Absorpčné nohavičky Perties

6 skúseností

Kvalitné, vysoko absorpčné menštruačné, inkontinenčné a popôrodné nohavičky, ktoré je možné používať namiesto vložiek, tampónov či menštruačných kalíškov. Vyrobené sú bez použitia biocídov, neobsahujú látky PFAS, sú vegánske a neškodlivé pre ľudský organizmus.

Pri vývoji PERTIES nohavičiek kladú dôraz na kvalitu a vzhľad s vedomím, že žena aj počas menštruácie chce byť sexy.

Táto ultra jemná hygienická spodná bielizeň je vyrobená z mimoriadne mäkkej textílie s vysokým podielom prémiovej bavlny, ktorá je priedušná, pohodlná a elastická, neblednúca, jemná a zdravá. Používame prírodné farbenie, nemusíš sa teda báť, ak máš citlivú pokožku. Pás nohavičiek má vysokú pružnosť, nerolujú sa ani hore ani dolu, nevtláčajú sa do pokožky. Naša menštruačná spodná bielizeň nemá žiadne visačky ani štítky, aby sa zabránilo podráždeniu pokožky. Možno ich prať v práčke, vďaka čomu sa o ne veľmi ľahko stará a vydržia 2-4 roky.

PERTIES môžu nosiť dievčatá a ženy všetkých vekových skupín a sú vhodné namiesto použitia jednorazových výrobkov ako sú vložky či tampóny, ale aj ako záloha pri používaní tampónov, vložiek alebo menštruačného kalíška. Takisto je výborné ich nosiť vtedy, ak nie si si istá, kedy menštruácia začne, ale aj pri inkontinencii alebo úniku z močového mechúra (LBL) a v období po pôrode.

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s absorpčnými nohavičkami Perties

Máš skúsenosť s absorpčnými nohavičkami Perties?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
olka85  12. máj 2022

Perties sú úžasné

Keď sa začali predávať menštruačné nohavičky Perties, objednala som si hneď prvé batory a hedi. Musím uznať, boli super. Používala som ich na menštruáciu. Teraz som po pôrode a nohavičky som nepotrebovala, ale začala som mať problém s inkontinenciou a dala som opäť šancu nohavičkam, keďže uvádzli, že sú aj na tento problém. Objednala som si aj nové Elly a nielen že sú krásne, pohodlné ale aj funkčné. Za mňa odporúčam.
  • Funkčné
  • Krásne
  • Praktické
  • Nenahraditelné
  • Setrné k prostrediu
atlantaga  19. apr 2022

čaká na kontrolu

Niet lepších

Po dlhom rozmýšľaní som sa odhodlala si kúpiť menštruačné nohavičky. Keďže, ako prvá reklama mi vyskočili Snugg, tak som si jedny od nich objednala. Kúpila som si béžové pre silnú menštruáciu, keď prišli všetko super, ale po 4 hodinách pretiekli, osobne si myslím, že nemám až takú silnú. Ale nad nohavičkami som našťastie nezanevrela a kúpila som si od Perties, práve Perties Caly a neľutujem! Vydržia mi počas najhorších dní aj 12 hodín. Vrelo odporúčam!
  • krasne
  • funkcne
  • super
atlantaga  11. apr 2022

Investícia, ktorá za to určite stojí.

Menštruačné nohavičky sú to najlepšie, čo som za poslednú dobu objavila, najmä keď mi nie je ľahostajné aj dobro našej planéty. A toto je skvelá varianta a riešenie!

Mojou prvou značkou menštruačných nohavičiek, ktoré som vyskúšala, bola Saforelle. Síce na mňa z každej strany vyskakovali reklamy na Snuggs, nedala som sa nalákať, pretože žienky v mojom okolí nemajú s touto značkou vôbec dobré skúsenosti. Siahla som po Saforelle Culotte, nakoľko poznám ich intímne krémy a gély. Na začiatok mojich dní boli nohavičky ako tak dostačujúce. Počas silných dní sa vôbec neosvedčili. Savá vrstva po krajoch prepúšťa a je krátka (Za mňa na noc neideálne.)

