iba do analu, maľovanie mužských udov....podla mňa je jeden z tych homosexuálov co si vyberú "normalny" spoločnosťou prijateľnejši zivot=žena +dieta. A takych je naozaj veľa.

kiki68
24. nov 2020

Ako to s tym jeho zadkom neni rarita, ja s muzom robim vacsie divociny a gay neni ani zdaleka ( jemu vadia aj baletaci chlapi ked tancuju, inak je s gay ludmi v poho tolerantny) . Ale tu by som sa s nim pobavila ze co a ako, co Ti vyhovuje a co jemu. Ja mam od porodu skoro iba analny sex, ale to je na moju ziadost. Ako by som to povedala, druhy otvor je na rodenie, cize Exit only 😂 lenze to je moj vkus a nie ze to moj muz vyzaduje. Samozrejme niekedy mam aj bezny sex ked je na to nalada.

kiki68
24. nov 2020

@whatever1 tiez si myslim ze v komunikacii to zaprie. Hoci je neuprimny k sebe hlavne

kristina2015
24. nov 2020

Podla mňa celé vymyslené a ešte sa ženy verejne priznávajú čo doma robia . Na takéto témy by som dávala pozor.

kiki68
24. nov 2020

@kristina2015 nemyslim ze vymyslene, taketo problemy ma viac zien. Myslim ze sa to vola nekonzumovana homosexualita a to je vazny problem. Ked som mala 19 tak som chodila s jedn chalanom a ked som zistila, ze co by som mnou chcel robit a co by ho naozaj naplnalo, tak som to ukoncila. On chcel, aby som zjedla rohypnol a on sa so mnou mohol potom zabavat. Len ja som sa obavala, ze by som tu zabavu nemusela v zdravi prezit. Inak sa tvaril ako mily a sexy chalan, intelligentny, nikdy by som nepovedala, ze co je zac. Keby tu vtedy napisem, ze mam pocit ze so mnou nechce sex a nieco je za tym sa mi vysmejete.

foterlotor
5. dec 2020

Musím zareagovať pretože vidím, že tu veľa z vás prezentuje isté formy sexu ako normálne a kto nesúhlasí je konzerva.
ANO pánko je homosexuál, NIE hetero chlap nepožaduje len análny sex. Dovolím si tvrdiť, že väčšina hetero mužov má 90 percent vaginálneho sexu, pretože na to ten orgán slúži a je na to prispôsobený. A strkať prst do zadku to už je len potvrdenie... ľutujem ťa, takého muža mať.

Čo znamená, že ste sa MUSELI brať? Nezoberiem si predsa muža, ktorého nepoznám. A toto máš výsledok.

foterlotor
5. dec 2020

@kiki68 vagina je len na rodenie? kokos... tento koník tu iné haluze čítam. Toto je vlastne také zábavné fórum.

cuttina
5. dec 2020

@foterlotor a ja sa zase podozvedan, ze podla Vasich nazorov boli vsetci moji muzi homosecuali. 😮🙄

jana_eyre_2
5. dec 2020

@foterlotor ale predpokladám, že tých mužov sexuálne vsetkych nepoznáš takže toto plošne tvrdiť je trocha mimo..

poopsie
5. dec 2020

No, na otázku či je gay neviem odpovedať, nejdem vyťahovať konkrétnosti z nášho sexuálneho života ... Ale za mňa anal nikdy, celkom mám problémy sama so sebou.. Vnútorné hemoroidy či praskajúce žilky... Nikdy by som nikomu toto nedovolila... A k tomu maľovaniu.. Mam umeleckú strednú, a jeden semester na výške... Až na výške sme kreslili nahého chlapa, na VŠVU sa bežne kreslia nahí ľudia, a hlavne starý lebo tam je to tienovanie zložitejšie... Nikdy v živote som si nesadla a nekreslila len tak z hlavy nahé telá 🤦‍♀️vôbec ako na čo? Je milión zaujímavejších námetov a štruktúr

lucinkaboz
11. dec 2020

@adkamladka ale su chlapi co to chcu take prasaciny a nepovedia to

srdeenko19
6. nov 2023

Ahoj @autorka. Teraz čítam túto diskusiu a ty si sa viac ani neozvala. Ako to u vás doma dopadlo? Ste s manželom spolu alebo si niečo vážne naozaj zistila?