BEBA SUPREMEpro 2

BEBA SUPREMEpro 2 je výsledkom 60-ročného výskumu. Predstavuje novú dimenziu dojčenskej výživy vyvinutej podľa vzoru materského mlieka.

Dojčenie je tým najlepším spôsobom výživy, no niekedy jednoducho z rôznych dôvodov dojčiť nie je možné. Vďaka špičkovému výskumu a vývoju môžete svojim deťom dopriať dojčenskú výživu navrhnutú tak, aby podporila zdravý rast a vývoj vašich malých pokladov.

Obsahuje 2 oligosacharidy štruktúrou identické tým v materskom mlieku, baktérie črevnej mikroflóry PROBIOTIKÁ L.reuteri, ktoré sa bežne vyskytujú v črevách dojčených detí. Čiastočne štiepená bielkovina v dojčenskej výžive BEBA SUPREMEpro 2 sa získava patentovaným procesom OPTIPRO® HA. Vďaka tomu je vhodná aj pre deti s alergiou v rodine a pre citlivejšie brušká. Na správnom fungovaní imunitného systému sa podieľajú minerály, železo, zinok a vitamíny A,C,D. O normálny rast a vývin kostí sa postará vápnik.

Vedeli ste, že Nestlé je prvým výrobcom dojčenskej výživy na svete? 150 rokov skúseností ich radí k expertom vo svojom odbore a je zárukou prémiovej starostlivosti. Inšpiráciu našli v prírode, dojčenské mlieka vyrábajú podľa vzoru materského mlieka na základe moderných vedeckých poznatkov a postupov.

Nestlé sa nezaoberá iba vedou a výskumom, ale veľký dôraz kladie aj na bezpečnosť, ekologickosť, hygienickosť a praktickosť obalov. Preto nie je prekvapením, že plechovka BEBA spĺňa všetky tieto požiadavky. Vy tak doprajete to najlepšie nielen svojim najmenším, ale aj našej planéte.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Dôležité upozornenie. Dojčenie je pre bábätko to najlepšie. Ak už nemôžete dojčiť, vyberajte náhradnú dojčenskú výživu po porade so svojím pediatrom.

Hodnotenia a skúsenosti s BEBA SUPREMEpro 2

Máš skúsenosť s BEBA SUPREMEpro 2?
1mima  2. máj 2021

BEBA testovačka

Mala som možnosť testovať BEBA SUPREMEpro 2. Bohužiaľ, drobček veľmi nespolupracoval, aj keď zjavne nie kvôli mliečku, keďže v kaši mu nevadí. Pokračujeme ďalej, maminke sa mliečko zapáčílo.
  • dokonalé rozpúštanie
  • cena
  • "cestovné" balenie by bodlo
zamivana  2. máj 2021

Testovanie mliečka

Beba SUPREMEpro 2 testovala moja čerstvo 6-mesačná plne dojčená dcérka, ktorá si naň rýchlo zvykla. V rodine sme alergici, pričom staršia dcérka má ABKM, takže sme hľadali mliečko s hypoalergénnou formulou.
  • Sladká príjemná chuť
  • Citlivé k brušku bábätka
  • Dobrá rozpustnosť
  • Nepenivosť
  • Recyklovateľné balenie
  • Veľkosť balenia v prípade, že je používané na dokrmovanie
sammy91  2. máj 2021

Naše nové pokračujúce mliečko

BEBA SUPREMEpro 2 sme mali možnosť vyskúšať počas testovania produktu na Modrom koníku. S mliečkom máme len pozitívnu skúsenosť. Prešli sme naň z BEBA Optipro 1 bez akýchkoľvek problémov. Mliečko dcérke chutí, má výborné zloženie a je dobre rozpustné. Jedinou nevýhodou je cena, avšak za kvalitu sa platí.
  • Rozpustnosť
mamina2015  2. máj 2021

Aká je skúsenosť?

Myslím, že je veľmi dobrá.
Vôňa, obal, chuť stojí to zato.
Moja skúsenosť je pozitívna a moje dieťa spokojné 🥰
  • -chuť
  • -vôňa
  • -gramáž
  • -hustota
  • -chýbala mi možnosť pre zarovnanie odmerky
emminka28  2. máj 2021

Happy s Bebou

Nám BEBA dala veľa, spokojné bruško, sladký a spokojný spánok. Mliečko je plné vitamínov a skvele nahrádza materské mlieko. Má množstvo plusov ako napr. k onzistenca (mliečko sa nehrudkuje, nepení), skvelé zloženie, výhodné balenie (keďže zvyčajne sú mliečka 500g alebo 700g). Jediný mínus pre mňa, ako slobodnú matku, je cena. 😏
  • Zloženie plné vitamínov
  • Skvelá konzistencia
  • Výhodné balenie
majqa28  1. máj 2021

Odporúčame

My sme mali možnosť vyskúšať a určite odporúčam, my už mliečko nevymeníme :-)
  • Spokojné bruško, spánok celú noc
  • Nepraktické balenie, čo sa týka naberačky a vrchnáku
10adriana10  28. apr 2021

BEBA SUPREMEpro 2

Moja skúsenosť s mliekomBEBA SUPREMEpro 2 je pozitívna. Môžem povedať, že mlieko je skvelé. Môjho syna vôbec nebolelo bruško, stolica pravidelná, chuť mlieka je jemná, nie moc sladká.
Rovnako veľké plus dávam za to, že je vhodné pre deti s alergiou v rodine.
Asamozrejme syn prespí v noci dlhšie. ☺️
  • Rozpustnosť
  • Ekologické balenie
  • Pre citlivé brušká
hella23  26. apr 2021

Pre nás najlepšia voľba!

BEBA SUPREMEpro 2 sme začali testovať vďaka Modrému koníku. Aj napriek mojim obavám toto mliečko bolo pre malého určite veľmi dobrá voľba. Neľutujem, že sme ho skúsili. Synček ho už pije viac ako 3. týždeň a určite som rozhodnutá už mliečko nemeniť.😊💖
  • Som spokojná so zložením mlieka.👍
  • Je OPTIPRO HA, obsahuje 2 oligosacharidy štruktúrou identické materskému mlieku, probiotiká, minerály, vápnik, vitamíny A ,C, D ...👍
  • Skvelo sa rozpúšťa. Nezostávajú žiadne hrudky.👍
  • Recyklovateľný obal.👍
  • Je vhodné pre citlivé brušká.👍
  • Vyššia cena mliečka.
petranagy  26. apr 2021

Testovanie Beba

BEBA SUPREMEpro 2 nám od prvej chvíľky veľmi chutilo, výborná chuť, rýchlo rozpustné obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje. Nemali sme bolesti bruška a dokonca spánok sa nám oveľa zlepšil. Odporúčam každej mamičke. Za mna spokojnosť.
  • Výborná chuť
  • Výborná rozpustnosť
  • Bez palmového oleja
  • Obsahuje vitamíny, minerály a probiotiká
  • Podpora imunitného systému
  • K tomuto produktu nemám žiadne výhrady