Nevzdala som to, pátrala ďalej a objavila značku Perties. Zaujalo ma hlavne, že sa jedná o slovenský výrobok a že majú na výber rôzne strihy, ktoré aj pekne vyzerajú.Po dlhom rozhodovaní ( ich modely sú naozaj krásne) som si objednala BATHORY a BELI. Musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená. Perties vydržali celú noc a nemala som pocit vlhka, čo je úžasné. Počas silných dní som bola absolútne v bezpečí a nemusela sa strachovat či nepretečiem. Moje očakávanie splnili na jedničku. Sú maximálne pohodlné a nepretečie ani kvapka. Výborne sedia a materiál je kvalitný. Odporúčam aspoň 2ks aby stihli uschnúť. Čo kvitujem je fakt, že savá časť je skoro po celej dĺžke (vzadu predĺžená). Jediné čo ľutujem je, že som ich neobjavila skôr. Táto investícia za to pohodlie určite stojí.
(2 fotky)
  • Spolahlive
  • Krásne
  • kvalitný materiál
somtoja22  10. apr 2022

Rozhodne doporučujem

Tieto nohavičky ma zachránili v deň svadby. Bola by som brala iný svetlejší model, ale tieto boli najpohodlnejšie spomedzi tých, čo som mala. Už mi končila menštruácia a v kombinácii s tampónom som nemusela zbytočne stresovať, že sa niečo stane. Používam ich taktiež, keď viem, že už by som mala dostať svoje dni, veľkosť mi sadla perfektne a sú pohodlné.
  • Spoľahlivosť
  • Bezpečie
2 ľudia považujú za užitočné
mirushb  10. apr 2022

Veľká spokojnosť

Keďže predtým som ani nechyrovala o tom, že existuje niečo takéto, a som dosť vysadená na eko prístup, objednala som si postupne niekoľko ks Snuggs. Nebudem ich úplne zatracovať, ale pravdou je, že tie na najslabšie krvácanie sa strašne rýchlo strapkajú, zovšadiaľ trčia gumičky.
Nedávno som natrafila na stránku, porovnávajúcu rôzne typy absorpčných nohavičiek a zistila som, že wau, máme aj slovenského výrobcu a tvrdí, že jeho sú z bavlny. Takže som sa ponorila do dlhého zoznamu strihov a savosti a vybrala som si Bathory, keďže sú aj vizuálne príťažlivé aj vyhovujú mojim očakávaniam na tento typ bielizne.
Mám ich 2 mesiace a plánujem si kúpiť ďalšie, lebo nestíhajú vyschnúť (logicky). Vrele odporúčam!
  • Materiál je príjemný, na dotyk jasne prírodný
  • Veľký výber dizajnov, savosti
  • Nepáru a nestrapkajú sa
  • Nemajú "lístočky" na nevhodných miestach
  • Omnoho väčší "bezpečný priestor" (ako vložka na noc)
  • Pekné balenie
  • Ponúkajú jeden pár za recenziu zdarma
  • Ak sa to dá nazvať nedostatkom a nie len logickým dôsledkom toho, o aký typ bielizne ide: trvá dlho, kým vyschnú, teda je vhodné mať viacero kusov.
1 človek považuje za užitočné
admontis  23. jan 2022

Investícia, ktorá za to pohodlie určite stojí.

Mojou prvou značkou menštruačných nohavičiek, ktoré som vyskúšala, bola Saforelle.  Síce na mňa z každej strany vyskakovali reklamy na Snuggs,  nedala som sa nalákať, pretože žienky v mojom okolí nemajú s touto značkou vôbec dobré skúsenosti. Siahla som po Saforelle Culotte, nakoľko poznám ich intímne krémy a gély. Na začiatok mojich dní boli nohavičky ako tak dostačujúce. Počas silných dní sa vôbec neosvedčili.  Savá vrstva po krajoch prepúšťa a je krátka (Za mňa na noc neideálne.)

Nevzdala som to, pátrala ďalej a objavila značku Perties. Zaujalo ma hlavne, že sa jedná o slovenský výrobok a že majú na výber rôzne strihy, ktoré aj pekne vyzerajú.Po dlhom rozhodovaní ( ich modely sú naozaj krásne) som si objednala BATHORY a BELI.  Musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená.  Perties vydržali celú noc a nemala som pocit vlhka, čo je úžasné. Počas silných dní som bola absolútne v bezpečí a nemusela sa  strachovat či nepretečiem.  Moje očakávanie splnili na jedničku. Sú maximálne pohodlné a nepretečie ani kvapka. Výborne sedia a materiál je kvalitný. Odporúčam aspoň 2ks aby stihli uschnúť.  Čo kvitujem je fakt, že savá časť  je skoro po celej dĺžke (vzadu predĺžená). Bežne nosím veľkosť L, tu som zvolila veľkosť XL. Jediné čo ľutujem je, že som ich neobjavila skôr.  Táto investícia za to pohodlie určite stojí.
(2 fotky)
  • vysoká absorpcia