Absorpčné nohavičky Perties

Kvalitné, vysoko absorpčné menštruačné, inkontinenčné a popôrodné nohavičky, ktoré je možné používať namiesto vložiek, tampónov či menštruačných kalíškov. Vyrobené sú bez použitia biocídov, neobsahujú látky PFAS, sú vegánske a neškodlivé pre ľudský organizmus.

Pri vývoji PERTIES nohavičiek kladú dôraz na kvalitu a vzhľad s vedomím, že žena aj počas menštruácie chce byť sexy.

Táto ultra jemná hygienická spodná bielizeň je vyrobená z mimoriadne mäkkej textílie s vysokým podielom prémiovej bavlny, ktorá je priedušná, pohodlná a elastická, neblednúca, jemná a zdravá. Používame prírodné farbenie, nemusíš sa teda báť, ak máš citlivú pokožku. Pás nohavičiek má vysokú pružnosť, nerolujú sa ani hore ani dolu, nevtláčajú sa do pokožky. Naša menštruačná spodná bielizeň nemá žiadne visačky ani štítky, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. Možno ich prať v práčke, vďaka čomu sa o ne veľmi ľahko stará a vydržia 2-4 roky.

PERTIES môžu nosiť dievčatá a ženy všetkých vekových skupín a sú vhodné namiesto použitia jednorazových výrobkov ako sú vložky či tampóny, ale aj ako záloha pri používaní tampónov, vložiek alebo menštruačného kalíška. Takisto je výborné ich nosiť vtedy, ak nie si si istá, kedy menštruácia začne, ale aj pri inkontinencii alebo úniku z močového mechúra (LBL) a v období po pôrode.

Hodnotenia a skúsenosti s absorpčnými nohavičkami Perties

Máš skúsenosť s absorpčnými nohavičkami Perties?
salma22  Včera o 04:58

Nepohodlne urcite

Nohavičky som objednavala na zaklade pozitivnych skusenosti a kedze som sa dlho hrabala na internete ozaj som presla od snugg , ciny narafila som na CALY 2 na obrazku nevyzeraju ako plienky objednavku som urobila ...podla pokynov na ich webovej stranke sa odporucaju oprat na 40tke... tak som ich oprala po vyprani sa mi cela zafarbili takze uz vobec nemali krasnu farbu ako ked prisli ....(prala som ich na 30tke a len a len same ) ... pisala som im na email lebo to predsa nie je v pohode (len im je to luto) nic viac ... dobre prisiel den kedy som pouzila ich vyrobok ... boli nepohodlne pri chodzi som mala cele otacanie zadku (teda ako ked dieta ma na sebe plienku v lete... a asi som natrafila na uplne zle gatky ale ja som pretiekla cca po 4-5hodinach kde je pisasne celkom dobra absorcia (predpokladam nejakych 8 hod)
takze za mna zbytocne vyhodene peniaze a nie malo
  • absorcia a zfarbenie po prani
tani139  25. mar 2024

PERTIES - záruka 100 % spokojnosti

PERTIES odporúčam pre všetky vekové kategórie žien.
100% spokojnosť - ako so službami, tak aj s tovarom.
  • PERTIES- typ BATHORY, čierne:
  • - Kvalita a dizajn výrobku : výborná
  • - Absorbcia a údržba : výborná
  • Proces objednania, zaslanania, komunikácie :
  • jednoduchý, rýchly, pro- zákaznícky prístup = výborné
sykorka162  19. feb 2024

Nohavičky Hedi a Roby

Oboje nohavičky sú veľmi pohodlné. Majú úžasnú absorbčnú schopnosť a vydržia celú noc.
  • Pekné
  • Pohodlné
  • Oboje by mohli mať trošku vyšší pás, avšak modely s vysokým pásom boli pre mňa už príliš.
nadjam  11. dec 2023

Zázrak z rozprávky.

Skvele. Úžasné. Neuveriteľné. Nechce sa mi veriť, tak ako som ani doteraz neverila. Ale mam ich na sebe a je to ako keby som ani menzes nemala.
  • Oceňujem aj prací prostriedok. Skvele sajú.
  • Pre mňa by mohli mať ešte o kúsok vyšší pas, alebo na výber strih s vyšším pásom.
lenka835  2. dec 2023 Overená recenzia

Caly2 vs Hedi 2

Nohavičky som kupovala pre svoju 13 ročnú dcéru. Keďže na stránke sú pre dievčatá doporučené Caly tak som kúpila 3ks tohto typu a aby mala aj čierne tak som prikupila 1ks Hedi 2. Nohavičky Caly nevydržali ani pol roka, kde to 2roky čo sa uvádza. Najprv sa rozlepili jedny asi po 3 použitiach, tak som si myslela, že možno chybný kus, alebo som ja niečo zle spravila. Ale keď prišla dcéra zo školy a už ako ich mala na sebe a počas toho ako ich mala sa rozlepili pochopila som, že nebude problém vo mne a ako sa o ne starám. Podľa môjho názoru spojenie nezvláda váhu nasiaknutej vložky - absorbcia je veľmi dobrá,ale keďže sa spoj rozlepí sú ďalej nepoužiteľné lebo z boku pretekajú. Takže 3ks ani nie po 4mesiacov môžem hodiť do koša, lebo na dotazy ako sa dajú reklamovať nikto neodpovie a samozrejme je tu klauzulka že ste sa vy o ne zle starali.
Na rozdiel od toho Hedi2 tento problém nemajú. Máme 2ks už asi 10mesiacov a dcéra je spokojná i keď naozaj Caly2 zvládli viacej. S nimi sa nám nestalo, že by pretiekli. Bohužiaľ s Hedi2 cez najsilnejšie dni jemne pretečie ako napr. ráno keď sa zobudí. Ale mimo prvých dvoch dní nemá žiadny problém. Len bohužiaľ strih je už dámsky a trafiť veľkosť je trochu problém. Kúpila som S ale aj ako nasiakavali trochu sa dcére šmýkali dolu.
  • Hedi2 - elegantné, dobrá absorbcia, pri silných dňoch treba častejšie meniť. Pri bežnej menštruácii nie je problém.
  • CALY2- vzhľadom na cenu som veľmi sklamaná že nevydržali ani pol roka. Všetky 3ks sa nám rozlepili viac menej v rovnakom mieste. Jedni z nich boli len tri razy použité.
luciella  27. nov 2023

Veľká spokojnosť, kvalita, prevedenie a hlavne spoľahlivosť

Som veľmi spokojná s nohavičkami Perties. Prvé boli z drogerie Jessa, úplne obyčajné....
Nohavičky Perties sú však vypracovaním lepšie, kvalitnejšie a samozrejme spoľahlivo chránia. Hedi sú nižšie, bavlnené. Keva vyššie, pohodlnejšie na nosenie. Obe nohavičky splnili účel.
Prekvapilo ma, že vrstva je až úplne po celej zadnej dĺžke čo je naozaj super a nemusíte sa báť nehody 👍 Odporúčam, veľká spokojnosť.
  • Kvalita materiálu
  • Vypracovanie, žiadne lepené švy
  • Spoľahlivosť aj pri silnej menštruácii
sonullik  23. nov 2023

Nohavičky

Skúsila som ich na odporúčanie, nakoľko snuggs nemajú takú vysokú absorbciu ako tieto. Po odskúšaní ich hodnotím kladne a odporúčam.
  • Vysoká absorbcia
nikusiak9  18. okt 2023

Perties menstruacne nohavicky

Pred perties som vyskusala nohavicky snuggs. perties maju ovela prijemnejsi material ako jemne latexovane snuggs. vobec netlacia na krajoch do stehien. vydrzia kludne cely den nikde nepretecu. som s nimi spokojna
  • prijemny material
  • nepretecu
  • cena
27zuzu  12. sep 2023

CALY a BATHORY

Mam tieto dvoje co sa tyka priepustnosti oboje sú dobré. Caly su nižie a strih mi nesadol, sú hrubé a veľmi dlho schnú. po druhom praní v rukách sa rozlepili a jemná gumená vrstva sa rozpadáva .Bathory su v poriadku sedia dobre sú hrubšie tiež dlho schnú ale nepretečú.
  • Bathory -nepreteču
  • -dobrý strih
  • Caly- lem sa rozlepil a zničil
  • - nesedia
mishel137  10. sep 2023 Overená recenzia

Nohavičky na noc

Pred Perties som si kúpila nohavičky od Saforelle, ktoré som nosila cez deň, no chcela som si kúpiť aj nejaké nohavičky na noc. Narazila som teda na tento obchod a bola som rada, koľko druhov nohavičiek majú k dispozicii. Kúpila som si LADA nohavičky - plus k tomu aj pracie plátky. Na týchto nohavičkách ma zaujalo to, ako sa "vložka" tiahne od celá odpredu až dozadu - čo Saforelle nemali a u nich som sa bála, že pretečiem, keby som ich mala cez noc.
Keď prišli, preprala som ich a využila hneď v tú noc - a obstáli výborne! Som spokojná s nimi.
Čo sa týka doby schnutia, tak som sa nedivila, že to bude dlhšie trvať, aby vyschli úplne - minimálne 12 hodín som musela počkať, aby som ich mohla znovu nosiť
  • Obstáli prvú noc a aj tie dalšie
  • Komfortné
  • Páči sa mi, že nohavičky majú info rovno na sebe a nie na štítku, ktorý by prekážal
ladiva84  5. aug 2023

Konkurenciu úplne prevalcovali

Ahojte. Nohavičky od Perties odporúčam všetkými desiatimi. Pred pár mesiacmi som vyskúšala model LADA, dostala som ho ako darček od kamošky, keďže som predtým bola voči menštruačným nohavičkám dosť skeptická. Najviac som sa bála hygieny a toho, že bude na prvý pohľad viditeľné, že sú niečim "špeciálne", ale sú naozaj perfektné! :) Príjemné na nosenie aj dotyk s pokožkou, vzhľad je luxusný (je vám jasné, že sa pozeráte na kvalitné nohavičky a o ich tajnej superschopnosti nemá nikto ani poňatia :P ).

Medzitým som si objednala nohavičky inej značky - hlúpo ma zlákala reklama na facebooku, krásne pastelové farby a viac kusov za dobrú cenu. Lenže rozdiel bol obrovský. Savá vrstva bola o 2/3 menšia, na lemoch nohavičky škriabú a po dvoch praniach už na látke boli žmolky a vyzerala spratá. Savosť som radšej ani neskúšala a rovno som si dala aj vložku.

Takže za mňa už jedine Perties. 💜 Sú proste veci, na ktorých sa šetriť fakt neoplati.
  • Luxusný vzhľad
  • Príjemné na nosenie
  • Spoľahlivo fungujú a nepretečú ani v noci
  • Nevadí, ak si kúpite o niečo väčšiu veľkosť, nerolujú sa
2miriam2  2. aug 2023 Overená recenzia

Vyborne ms nohavicky, odporucam

Objednala som si 4 na zaciatok a urcite doobjednam dalsie …
za mna su jednoznacne najpohodlnejsie bathory krasny dizajsn s krajkou a este k tomu su z biobavlny… top na najsilnejsie dni na noc, jedina nevyhoda ze dlhsie schnu
ak nosite M ja by som sla do vacsich , mne L sadli ako uliate

dalsie mam Mona jemnucne tenucke rychloschnuce a takmer neviditelne pocas najsilnejsich dni prezliekam pre lepsi pocit
nosim M a M sadnu vyborne nakolko su velmi pruzne, vyborny vyssi strih

mam Caly su trosku robustnejsie a dlho schnu ale zas pohodlne tiez bavlna , na mna su trosku nizke, pocas svojich dni potrebujem pohodlie
nosim M ale M su nizke, lepsie sedia L

vyborna kvalita, krasne balenie urcite odporucam 🙂 nikdy som si nemyslela ze menstruacne nohavicky budu pohodlnejsie ako vlozky 🙂
  • kvalita
  • dizajn
  • funkcnost
  • rychle dorucenie
  • vyborna komunikacia s eshopom
  • bathory- top na noc, alebo prve silne dni, krasne, bavlnene, vydrzia ozaj 12 hodin bez pretecenia
  • mona - top na den na strednu ms alebo ja prezliekam pocas najsilnejsich dni pre moj komfort a lepsi pocit
  • bathory dlhsie schnu ale nepretecu
  • caly na mna nizke, robustne a dlhsie schnu
helqa  21. júl 2023 Overená recenzia

Odporúčam

Menštruačné nohavičky používam 2 roky a nedám na ne dopustiť. Ako prvé som skúsila Snuggs, som s nimi spokojná, ale hľadala som ďalej, niečo spoľahlivé na silný menzes. Bathory od Perties sú pre mňa topka, nepretečú ani v noci, ani cez deň počas 10 hodín nosenia v prvých dňoch.
  • Spoľahlivé
  • Pohodlné
  • Bathory sa dlhšie sušia, kvôli hrubšej absorpčnej vrstve
burleria  13. júl 2023 Overená recenzia

Lada 2, Aqua 2 a Bathory v. Snuggs

Ahojte, tiez by som sa rada podelila so skusenostou s menstruacnymi nohavickami Perties a porovnala ich so znackou Snuggs. Musim priznat, ze som nejaky cas bojovala s predstavou menstruacnych nohaviciek, ale ked si ich tolke zeny chvalili, dala som im sancu. Ako prve som vyskusala znacku Snuggs, lebo ine som.nepoznala. A uchvatili ma, avsak netrufala som si ich davat hned prve dni, kedy je menstruacia najsilnejsia. Odvahu som nabrala az od 4teho dna a vzdy som sa uz nevedela dockat, kedy vlozky vymenim za nohavicky. Mam doma aj na silnu ms, strednu a slabu. Musim ale povedat, ze tie na silnu ma sklamali, strih mi nesedi, sava vrstva mi pride mala a pretiekli mi po okraji. Tie na strednu a slabu mi vyhovovali, ale ozaj len na tie stredne a slabsie dni. Tak som zacala patrat po inej znacke, ktora by vedela pokryt moje potreby aj pocas najsilnejsich dni a tiez som sa zacala zaujimat o menstruacne plavky. A objavila som Perties. Objednala som si Aqua 2 - plavky a z nohaviciek Lada2 a Bathory. A musim povedat, ze som mega nadsena. Zacnem plavkami:

Plavky som zhanala pre pripad, ak by som potrebovala ist plavat na uplnom.zaciatku alebo konci menstruacie, kedy by mi uz tampon nevyhovoval, prip.ak by som mala.len spinenie. A plavky Aqua 2 mi poskytli presne to, co som hladala. Citim sa v nich bezpecne a prijemne, akurat velkostne mi asi nesadli, resp. som uvazovala nad vacsimi, ale mozno je to zamer, aby boli obtiahnute a nic nepretieklo vo vode. Uvidim aj, ci casom trochu nepovolia.

Lada 2 a Bathory - velkostne sedia dokonale. Po vybaleni ma cakal mensi sok, oproti Snuggs su vacsie, sava vrstva hrubsia, ale stale velmi elegantne a pekne. Tak som nabrala odvahu a skusila ich pocas mojich najsilnejsich dni, t.j. 2.a 3.den. a ostala som v nemom uzase. Absolutne nic nepretieklo, ani vpredu, vzadu ci na boku. Posledne mesiace som mavala cyklus ozaj silny, najma ten druhy den, ale tieto nohavicky to zvladli s prehladom. Este som neskusala na noc, ale to si najprv musim doplnit zasoby. Takze jedine ich minus je, ze ich mam malo a.musim cakat, kym uschnu :)
  • Dokonala ochrana, nepretekaju, nic necitit
  • Prijemny material
  • Pekny vzhlad
  • Dobre sedia
wewe321  3. máj 2023

Perties Caly

Sú hrubšie ale na noc sú super. Materiál je elastický a príjemný.
  • Elastický materiál
  • Hrubšie
wewe321  3. máj 2023

Perties MONA

Veľmi príjemné na dotyk a aj nosenie, takisto funkčné. Kúpila som ich pre dcéru a je s nimi spokojná.
  • Príjemné na nosenie
32janka  14. apr 2023

Porovnanie

Prvé nohavičky boli LADA neprepustia, nepáchnu či cez deň či noc si v suchu.
Ale sú výzorovo nie veľmi pekné. 2. fotka. Vyzerajú ako pánske spoďáre.
Potom sme mali CALY2 tie ružové. Sú spolahlivé nepretekajú, sú dobré ale sú ťažké. Dlho schnú.
Najnovšie máme KEVA a tie nám vyhovujú najviac
Sú ľahučké a najrýchlejšie uschnú.
HEDI 2 sme neskúsili pri menštruacii ale majú veľmi krátky strih. Sú nízke.
Tak kto hľadá také tieto sú tie pravé.Nám nevyhovovali.
  • nepretečú
  • Nepáchnu
  • Spoľahlivé
  • LADA esteticky nič moc
  • CALY2 Ťažké
  • Dlho schnú
valcayoo  13. mar 2023

Velmi dobre nohavicky

Mala som Snuggs asi vsetky modely a aj Perties. Ak mate silnu menstruaciu, na noc urcite odporucam Bathory od Perties. Maju dostatocne dlhu vrstvu vpredu aj vzadu. Pocitovo mi prisli trochu ako plienka, na pohlad vsak nic take nevidno a ked som ich mala dlhsie na sebe, tak som si to uz ani nevsimala.
  • Strih, ja mam siroke boky, objednala som si XL, aj ked nosim normalne gatky L a sedia mi dobre
  • nepretecu
  • dobre vyzeraju
  • su hrubsie a dlhsie schnu
poluk  4. feb 2023

Výborné 👌

Vyskúšala som najprv lacnejšiu variantu AnnaField, ktoré sú skôr doplnové a nie tak savé ako Perties. Perties sú na vyššej úrovni a určite 100% nahradia tampón alebo vložku. Krásne ušité, pohodlné a prepracované. Mám dobrý pocit že nemíňam toľko vložiek a tampónov a som v pohodlí 🙂 navyše je to slovenská značka, čo je pre mňa tiež veľké plus. Určite odporúčam a chystám sa objednať ďalšie kusy.
  • Veľmi pekné
  • Slovenská výroba
  • Savá časť je vysoká, takže v pohode aj na noc
monikazilina  4. feb 2023

Nepreteču ani pri silnej menštruácii, konečne sa vyspím.

Mám od Perties gaťky LADA 2ks a BATHORY 1ks a používam na prvé 3 noci. Konečne sa vyspím bez toho, aby som sa naprávala a nepretiekla vložka.
Neverila som tomu, myslela som, že popri stehnách to pretečie. Mávam po pôrodoch silnú a gaťky všetko vsajú.
Som 100% spokojná a odporúčam.
Aj komunikácia aj výmena bez problémov. Ochota 👍
  • Savosť 100%
  • Dlhšie sa sušia
betulinka1  31. jan 2023

Testovala som Perties, Esmara, Nika - termo intima

Testovala som menštruačné nohavičky Esmara (Lidl), Perties, Nika – termo intima. Spočiatku som bola skeptická, nakoľko som čítala veľa pozitívnych ale aj negatívnych recenzii. Nevedela som si predstaviť ako ich budem „čistiť“ od krvi a hrudiek. Ako som ich skúšala v praxi, tak musím povedať, že sú všetky maximálne pohodlné, svoju funkciu zvládli. Predsa sú tam malé rozdiely ale tie rozdiely sú práve preto, že sme jedinečné a každej dáme vyhovuje niečo iné.
Poďme na značku Perties.
Rozhodne musím povedať, že sú najkrajšie a pokiaľ si vyzlečiete oblečenie, tak nikto ani len nezistí, že sú to menštruačné nohavičky.
Pri nosení sa mi plocha, ktorá má tvoriť „vložku“ ťahala skôr dozadu. Vedome si to na WC častokrát musela upravovať. Dokonca sa mi stalo (opakovane), že v prednej časti som mala nohavičky špinavé na okraji „vložky“. Pri strednej a silnejšej menštruácii ich neodporúčam, ak potrebujete mať vpredu dlhšiu ochranu ako ja. Takže ich využívam, keď som v očakávaní svojich dní alebo potom na konci, keď som v minulosti využívala už iba malú vložku.
Výrobca by mohol predĺžiť prednú časť „vložky“ aspoň o 2cm.

Druhé testované boli menštruačné nohavičky značky Esmara. Kupované v Lidl a úprimne poviem, že som ich kúpila z dôvodu výhodnej ceny.
Esmara už vyzerajú skôr ako obyčajné nohavičky. Nie je to nejaká dizajnovka. Povedala som si, že počas svojich dní sa nikde nevyzliekam, takže OK. Nohavičky splnili svoj účel.
Pri nosení som mala taký istý problém ako pri značke Perties. Plocha, ktorá má tvoriť „vložku“ ťahala skôr dozadu. Opakovane sa mi stalo, že v prednej časti som mala nohavičky špinavé na okraji „vložky“. Podľa môjho názoru, v prípade týchto menštruačných nohavičiek, to bolo spôsobené menej kvalitnou látkou nohavičiek, ktoré neboli také elastické. Celkovo nedržali svoj tvar, krútili sa na zadku. Bojím sa, že ak by som si kúpila o číslo menšie, tak by aj tak chýbalo viac elastanu a zase by sa mne nepríjemne nosili, lebo ja mám rada také super elastické, ktoré ma nikde netlačia. Skúsim teraz po viac praniach zošiť boky nohavičiek, či sa to nejako zlepší.
Výrobca by mohol použiť kvalitnejší materiál s väčším pomerom elastanu v látke aby pekne držali.

Tretím výrobkom sú menštruačné nohavičky značky Nika -termo intima.
Na tejto stránke nakupujem pre deti spodné prádlo a úplnou náhodou som zistila, že majú už aj menštruačné nohavičky. Keď mi nohavičky prišli, tak som si myslela, že mi poslali pánske slipy. Čiže vizuálne boli pre mňa dosť škaredé. Hlavne, keď som mala doma už krásne Perties.

Prišiel čas ich vyskúšať a odpustila som im, že vyzerajú tak hrozne. Sadli fantasticky, sú pohodlné, „vložka“ je spredu aj vzadu správne dlhá. Ani jedna kvapôčka spredu nebola ani v top červenej sezóne. Čiže ak vám dievčatá nevadí, že nie sú krásne, tak môžem ich iba odporučiť aj pri silnej menštruácii.
Výrobca by ich mohol nechať presne aké sú, iba by mohli byť vizuálne krajšie – ženskejšie.

Čo sa týka údržby, tak ja to robím tak, že po použití nohavičiek ich v ten večer vyperiem v ruke. Zavesím ich na radiátor a na druhý deň, s druhou várkou vypratou v ruke, ich hodín do pračky na 30 stupňov. Čiže použité a v ruke vypraté, ich vyperiem v práčke každé dva dni, aby sa mi naplnila práčka. Je mi ľúto dávať prať s doma nohavičkami každý deň. Schnú rýchlo, čiže ráno ich máte suché. Aviváž sa nemá používať.
Odporúčam kúpiť určite aspoň 6 menštruačných nohavičiek, aby ste mali vždy nejaké pripravené suché a čisté na použitie.
Dĺžka použitia, to je naozaj individuálne. Každá z nás to máme inak. Podľa mňa si to musíte vyskúšať, ktorej to ako vyhovuje. Pri silnej menštruácii, si zoberte do práce pre istotu jedny na prezlečenie, ak by ste sa cítili po 4-6 hodinách nepríjemne. Za mňa, mne vydržia pracovnú dobu v pohode, náhradné nenosím. Necítim vlhkosť ani smrad.
Snáď som niektorej pomohla. Škoda, že som nevedela dať fotky priamo do textu ale musím ich dávať ako prílohu.
  • Za mňa sú najkrajšie Perties a najpohodlnejšie Nika- termo intima.
  • Perties - predĺžiť tú prednú časť "vložky" na nohavičkách.
  • Lidl - použiť kvalitnejšiu látku.
  • Nika - termo intima - robiť tie super nohavičky ženskejšie.
3 ľudia považujú za užitočné
hippovka  21. jan 2023

Nekvalitne nohavicky Beli

Spokojna nie som, nielenze nohavicky nevydrzia silnejsiu menstruaciu a pretecu po 2-3 hodinach, okraje zacnu pretekat aj skor. Nohavicky som prala vylucne rucne, bez pouzitia avivaze a s pripravkom bez obsahu mydla, ktore som si kupila špeciálne pre tieto nohavicky a aj tak po kazdom prani na nich pustala farba z ciernych lemov a tak na nich ostavali cierne skvrny. Ked som informovala obchod a chcela som ich vratit, tak ich odpoveď bola, že som ich musela prat v prilis horucej vode, lebo mala tisice spokojnych zakaznicok a s tymto sa doteraz nestretli a mala som si kupit model Bathory s najvyssou absorbciou, aj keď aj tieto nohavicky s perfektnou absorbciou slubovali vynikajucu ochranu, nemyslím si, že model Bathory by zrazu vydrzal celu noc.
Ešte dopisali vraj som si mala zakupit aj specialne vrecusko, bez neho reklamaciu neuznaju a viac mi neodpisali, takze za mna urcite nie. Chcela som nohavicky aj ohodnotiť a napísať svoju skúsenosť no bohuzial mi neposlali dotaznik, kde by som napisala svoju recenziu.
  • Pretekaju
  • Pustaju farbu
  • Vzhladom ku kvalite su predrazene
32janka  11. jan 2023

PERfekt

Kúpila som nohavičky Perties Lada dcére na menzes.Potom som dokúpila CALY2
Tak som odbúrala vložky.Má ich len v taške keby náhodou prekvapila periódka.
Chváli ich, že necíti sa mokro a je v pohode. Žiadne pretečené nohavičky alebo nohavice.
Sú skvelé.
  • Žiadne pretečené nohavičky.
  • Žiadny strach z fľaku na nohaviciach.
  • V noci pohodlné spanie v krkolomných polohách.
  • A žiadne vložky.
  • Dlho schnú.
monnikam  4. nov 2022

Veľká spokojnosť :)

Minulý rok som sa rozhodla prejsť na menštruačné nohavičky, tak som si robila prieskum po internete. Do vtedy som vlastnila iba jedny, ktorých značku si nepamätám, ale bola to skôr šušťavá nepremokavá vrstva ako reálne nohavičky. Rozhodla som sa teda vyskúšať dve značky - Saforelle a práve Perties, kde som si kúpila modely Bathory, Beli a Elly. A s výberom som bola veľmi spokojná. Nohavičky sú pohodlné, materiál je veľmi príjemný a hlavne fungujú. Mne zatiaľ 100%, a to ich už používam rok. Bathory sú moje úplne najobľúbenejšie zo všetkých, čo vlastním, a to z viacerých dôvodov - majú vysoký pás (a vyzerajú super), majú ochránenú celú plochu vzadu, takže sú skvelé na noc (to majú Perties všeobecne najlepšie, z mojej skúsenosti rôznych značiek sú Perties jediné, čo majú toľko modelov s ochranou vzadu až do konca nohavičiek), mňa nesklamali ani v noci, ani v dlhé dni. A to som sa pred tým (ešte v období vložiek) vždy smiala, že moja krv so mnou hrá hru a vždy si nájde v noci cestu :D ... však to poznáte. A to dokonca ani nemám najsavejší model. Páči sa mi aj to, že ide o slovenskú firmu, to je pre mňa veľké plus. Takže som dokúpila ďalšie Bahory a dokonca sa mi tak páčili, že už som ich kúpila aj ako darček (áno, ani to balenie nemá chybu). A teraz idem vyskúšať aj Monu, tak som zvedavá, aká bude. Takže ďakujem Perties, že vymysleli také super nohavičky, ja si už bez nich neviem moje dni predstaviť :)
  • vysoká savosť
  • veľa druhov modelov, značka s asi najviac modelmi, čo poznám, takže si vyberie každý
  • materiál - veľmi príjemný na dotyk aj nosenie
  • vyzerajú pekne
  • slovenská firma
7julka  20. okt 2022

Spokojnost

Priznam sa ze som velmi dlho vahala ci je to produkt pre mna, nevedela som si predstavit, ze by jedny nohavicky zvladli niekolko hodin bez vymeny. Rozhodla som sa ze to skusim, ale nechcela som do toho vela investovat, bala som sa ze po prvom pouziti skoncia naveky v sufliku. Tak som si kupila "na skusku" lacnu znacku Jessa. Po par prvych pokusoch som si povedala ze to nie je zle, ale rozhodla som sa ze skusim aj nejake poriadne, kvalitnejsie. Dlho som researchovala a nakoniec som si vybrala Perties. A musim povedat ze Perties su fakt super. Proste hned citit rozdiel. Uz na pohlad su ovela krajsie ako Jessa, Jessa vyzeraju trochu ako panske slipy :D Perties su take pekne, elegantne, zenske. Pocitovo tiez rozdiel, Perties su jemnejsie, prijemnejsia latka, makksia. Mam model Hedi, absorbcna vrstva je vzadu az po vrch, takze aj na noc su spolahlive. Zvladnu bez problemov aj prve dni, kedy je to silnejsie, aj noc, proste su spolahlive. Po preprati trochu dlhsie schnu, lebo to jadro je naozaj save. Hedi ma nizsi pas, treba si dobre precitat popis strihu aj rozmery, su podrobne popisane na stranke. Chcem este skusit model Bathory a snad ak budu v buducnosti aj plavky, tie urcite kupim. Takze zhrnutie, ak vahate ci je to pre vas, dajte tomu sancu a Perties budu urcite spravna volba. Je to naozaj dobra investicia do pohodlia pocas vasich dni.
  • Slovensky vyrobca
  • Dizajn
  • Spolahlivost
caramba12  6. sep 2022

Najlepšie na trhu

Konečne nohavičky, s ktorými sa bezpečne a pohodlne vyspím aj počas silnej menštruácie. Žiadne budenie a kontrolovanie, či plachta ostala čistá. Vďaka menštruačným nohavičkam sa dokonca skončili (výrazne zmiernili) aj moje menštruačné bolesti 😉 už sa nemusím pchať tabletkami, lebo viem, že to prestojím v kľude a suchu. Veľmi odporúčam. Mám aj model Heidi a Keva a na slabé dni od CZ firmy Sayu a uz rok som spokojná a hrdá žena. Kiež by som ich našla skôr… Toľko stresu a trápnych momentov som si mohla ušetriť. Neveriacim odporúčam vyskúšať a uveria 😉 a naozaj nesmrdia ako vložky. Údržba – po použití prepieram v studenej vode mydlom, vysuším a použijem znova. Po skončení menštruácie periem celú várku nohavičiek na šetrnom programe v práčke.
  • Fungujú
veronia9  1. sep 2022

Pohodlie a istota

Svoje prve menstruacne nohavicky som vyskusala od Saforelle a bola som prijemne prekvapena aky je to super napad mat take nohavicky a nepouzivat stale vela vloziek ci tamponov ale zial pre mna osobne boli nedostacujuce kedze mam silnu menstruaciu a proste nestihali.. nedalo mi to kedze sa mi tato idea velmi pacila a hladala som aj ine znacky a objavila som Perties povedala som si ze vyskusam a uvidim ci budu ine a zistila som ze su o niecom uplne inom a vyhovuju mi urcite lepsie co sa tyka istoty ze vydrzia aj pohodlia, su ovela prijemnesie na nosenie aj krajsie a hlavne ustoja aj najhorsie dni, vrelo odporucam kto vaha! Ja osobne mam model Bathory a Hedi.
  • Slovenska vyroba
  • Vyborna savost
  • Vydrzia silnu menstruaciu
  • Pohodlne a pekne
  • Mozno pre niekoho trosku hrubsie ale stoji to zato
luuccy  16. júl 2022

Perties sú topka!

