Môžem byť tehotná, keď som mala menzes iba 4 dni?

tamara66
26. nov 2012

ahojte🙂meskala mi menstruacia 2 dni tak som si spravila test bol negativny!potom prisla menstruacia ale ta trvala len 4 dni mozem byt tehotna?aj naprieko tomu ze som ju mala len 4 dni?

sisaha
26. nov 2012

@tamara66 asi nie.. dlzku menzesu ovplyvnuju viacere faktory.

piacere
26. nov 2012

môžeš byť tehotná aj napriek tomu, že si mala mrchu. Ak sa ti zdá, že bola kratšia ako inokedy a hlavne o dosť slabšia, tak odpoveď ti dá len test.... ak si tehotná, tak už MUSÍ vyjsť pozitívne 😉

zuzi0911
26. nov 2012
tamara66
autor
26. nov 2012

@piacere praveze nebola slabsia bola dost silna

zuzi0911
26. nov 2012

@tamara66 ahoj. ja mam uz druhy mesiac takmer take iste. aj teraz som dostala ms v pondelok a vcera som mala takmer cely den jednu vlozku a dnes to iste. su hrozne slabe zato prvy den mam steasne bolesti. min mesiac trvali 3 dni. neviem co to je.

piacere
26. nov 2012

@tamara66 tak potom? 🙂 Ale ak ťa hryzie "čo ak", tak skutočne vyskúšaj test... v prípade tehu už musí vyjsť pozitívne 🙂

zuzi0911
26. nov 2012

@tamara66 v sobotu som dostala nie v pondelok

dedenini
26. nov 2012

@tamara66 ja som sa snazila s priatelom otehotniet, robila som si testy v obdobi mesiaca a pol... testy asi 3 mi ukazali ze niesom tehotna... nakoniec mi menzes neprisiel a az potom m ukazalo ze som tehotna.. po navsteve lekaov mi povedali termin a kedy bolo splodene..a zistila som ze v tom obdobi jak som si robila asi 3 testy kde mi ukazalo ze niesom tehotna , som uz davno tehotna bola... to je len moja skusenost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre