Bloom Robbins výživové doplnky na vlasy

Častou príčinou problémov s vlasmi je nedostatok základných živín. V kombinácii so stresom, hormonálnymi zmenami, genetickou predispozíciou alebo častým používaním stylingových produktov je pohroma na svete, teda skôr na hlave. Správnym riešením je dodať vlasom a pokožke hlavy perfektne vyváženú kombináciu zložiek, ktoré podporia ich rast, zdravie, krásu a silu.

Bloom Hair výživové doplnky na vlasy

Výživový doplnok Bloom Robbins má to pravé a jedinečné zloženie. Vďaka vyváženej kombinácii vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších účinných látok napomáha k zdravým, silným a krásnym vlasom, ktoré rastú rýchlejšie. Bloom Hiar podporuje rast a zdravie vlasov, znižuje ich lámavosť a poradí si aj z rozštiepenými končekmi. Vlasy posilňuje a dodáva im lesk. Znižuje vypadávanie a rednutie vlasov.

Bloom Robbins Jednorožcové gumíky (60 ks) obsahuje jedinečnú kombináciu 12 ingrediencií, ktoré dopomôžu k vysneným vlasom. O magickú silu Bloom Robbins jednorožcových gumíkov sa starajú dôležité látky ako vitamíny A, B, C, D a E, kyseliny listová, biotín, selén, zinok a magnézium. Sú vegetariánske, bez lepku, laktózy a neboli testované na zvieratách.

Bloom Robbins Jednorožcové gumíky

Bloom Robbins Vitamíny pre mamičky (60 ks) sú gumíky so starostlivo nakombinovaným zložením tak, aby pomáhalo udržiavať dokonalú korunu krásy aj počas tohto najkrajšieho obdobia v živote ženy. Ich zloženie je starostlivo upravené tak, aby boli bezpečné nielen pre mamičku, ale aj pre bábätko. Vitamíny B, C, D, E, kyselina listová, biotín, selén, zinok, magnézium a jód sa starostlivo postarajú o vlásky mamičky, rovnako aj o blaho dieťatka. Taktiež sú vegetariánske, bez lepku, laktózy a neboli testované na zvieratách.

Bloom Robbins Vitamíny (60 kapsúl) obsahujú jedinečnú kombináciu až 26 ingrediencií – vitamínov, minerálov, aminokyselín, ďalších účinných látok a extraktov, ktoré napomáhajú k zdravým, silným, krásnym a rýchlo rastúcim vlasom. Medzi hlavných spojencov v boji za krásne vlasy patrí výťažok zo zeleného čaju Matcha, extrakt z lístkov žihľavy, výťažok z kokosovej vody Coco Mineral, kyselina hyalurónová, kyselina listová, aminokyseliny, Vitamíny A, B, C, D, morský kolagén, biologicky najlepšie vstrebateľná forma síry MSM, vlasový vitamín biotín a ďalšie.

Kde kúpim výrobky Bloom Robbins?

Hodnotenia a skúsenosti s Bloom Robbins výživovými doplnkami na vlasy

Máš skúsenosť s Bloom Robbins výživovými doplnkami na vlasy?
danka1303  15. dec 2021

Správna voľba

Už dlho som po týchto "cukríkoch" pokukovala a som veľmi rada, že sa ku mne tieto zázračné kapsule Bloom Hair dostali. :) Teraz, keď som tehotná boli moje vlasy bez života a veľmi mi vypadávali. Už po pár dňoch užívania som videla zmenu a vlasy menej padajú a trvá tak do dnes. :) Vlasy vyzerajú zdravšie, lesklejšie a vidím, že začínajú rásť nové baby vlásky :) takže určite budem v užívaní pokračovať aj po tehotenstve.
Tieto "cukríky" určite odporúčam, keďže aj skvelo chutia :) a hodnota navyše je okrem krásnych vlasov aj lepšia kvalita a pevnosť nechtov.
  • zlepšujú kvalitu nechtov
  • sladká chuť
  • pre niekoho možno vyššia cena
3 ľudia považujú za užitočné
stenly_l  13. dec 2021

Moje skúsenosti s ružovými jednorožcami BLOOM hair - určite áno!