Najskôr som si zakúpila nohavičky značky Saforelle a bola som s nimi naozaj veľmi spokojná, hlavne v noci som sa nemusela konečne budiť a báť, či sa neudeje dáka pohroma... Len boli dosť také dvrdšie na dotyk. Po odporúčaní mojou známou som si kúpila nohavičky značky Perties a urobila som naozaj dobre. Sú oveľa jemnejšie, pohodlnejšie a určite príjemnejšie. A okrem iného aj oveľa krajšie 😁. Som s nimi nadmieru spokojná sú pre mňa úplná topka a najlepšia voľba.
  • Príjemný material
  • Pekný vzhľad
  • Kvalitné spracovanie
  • Nič
henikedd  31. máj 2022

Maximálna ochrana a pohodlie s Perties

Mám čerstvú skúsenosť,teraz som ich objednala a tretí deň používam značku Perties,lebo mali najlepšie hodnotenie. Najprv som si kúpila 3ks a teraz už mám 5ks, rôzne druhy a veľkosti nakoľko som nevedela ktoré mi budú dobré. Neviem si ich vynachváliť, sú fakt bohovské,keď si ich raz oblečiete, nebudete chcieť používať vložky.Teraz som si ešte objednala Bathory 2ks na silnú menštruáciu a vlastne na noc,ale môžu sa používať aj cez deň,tieto ešte neviem hodnotiť, ale DIDI a HEDI sú super, je to bikini typ, ktoré samozrejme nemusia vyhovovať každému. Riadila som sa veľkostnou tabuľkou. DIDI som zvolila o číslo väčšie č.L lebo sú z bavlny a nie sú tak moc elastické. Mám 94cm boky a sú ako uliate, Pri HEDI (je z organickej bavlny) som zvolila č.S,lebo sú elastickejšie.(obvykle nosím č.M) Nohavičky musia byť tesné,ale nie škrtiace,aby tekutina nepresiakla cez okraje, aspoň tak píšu.Čo sa týka absorpcie je tam dvojitá,trojitá a perfektná absorpcia. Bohužiaľ niektoré sa usušia za 12h a tie hrubšie za 24h a viac. Nakoľko sa nemôžu sušiť na slnku,na radiátore a ani v sušičke, človek si ich musí zadovážiť viac ks.,ale oplatí sa. Ja osobne som veľmi spokojná.Cítim sa v nich bezpečne. Mám aj Snuggs,ktoré som si tiež obľúbila,lebo majú absorpčnú vrstvu iba v rozkroku,sú z tenkého materiálu a sú ideálnejšie na leto,na denné nosenie, ale tie môžem používať iba prvý deň a na konci menštruácie,lebo nemajú takú silnú a rýchlu absorpciu. Sú podobné ako ELLY od Perties.
Perties sľubuje nový model, podobný, takže si určite objednám,lebo som nad mieru spokojná s nimi. Asi zanevrem na Snuggs,lebo Perties sú lepšie. Dúfam,že som aspoň troška pomohla pri rozhodovaní🙂
  • slovenská výroba
  • kvalitné
  • funkčné
  • jemný materiál
  • bezpečné
olka85  12. máj 2022

Perties sú úžasné

Keď sa začali predávať menštruačné nohavičky Perties, objednala som si hneď prvé batory a hedi. Musím uznať, boli super. Používala som ich na menštruáciu. Teraz som po pôrode a nohavičky som nepotrebovala, ale začala som mať problém s inkontinenciou a dala som opäť šancu nohavičkam, keďže uvádzli, že sú aj na tento problém. Objednala som si aj nové Elly a nielen že sú krásne, pohodlné ale aj funkčné. Za mňa odporúčam.
  • Krásne
  • Praktické
  • Nenahraditelné
  • Setrné k prostrediu
atlantaga  19. apr 2022

Niet lepších

Po dlhom rozmýšľaní som sa odhodlala si kúpiť menštruačné nohavičky. Keďže, ako prvá reklama mi vyskočili Snugg, tak som si jedny od nich objednala. Kúpila som si béžové pre silnú menštruáciu, keď prišli všetko super, ale po 4 hodinách pretiekli, osobne si myslím, že nemám až takú silnú. Ale nad nohavičkami som našťastie nezanevrela a kúpila som si od Perties, práve Perties Caly a neľutujem! Vydržia mi počas najhorších dní aj 12 hodín. Vrelo odporúčam!
  • krasne
  • funkcne
  • super
atlantaga  11. apr 2022

Investícia, ktorá za to určite stojí.

Menštruačné nohavičky sú to najlepšie, čo som za poslednú dobu objavila, najmä keď mi nie je ľahostajné aj dobro našej planéty. A toto je skvelá varianta a riešenie!

Mojou prvou značkou menštruačných nohavičiek, ktoré som vyskúšala, bola Saforelle. Síce na mňa z každej strany vyskakovali reklamy na Snuggs, nedala som sa nalákať, pretože žienky v mojom okolí nemajú s touto značkou vôbec dobré skúsenosti. Siahla som po Saforelle Culotte, nakoľko poznám ich intímne krémy a gély. Na začiatok mojich dní boli nohavičky ako tak dostačujúce. Počas silných dní sa vôbec neosvedčili. Savá vrstva po krajoch prepúšťa a je krátka (Za mňa na noc neideálne.)

Nevzdala som to, pátrala ďalej a objavila značku Perties. Zaujalo ma hlavne, že sa jedná o slovenský výrobok a že majú na výber rôzne strihy, ktoré aj pekne vyzerajú.Po dlhom rozhodovaní ( ich modely sú naozaj krásne) som si objednala BATHORY a BELI. Musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená. Perties vydržali celú noc a nemala som pocit vlhka, čo je úžasné. Počas silných dní som bola absolútne v bezpečí a nemusela sa strachovat či nepretečiem. Moje očakávanie splnili na jedničku. Sú maximálne pohodlné a nepretečie ani kvapka. Výborne sedia a materiál je kvalitný. Odporúčam aspoň 2ks aby stihli uschnúť. Čo kvitujem je fakt, že savá časť je skoro po celej dĺžke (vzadu predĺžená). Jediné čo ľutujem je, že som ich neobjavila skôr. Táto investícia za to pohodlie určite stojí.
  • Spolahlive
  • Krásne
  • kvalitný materiál
somtoja22  10. apr 2022

Rozhodne doporučujem

Tieto nohavičky ma zachránili v deň svadby. Bola by som brala iný svetlejší model, ale tieto boli najpohodlnejšie spomedzi tých, čo som mala. Už mi končila menštruácia a v kombinácii s tampónom som nemusela zbytočne stresovať, že sa niečo stane. Používam ich taktiež, keď viem, že už by som mala dostať svoje dni, veľkosť mi sadla perfektne a sú pohodlné.
  • Spoľahlivosť
  • Bezpečie
mirushb  10. apr 2022

Veľká spokojnosť

Keďže predtým som ani nechyrovala o tom, že existuje niečo takéto, a som dosť vysadená na eko prístup, objednala som si postupne niekoľko ks Snuggs. Nebudem ich úplne zatracovať, ale pravdou je, že tie na najslabšie krvácanie sa strašne rýchlo strapkajú, zovšadiaľ trčia gumičky.
Nedávno som natrafila na stránku, porovnávajúcu rôzne typy absorpčných nohavičiek a zistila som, že wau, máme aj slovenského výrobcu a tvrdí, že jeho sú z bavlny. Takže som sa ponorila do dlhého zoznamu strihov a savosti a vybrala som si Bathory, keďže sú aj vizuálne príťažlivé aj vyhovujú mojim očakávaniam na tento typ bielizne.
Mám ich 2 mesiace a plánujem si kúpiť ďalšie, lebo nestíhajú vyschnúť (logicky). Vrele odporúčam!
  • Materiál je príjemný, na dotyk jasne prírodný
  • Veľký výber dizajnov, savosti
  • Nepáru a nestrapkajú sa
  • Nemajú "lístočky" na nevhodných miestach
  • Omnoho väčší "bezpečný priestor" (ako vložka na noc)
  • Pekné balenie
  • Ponúkajú jeden pár za recenziu zdarma
  • Ak sa to dá nazvať nedostatkom a nie len logickým dôsledkom toho, o aký typ bielizne ide: trvá dlho, kým vyschnú, teda je vhodné mať viacero kusov.
admontis  23. jan 2022

Investícia, ktorá za to pohodlie určite stojí.

Mojou prvou značkou menštruačných nohavičiek, ktoré som vyskúšala, bola Saforelle.  Síce na mňa z každej strany vyskakovali reklamy na Snuggs,  nedala som sa nalákať, pretože žienky v mojom okolí nemajú s touto značkou vôbec dobré skúsenosti. Siahla som po Saforelle Culotte, nakoľko poznám ich intímne krémy a gély. Na začiatok mojich dní boli nohavičky ako tak dostačujúce. Počas silných dní sa vôbec neosvedčili.  Savá vrstva po krajoch prepúšťa a je krátka (Za mňa na noc neideálne.)

Nevzdala som to, pátrala ďalej a objavila značku Perties. Zaujalo ma hlavne, že sa jedná o slovenský výrobok a že majú na výber rôzne strihy, ktoré aj pekne vyzerajú.Po dlhom rozhodovaní ( ich modely sú naozaj krásne) som si objednala BATHORY a BELI.  Musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená.  Perties vydržali celú noc a nemala som pocit vlhka, čo je úžasné. Počas silných dní som bola absolútne v bezpečí a nemusela sa  strachovat či nepretečiem.  Moje očakávanie splnili na jedničku. Sú maximálne pohodlné a nepretečie ani kvapka. Výborne sedia a materiál je kvalitný. Odporúčam aspoň 2ks aby stihli uschnúť.  Čo kvitujem je fakt, že savá časť  je skoro po celej dĺžke (vzadu predĺžená). Bežne nosím veľkosť L, tu som zvolila veľkosť XL. Jediné čo ľutujem je, že som ich neobjavila skôr.  Táto investícia za to pohodlie určite stojí.
  • vysoká absorpcia
  • spoľahlivé