Na toto testovanie som sa veľmi tešila. Druhé tehotenstvo mi moje vlasy značne zredukovalo a po pôrode sa zhoršila aj ich kvalita. Musím povedať, že po relatívne krátkej dobe (kto očakáva výsledky cez noc, tie sa asi nedostavia) vidím skutočne výsledky, s ktorými som spokojná. Vlasy menej vypadávajú, sú pevnejšie, na pohľad lesklejšie a dokonca by som povedala, že sa menej mastia. Naviac výborne chutia! Určite si ich objednám aj v budúcnosti...
  • vlasy pôsobia objemnejšie
  • trochu vyššia cena, ale vzhľadom na výsledok sa oplatí investovať
stenly_l  13. dec 2021

Moje skúsenosti s ružovými jednorožcami BLOOM hair - určite áno!

• vlasy pôsobia objemnejšie
  • trochu vyššia cena, ale vzhľadom na výsledok sa oplatí investovať
tratatundra  13. dec 2021

Štyrikrát áno, postupuješ!

Áno, áno, áno, áno! Dlho som hľadala. Už som strácala nádej a našla som! Po mnohých neúspešných pokusoch sa ku mne dostali kapsule Bloom Hair, ktoré podporujú zdravie, vitalitu a rast vlasov. Musím povedať, že som absolútne nadšená! V kombinácií so šampónom podporujúcim rast vlasov, ktorý používam je to TOPka. Začalo mi rásť mnoho mnoho drobných baby vláskov, celkovo sa ich kvalita a vzhľad zlepšili a výrazne zredukovalo vypadávanie. Po niekoľkých konkurenčných značkách som konečne natrafila na doplnok, ktorý naozaj funguje! Len neodporúčam ho brať nalačno, pretože mne spravil riadne harakiri v žalúdku! Doplnok odporúčam. Ako pridanú hodnotu beriem aj zlepšenie kvality nehtov a pleti.
  • prvý výživový doplnok na vlasy, pri ktorom vidím účinok a to už po mesiaci užívania
  • žiadna chuť ani vôňa
  • zlepšuje aj kvalitu nehtov a pleti
  • redukuje vypadávanie vlasov a urýchľuje ich rast
  • veľké kapsule, nevhodné pre ľudí, ktorí majú problém s prehĺtaním liekov
monikaaa7  13. dec 2021

Vitaminy BLOOM hair

Po výživových doplnkoch BLOOM HAIR som pokukovala od chvíle, čo mi ich chválila sesternica, ktorá ich sama užíva. Testovanie mi preto padlo veľmi vhod. Nevybrala som si konkrétny typ vitamínov, ale popísala som nedostatok s ktorým sa trápim už pekných pár rokov, a to je dĺžka vlasov. Jednoducho moje vlasy nerastú do dĺžky, hoc farbiť musím každých 6 týždňov, čiže vlasy rastú, ale nie do dĺžky. Vitamíny BLOOM HAIR Vitamins, som užívala denne v podobe toboliek, ktoré sú vcelku dosť veľké, čiže nie každému táto forma môže vyhovovať, no ja som s tým nemala problém. Štvrtý deň ma začala svrbieť pokozka na hlave. Trvalo to 1 deň, čo som si vysvetlila ako fakt, že čosi sa deje, čosi sa začína aktivovať. Vitamíny užívam 5 týždňov a zatiaľ môj hlavný problém nevyriešili, keďže rozdiel v dĺžke zatiaľ nevidím (ani na porovnávacích foto), ale vlasy sa mi zdajú byť zdravšie, pevnejšie, nové vlásky mi rastú, taktiež na hrebeni mi ostáva menej vlasov, tak ja verím, že sa to zlomí a chce to čas. Vitamíny mám ešte na 2 mesiace, ak sa daný efekt dostaví, tak rada pridám ďalšiu recenziu na vitamíny BLOOM HAIR.
  • Krajšie vlasy
  • Pevnejšie vlasy
  • Zníženie vypadávania vlasov
  • Zvýšený rast nových malých vlaskov
  • Veľkosť a chuť toboliek
  • Zatiaľ rozdiel v dĺžke vlasov nevidím
nelinkabublinka  13. dec 2021

Kapsule skutočne pomáhajú

Každá žena má svoje slabé miesto. Mojím sú tzv. kúty, ktoré zúfalo svietia na mojej hlave, ak si začešem vlasy do copu. Bloom Hair na moje počudovanie skutočne pomohlo a začali mi rásť "baby vlásky". Vlasy sa mi spočiatku viac mastili, celkovo na mastné vlasy trpím odjakživa, v priebehu užívania sa to dostalo do normálu. Rozumej, nemastia sa menej ako pred užívaním, no ani viac. Tajne som dúfala, že pomôžu aj na tento problém, no nebolo tomu tak. Kvalita vlasov sa skutočne zlepšila. Pôsobia omnoho zdravšie, pevnejšie. Rýchlejší rast som nezaznamenala. V kúre pokračujem ďalej a som zvedavá, ako sa prejavia nové rastúce vlásky na hustote vlasov.

Kapsule som si vybrala pre "lepšie" zloženie. Nevoňajú lákavo, sú väčšie, ale skutočne pomáhajú-
  • skutočne mi začali rásť nové vlasy
  • vlasy sú silnejšie a zdravšie
  • kapsule sú väčšie a majú nie zrovna príjemný zápach.
zolinka131313  13. dec 2021

Ostávam verná!

Ahojte baby,
pripájam svoju recenziu na jednorožcové gumíky Bloomhair po vyše mesačnom používaní. Keďže na trhu v súčasnosti evidujeme mnoho podobných produktov, je veľmi ťažké si vybrať, ktorý je ten naj. Avšak za mňa po tomto testovaní jasné ÁNO hovorím značke Bloomhair. V mojom prípade totiž už po 2 tyzdnoch bolo badať zníženie vypadávania vláskov. Po umytí som si predtým našla vo vani vždy riadny chumáč vlasov a teraz sú tam 2-3 vlásky, čo je úplná pohodička. Keďže ja som aj predtým užívala samotný zinok a selén dlhodobo, možno aj to posilnilo účinok samotných Bloomhair, taktiež to, že svoje vlasy vyživujem aj zvonku a doprajem im po každom umytí vlasovú masku alebo kondicionér a pravidelne si dávam strihať končeky. Moje heslo znie, radšej kratšie ako zničené a vďaka pravidelnému podstrihávaniu sú moje vlasy v dobrej kondícii, no čo ma hnevalo, že aj postupom veku (mám 40r.) sa ich rast mierne spomalil. Po mesiaci užívania však pozorujem rýchlejší rast vlasov, vidím to na odrastoch po farbení, farbiť som musela oveľa skôr ako zvyknem a dokonca mi narástli aj smiešne baby vlásky, ale vďaka za ne 🙏 Moja skúsenosť je teda jednoznačne pozitívna a preto by som chcela odkázať aj babám, ktorých nadšenie nebolo až také velke- nečakajte zázraky len vďaka tabletkami, o vlasy sa treba starať, dôležitá je aj výživa v podobe zdravého životného štýlu, a čo je najviac dolezite- vyhýbať sa stresu. Verte mi, viem o čom hovorím. Akonáhle som sa zbavila nepríjemných veci vo svojom živote, odzrkadlilo sa to nielen na vlasoch, aké aj na pokožke. Čo by som chcela na gumíkoch Bloomhair vyzdvihnúť taktiež, je ich super chuť. Vďaka nej sa nedá zabudnúť na svoju dennú dávku. Pekný obal si vyslúžil ctené miesto na poličke pri mojich kozmetických prípravkoch a tak ich mám nielen v myslí, ale aj na očiach. Konečne som svoju dennú dávku brala poctivo a nezabudla na ňu ani jeden deň 🥰 Týmto chcem poďakovať aj za možnosť otestovať tieto skvelé vitamíny, mne naozaj pomohli a vedzte, že táto recenzia je naozaj pravdivá a posúvam ju ďalej do svojho okolia.
  • Výborná chuť
  • Sľúbené výsledky už po mesiaci užívania
  • Lákavý obal
  • Rýchlejší rast vláskov
  • Výrazne znížená padavosť vlasov
  • Vyššia cena
mykka  13. dec 2021

Vitamínový koktejl pre vlasy

Do tohto testovania som išla s mojim typickým „no jasné" (čítaj ironicky). Veď čo všetko som už poskúšala a boli to tak akurát vyhodené peniaze. A ako som testovanie začala vyhlásením, že „darovanému koňovi na zuby pozerať budem", tak som k tomu aj pristupovala, ako neveriaci Tomáš. :-D
Testovala som kapsule a „mojtybože", to bol fakt des... Akože, nemám problém ich prehltnúť, ale strašne mi smrdia, sorry, ale keď otvorím fľaštičku, tak ma porát ide vykotiť a prejde ma chuť (keď si predstavím, že ma čaká ešte mesiac a pol, aj ma chuť prechádza).
Vlasy som nijak extra nešetrila, čiže fén, žehlička kedykoľvek sa mi videli nie na svojom mieste, nepravidelné umývanie (neznášam umývať si vlasy) čiže u mňa bežné, že jak je týždeň dlhý, mám ich na háku, resp. potom v cope alebo drdole, ďalej nasledovalo nekontrolovateľné prehrabovanie sa v nich, obtáčanie okolo prsta, tož také moje bežné neduhy.
Poďme k výsledkom - nemôžem povedať, že som ohúrená, ale ani že nie som..
1/ Vlasy nejak extra padať neprestali, idú pápá najviac pri umývaní. U mňa platí, že čím dlhšie neumyté, tým väčší úbytok (viď foto na porovnanie - jedno je 7.deň a to menej je 3.deň, taký výrez v umývadle).
2/ Neviem či podrástlli, nemám fotku s pohľadom zozadu, ale cvakla som to aspoň predom - snažila som sa naštelovať ako je fotka pred - možno trošku?
3/ Nové vlásky ja nevidím, možno mi rastú niekde pomedzi ostatné existujúce, ale nič "nové" popri tvári, za ušami, pri krku som nepostrehla. Keď mám vlasy v cope/drdole, vždy mali tentenciu nejaké odstávať, ale žeby mi nejak viac odstávali to nemôžem potvrdiť... možno by sa k tomuto vedela vyjadriť moja kaderníčka, ale jej návšteva je v nedohľadne..
4/ Čo ale nepopieram je fakt, že kvalita mojich vlasov - na pohľad aj na dotyk - je výrazne lepšia, čiže to kombo vitamínov ktoré vraj obsahujú (lebo etiketa znesie všetko), robí mojim vlasom dobre, a zdá sa, že to robí dobre aj mojim nechtom (nosím síce gélové, ale je to vidieť, lebo keď porovnám s akým odrastom a odchlipom som chodila na dopĺňanie predtým a teraz naposledy, bol to rozdiel.
  • zlepšenie kvality vlasu
  • pozitívny vplyv aj na nechty
  • neekologické balenie - keď uvážim, že pre pozitívne výsledky je treba suplementy užívať aspoň 3 mesiace, tak by aj obal mohol byť len jeden miesto troch
  • kapsule majú otrasný zápach a chuť
  • vyššia cena
dominika_c  13. dec 2021

Bloom Hair Vitamíny pre mamičky - vitajte, pidi vlásky!

Ako každá mamička po pôrode, ani mne sa nevyhlo rapídne padanie vlasov. Samozrejme, ani tieto vitamíny, ktoré sú doslova chuťovým potešením, nie sú zázrakom a hormonálne zmeny človek nijako neovplyvní. Avšak už viem, že stačí len vydržať. No čakať a pozerať sa, ako strácate "korunu krásy", vie byť frustrujúce. Preto som nesmierne rada, že sa ku mne dostali tieto vitamíny. Dobrý pocit, že niečo pre záchranu svojich vlasov robíte, navyše si vďaka sladkej chuti a jemnej textrúre gumíkov zamaškrtíte, je viac ako dosť.

A ako teda hodnotím výsledky? Viac ako pozitívne! Padanie stále pokračuje, avšak v menšej miere a kvalita vlasov sa po niekoľkých týždňoch užívania zlepšila - sú pevnejšie, zdravšie a A tie mini, pidi vlásky, ktoré mi začali rásť aj v problematickej oblasti kútov, sú neprehliadnuteľné!

Ďakujem za možnosť testovať a nenechať sa obrať o zdravé vlasy 💕
  • Lepšia kvalita vlasov
  • Zloženie špeciálne pre tehotné a dojčiace ženy
  • Pekný, ženský dizajn balenia
  • Forma v podobe gumených cukríkov
  • Sladká chuť, ktorá nemusí vyhovovať každému
siillvia  12. dec 2021

Bloom Hair, pribeh jednej maminy…

Moj pribeh zacina tehotenstvom, kedy moju hlavu pokryvala pomerne slusna vybavicka vlasov.Ci farbenene, ci v cope, nebolo sa za co hanbit. Avsak po porode nastal sok, na ktory som nebola pripravena.-vlasy zacali vypadavat,ale neskutocnym sposobom. Po celom dome boli vlasy! Vsade!
Po mesacnom testovani boli sice vlasy vsade (s vypadavanim mi nepomohli) ale zacalo mi vela novych rast. Co je super, ale primarny problem to nevyriesilo :/
Tie vlasy co mi vsak ostali na hlave,rastu rychlo! mam pocit, ze su jemnejsie na dotyk a konceky nevyzeraju znicene..kazdopadne mesiac je kratka doba, dufam ze nasledujuci mesiac bude lepsi 💕
  • Vela novych vlaskov
  • Vlasy jemne na dotyk
  • Rychly rast vlasov
  • Urcite si ich nezabudnete dat (su to cukriky, kto si zabudne dat cukrik?? :P
  • Vypadavanie vlasov pokracuje
  • Velmi sladka chut-az neprijemna (ale kazdy ma chut inak nastavenu)
  • Neekologicky obal-vedela by som si predstavit 3m balenie aj v jednom velkom baliku
veve90  12. dec 2021

Už po mesiaci a pol malé výsledky

Momentálne užívam Bloom mesiac a pol. Podľa mňa je to určite krátka doba na to, aby bolo vidieť extra výsledky, účinky. Každopádne už po tejto krátkej dobe vidím, že vlasy menej vypadávajú. Určite minimálne o 50%, čo je u mňa veľké plus. Nedá sa povedať že by mi vlasy zrazu začali rásť rýchlejšie - to možno príde aspoň po troch mesicoch, ktoré sú podľa mňa potrebné na zistenie či tento zázrak naozaj pomáha vo všetkých smeroch ktoré sľubuje. Už teraz však viem, že keď doberiem celé balenie jednorožcov, ktoré mi MK poskytol tak objednávam ďalšie. Písalo mi totiž dosť kamarátiek, ktoré badali veľa zmien nielen ohľadom vlasov ale aj nechtov. Užívaním nič nepokazíte, obsahujú prospešné vitamíny, sú vegan a navyše aj chutia :))
  • - vegan
  • - chutné
  • - pomáhajú pri padaní vlasov
  • - obsahujú komplex látok a vitamínov ktoré posilňujú okrem vlasov i nechty
  • - jednorožce sa trošku lepia na zuby ale nie je to nič hrozné
ewka0012  12. dec 2021

Veľká spokojnosť, krajšie a zdravšie vlasy a nechty

Zapojila som sa do sútaže s týmito vitamínmi , a vyhrala 3 mesačne testovanie, vlasy som mala zničené odfarbovanim,lamave a suché konce, po pôrodoch celkovo horšia kvalita a vypadavanie .Prišli mi kapsule ,ktoré sa užívajú 2ks ráno.Beriem ich presne mesiac a už teraz vidno výsledky. Vlasy sú zdravšie, menej sa lámu,sú lesklejsie ,celkovo mam pocit ze ich kvalita sa zlepšila. Nevypadáva mi ich toľko po umytí, ani na kefe ich nie je toľko ako som bola zvyknutá.Rastu rýchlejšie, takže veľká spokojnosť. Dokonca nechty rastu rýchlejšie a sú pevnejšie.
  • Rýchlejší rast vlasov a nechtov
  • Menej lámavé vlasy
  • Krajší vzhľad vlasov
  • Zmizli suché konce
  • Lesklejsie vlasy
  • Vyššia cena
  • Veľká kapsula ktorá sa ťažšie prehlta
kiki56  12. dec 2021

Bloom Hair - gumené cukríky na skvalitnenie vlasov

Som veľmi vďačná za možnosť vyskúšania gumíkov od značky Bloom Hair 🦄. Po mesiaci užívania vidím hlavne zlepšenie kvality vlasov - vlasy sú na dotyk jemnejšie, na pohľad lesklejšie, hustejšie a celkovo vyzerajú zdravšie. Vlásky mi začali rásť aj rýchlejšie, no na fotke to možno nie je tak viditeľné, keďže som sa medzitým dala podstrihnúť 💇‍♀️. Taktiež som si všimla, že mi začali rásť nové "baby" vlásky v okolí tváre a pri česání ostáva menej vlasov na kefe. Veľmi sa mi páči zloženie tohto produktu nakoľko obsahuje veľa vitamínov, ktoré sa v tomto období zídu. Ako milovník všetkých zvieratiek tiež veľmi oceňujem, že tento produkt nie je na nich testovaný 🥰🐇. Avšak uvítala aby som ak by bolo balenie z materiálu šetrnejšiemu k životnému prostrediu🌱. Celkovo hodnotím gumíky ako kvalitný produkt na zkvalitnenie vlasov, ktorý poteší aj výbornou chuťou😋.
  • Jemnejšie vlasy
  • Zníženie vypadávania vlasov
  • Zloženie plné vitamínov
  • Neekologicky obal
zuzkanr  11. dec 2021

Ty aj tvoje vlasy si ich zamilujú

Každá z nás chce mať pekné, husté, lesklé a zdravé vlasy. Preto je dôležité sa starať o ne nielen z vonka s kvalitnou kozmetikou, ale aj zvnútra vďaka vyváženej strave a výživovými doplnkami akými sú Bloom Hair. Chutné gumíky v tvare jednorožca, ktoré si s radosťou dávam každý deň. Ako takmer každú mamičku po pôrode, tak aj mňa začalo trápiť vypadávanie vlasov. Odkedy som do svojej vitamínovej rutiny zaradila Bloom Hair, tak som si všimla, že vlasy vypadájú v menšom množstve, ako pred tým. Sú lesklejšie, nelámu sa v končekoch (pravidelne si ich fénujem) a sú pevné. Okrem toho skvelo chutia! Keď som brávala vitamíny vo forme tabliet častokrát sa mi stalo, že som si ich zabudla dať. Pri Bloom Hair sa mi to nestalo ani raz, keďže dať si "cukrík" nezabudne nikto :-) Oceňujem aj ich elegantný a ženský dizajn a to, že sú Je skvelé, že na slovenskom trhu sú dostupné výživové doplnky starostlivosti o vlasy vhodné pre tehotné a dojčiace matky. Pamätám si, že po prvom tehotenstve trh nič takéto neponúkal. Teraz už viem na koho sa môžem spoľahnúť.
  • vlasy sú lesklejšie
  • vlasy sú menej lámavé
  • vlasy vypadavaú v menšom množstve, ako predtým
  • nie sú testované na zvieratách
  • vhodné pre vegetariánov
  • bez lepku a laktózy
  • príjemnejšia forma vitamínov v porovaní s tabletkami či práškami
  • vhodé pre tehotné a dojčiace maminky
  • krásny ženský dizajn
  • žiadne
lmwoman  11. dec 2021

Zázrak medzi vitamínmi alebo len dobrá reklama?

Moja skúsenosť po mesiaci užívania Bloom Hair Jednorožce je taká že vlasy sú zdravšie a lesklejšie, vypadavajú podstatne menej, a aj na dotyk pôsobia objemnejšie.
S čistým svedomím preto môžem povedať, že tieto vitamíny pomáhajú. Určite by som ale odporučila objednať 3 mesačné a viac balenie. Jednorožce sú príjemné vôňou a chutia sladko. Navyše sú vhodné aj pre vegetariánov. Jediné negatívum vidím v tom, že sa neskutočne lepia na zuby.
  • Viditeľné výsledky za krátky čas
  • Chuť a vôňa
  • Praktické balenie
  • Lepia sa na zuby
katkarisko  10. dec 2021

Moja skúsenosť s Bloom Hair pre mamičky

Mesiac testovania za nami a ja môžem len a len povedať že za mna naozaj funguje . Mám jemne a redšie vlasy cely život ale to akou rýchlosťou mi začali vlasy rast po užívaní nechápem ❤️ Mám týždeň do pôrodu a som zvedavá ako bude moja princezná vyzerať a ci aj na ňu to prešlo a bude mat kopu vlasov hihihi
Som max spokojná a pokračujem v užívaní . Keďže chcem kojiť verím že hormóny zapracujú a ja nechcem prísť o moje vlasy preto budem isto dokupovať ďalšie balenia :) som šťastná že žijeme v dobe keď si vieme aj takto dopomôcť ku krase a zdraviu našich vlaskov .
  • Sladká chuť
  • Rýchlo rozpustné
  • Extrémne chutne
  • Fungujú
  • Krásne balenie
  • Nemajú
damolly  9. dec 2021

Testovanie Bloom Hair

Mám za sebou mesiac testovania vlasových vitamínov Bloom Hair. Konkrétne testujem vitamíny určené pre mamičky. Som šesť mesiacov po druhom pôrode a dojčím. Po pôrode mi začali extrémne vypadávať vlasy. Boli bez života, suché, krepovité a bez lesku. Už po dvoch týždňoch užívania vitamínov je vidieť rozdiely. Vlasy prestali o polovicu menej vypadávať. Po mesiaci užívania je vypadávanie vlasov minimálne. Vlasy dostali nádych života. Ľahko sa rozčesávajú a sú príjemné na dotyk. Vitamíny im dodali stratený lesk a zmiernila sa krepovitosť. Po troch týždňoch je vidieť aj rýchlejší rast vlasov. Najviac som to zaznamenala na malých vláskoch v oblasti kútov. Akoby vyrástli zo dňa na deň 🙂. Vitamíny sú v tvare gumených jednorožcov a sú dosť sladké. Ja mám sladké rada a táto chuť mi nevadila, no niekomu kto nemá rád sladké by chuť mohla vadiť.
Bloom Hair vitamíny pre mamičky hodnotím pozitívne. Som s výsledkom spokojná a určite po nich siahnem znova.
Ďakujem Modrému koníku že som mohla byť súčasťou testovania tohto produktu 🧡.
  • Viditeľný výsledok za krátky čas
  • Zmiernenie vypadávania vlasov
  • Krásny obal
  • Sladká chuť, ktorá nemusí vyhovovať každému
aleskandra  9. dec 2021

Bloom hair

Zakúpila som si Bloom hair pre tehotné mamičky s tým, aby mi gumíci pomohli na vypadavajuce vlasy - 3-mesačnú kúru. Môj problém vôbec nevyriešili. :( Čo som si vsak všimla, ako som ich prestala užívať, prestalo aj vypadávanie vlasov. 😮😮 Nerozumiem tomu...
Jediné plus hodnotím chuť.
4 ľudia považujú za užitočné
renatamate  8. dec 2021

Testovanie žuvacích jednorožcov pre mamičky

Zapojila som sa do testovania, konkrétne výživového doplnku pre tehotné a dojčiace matky, keďže dojčím moju 6-mesačnú dcérku. V tomto popôrodnom období mi brutálne padali vlasy. Ale toto je zázrak, škoda, že som si neobjednala skôr!
Chuťovo… nepodobá sa to na gumené cukríky, skôr tuhšiu želatínu a strááášne sladkú, až ma zuby boleli a vadilo mi, že v nich bolo cítiť úplne jemnučký prášok, ako piesok, ale tak ja som fajnovka.
Každopádne padanie vlasov o 2/3 menej, rastú ako besné a hlavne začínajú rásť nové!
Ďakujem Modrý koník a Bloom hair za možnosť vyskúšať, určite budem v užívaní pokračovať a vďaka Vám nakoniec nebudem plešatá (foto 9.11.- 8.12.).
  • Vlasy prestali padať
  • Zrýchlil sa rast
  • Začali rásť nové
  • Strašne sladká chuť
xxxxxnnnnn  8. dec 2021

Radosť z testovania

Veľmi ma potešila možnosť testovať capsule Bloom Hair. Mám dlhoročný problém s vlasmi, takže toto testovanie bolo, a stále je, pre mňa nádejou - výzvou, veľkou pomocou. Cítim, ako keby rastúce "pichliačiky" na vlasovej pokožke. Určite budem v liečbe pokračovať a kúpim si ďalšie balenia.
  • Capsule sa ľahko užívajú, nezaťažujú žalúdok.
miriammiroslava  7. dec 2021

Dorastanie vláskov

Bloom hair som vyskúšala vo forme kapsúl. Už po 2 týždňoch mi začali dorastať vlásky v „kútoch". Mám pocit, že mi aj rýchlejšie rastú vlasy. Celkovo som veľmi spokojná.
  • Pomáha na dorastanie vláskov
  • Krásne veľmi „girlish" balenie
  • Trochu veľké kapsuly na prehĺtanie, ale nič hrozné.
lubi051  6. dec 2021

Testovanie Bloom Hair

Neverila by som, že nejaký výživový doplnok dokáže tak expresne rýchlo zlepšiť kvalitu vlasov. Testovanie mi prišlo ako na zavolanie, keďže moje vlasy boli v zúboženom stave, zničené od domáceho farbenia. Idú po umytí ľahko rozčesať, aj bez pridania akéhokoľvek prípravku na uľahčenie rozčesávania a bez použitia kondicionérov či masiek. Sú lesklé a pevnejšie a mám pocit, že aj akosi podrástli a menej padajú. Za mňa odporúčam všetkými 🙌🏻. A keď doužívam tie čo mám, tak určite si ich aj znovu kúpim. 👌🏻
  • Hneď som videla zmeny v ľahkosti rozčesávania umytých vlasov
  • Vlasy sú krajšie a lesklejšie
  • Neštiepia sa tak
  • Objednala som si v tabletovej forme - druhýkrát by som brala už tie gumené cukríky, tieto však boli lepšie určené pre môj typ vlasov.
2 ľudia považujú za užitočné
evasarlota  6. dec 2021

Bloom Hair - príjemný rituál pre krásne vlasy

V štýlovej flaštičke sa ukrývajú ružové gumové jednorožce. Ich pojedanie mi spríjemňovalo každý deň. Okrem očakávania pozitívnych výsledkov je to skutočná dávka roztomilosti oproti nudným tabletám, tobolkám, ampulkám a vodičkám.
Po troch týždňoch pravidelného užívania som videla viditeľné výsledky. Vlasy mi pochválili aj kolegyne, takže bol účinok skutočne viditeľný:
1. Minmálne vypadávanie vlasov
2. Zvačšenie objemu vlasov
3. Rast nových vlasov
4. Lesk
5. Na pohľad zdravšie vlasy

Mala som pocit, že priaznivo pôsobia aj na pleť a nechty.
Chuť a vôňa je príjemná, veľmi oceňujem dávkovanie 1x za deň - na 2. alebo 3. dávku by som určite zabudla. Jedno balenie vystačí na mesiac užívania.
Ideálny darček pre kamarátku, mamu, sestru ... ;-)
  • Viditeľné účinky
  • Luxusný vzhľad
  • Návykové :-)
jasna92  8. nov 2021

Vypadávanie vlasov

Po pôrode mi veľmi začali vypadávať vlasy, ale Bloom Hair mi veľmi pomohol. Vlasy sú dlhšie, lesklé a husté.Odporúčam. 😍
monuska1352  3. nov 2021

Mam najlepšiu skúsenosť s týmto výrobkom

Po pôrodoch mi začali veľmi padať vlasy. Vyskúšala som všelijaké rôzne prípravky, ale jedine Bloom Hair mi pomohol. Po pár dňoch užívania mi prestali padať vlasy, odvtedy mám lepšiu kvalitu vlasov. Je úplne perfektný, najlepší zo všetkých, môžem iba odporučiť. Super. 👌
  • Vlasy úplne prestali padať
  • Chuť, skvelý výsledok
mima173  1. nov 2021

Úžasné

Po pôrode mi začali hrozne vypadávať vlasy. Nič nezaberalo, až som sa nakoniec rozhodla vyskúšať Bloom Hair. Po týždni užívania sa vypadánie vlasov zmiernilo o polovicu. ☺️ Takže za mňa určite áno. Vlasy prestali vypadávať, dostali viac lesku, sú pevnejšie. Takže za mňa všetkými 10.
  • Skvelá chuť
  • Rýchly nástup účinkov
  • Po týždni zmiernenie vypadávania vlasov o polovicu
michaelaemma  29. okt 2021

Najlepšie na svete

Preto lebo mi neskutočne padajú vlasy a jediné čo mi pomohlo boli tieto výrobky. 🥰 Chuťou sa im nevyrovnajú ani hair brust, ktoré som skúšala. 🤭😔 tieto cukríky, Bloom Hair ,sú ako nebíčko v papuľke, tak by som sa potešila. 🥰😍
  • Chuť, výsledky
  • Žiaden
katka3342  29. okt 2021

Skúsenosť

Keďže som po pôrode už pol roka a toľko vlasov, čo mi vypadlo, je už moc, potrebovala som vyskúšať niečo na vlasy a Bloom Hair bolo jediné, čo mi pomohlo a bolo by ešte dobré ho brat ďalej, no cena je vysoká. :/
  • Skvelý výsledok
ivana2504  27. okt 2021

Skvelá chuť

Mala som vzorku a vitamíny boli chuťovo dobré, nebolo cítit žiadne pachy. Forma cukríku sa mi páčila, želatinová konzistencia mi vyhovuje, takže výhra by potešila. Zaujímalo by ma, aké sú učinky po dlhšej dobe užívania, lebo zloženie je super. :-)
  • chuť
  • želatínová forma
  • skvelé zloženie
  • cena vyššia
vikynka1131  26. okt 2021

Odporúčam všetkými 10!

Tieto vitamíny sú taký malý chutný zázrak. Za mňa osobne to najlepšie. Pomohli mi počas tehotenstva pri vypadávaní vlasov a aj po. Beriem ich 6 mesiacov a vidím krásny rozdiel. Vlásky mi rastú konečne. 😍😍 A nevypadávajú (samozrejme, že nejaký vlas vypadne ale to je normálne). Bloom Hair fialové pre tehotné a dojčiace matky TOP❣️
  • Cena🤔
tia200026  26. okt 2021

Kvalita

Konečne som našla ideálny produkt pre moje vlasy. Vyskúšala som veľa produktov, ale Bloom Hair je proste najlepší produkt, ktorý mi veľmi pomohol.
  • Lepšia kvalita vlasov
  • Nevypadávajú mi už vlasy ako kedysi