Cumeľ na kŕmenie babylove

babylove cumeľ na kŕmenie (1 ks) je perfektný pri prvom kontakte vášho dieťatka s tuhou stravou. Naplniť ho môžete obľúbeným pyré s menšími kúskami ovocia či zeleniny. Bezpečný uzáver zabráni uduseniu sa väčšími kúskami potravy a vďaka zaoblenej rukoväti je vhodný pre malé detské rúčky. Silikónový cumeľ je vhodný od ukončeného 5. mesiaca veku dieťaťa.

Kde kúpim cumeľ na kŕmenie babylove?

Hodnotenia a skúsenosti s cumľom na kŕmenie babylove

Máš skúsenosť s cumľom na kŕmenie babylove?
mro  26. jún 2022

Skvelý pomocník

Na testovanie som dostala cumlík na ochutnávanie ovocia babylove pre bábätká. Je to skvelý pomocník, keď potrebujem mať na chvíľu voľné ruky a dieťatko si zatiaľ pochutnáva.
  • ľahké čistenie
  • veľkosť
diaalex  26. jún 2022

Neskutočná vecička

Moje 7m plne kojené dieťatko odmieta hocijaký cumeľ alebo hryzátko. No táto vecička jej prišla vhod, nielen že sa jej páči, ona ju doslova miluje. Páči sa mi, že sa do nej môže dať ovocie podľa nálady a dieťatko sa zabaví pri papaní.
  • Ľahko sa uchopí
  • Dá sa naplniť podľa nálady
  • Ľahko sa umýva
  • Tvar
  • Farba
  • Nemá náhradný cumeľ
kristinuhro  25. jún 2022

Zbytočnosť

U nás sa takýto cumeľ na ochutnávanie neosvedčil. Vojde doňho máličko a dieťa sa aj tak ušpiní. Skúšali sme marhuľu, čučoriedky a banán. Použiteľnosť som videla pri tých čučoriedkach, ktorými som len naplnila cumeľ a podala synovi bez strachu že mu zabehne šupka alebo zrniečko. Dobré je, že je zo silikónu, takže sa dá umyť. Je to taká hračka nachvíľu, bez ktorej sa dá ľahko zaobísť.
  • Umývateľný zásobník na ovocie/zeleninu
  • Dobre sa drží
  • Pasuje výborne do malých ústočiek aj ručičiek
  • Pekný dizajn
  • Zásobník je maličký takže treba často dopĺňať
  • Mňa "zabaví" dopĺňaním viac ako syna jedením 😃
zuzinkka18  21. jún 2022

Cumlík na kúsky ovocia a zeleniny

Veľmi dobrý nápad. Malému som do neho vždy vložila niečo nové, čo ešte najedol a on ochutnaval. Dobré sa drží v ruke, je ľahký, Dobré sa umýva a ešte slúži ako hryzadlo 👶
  • Ľahké čistenie
  • Ľahký
zzasb  20. jún 2022

Výborná pomocka

Cumlík sme využili ako hračku do kočíka, drobec ho moc nemusí ale s cumlíky sa dobre zabavil a pro tom si pochutnať na ovoci ci zelenine. Skvelé tiež na zoznamovanie s novými chuťami.
Veľkosť akurát v miske sme vždy nosili jedlo na doplnenie.
  • Veľkosť
  • Šťava z ovocia z neho nevytekala
  • Nemala som strach ze mu zabehne
  • Dobre umývanie- "sieťka " na ovocie sa dá vybrať
  • Prakticky vrchnák pre lepšiu hygienu pri nosení
  • Pre menšie detičky hrubá rúčka
klaudius810  20. jún 2022

Super pomôcka

Som velmi spokojna, dala som tam malému bananik a jahodky pekne si to cmuľkal. Nemusím sa báť že zje veľký kus. V lete určite využijeme na domáce ovocie. Výborné sa to drží v ručke. Odporúčam 👌
  • Dobré sa drží
  • Ľahko sa čistí
  • Prijala by som k tomu viac cumlikov (veľkosť dierok)
  • A mohlo by byť k tomu aj púzdro
mro  18. jún 2022

Sikovna pomocka

Je to sikovna pomocka pre najmensich pri zoznamovani sa s ovocim/zeleninou. Ocenujem najma to, ze si mala na chvilku poochutnava nieco sama ked mam plne ruky prace. Pri dvoch detoch je to celkom dobry pomocnik. 😁
Dobre sa cisti.
  • dobre sa cisti
  • lahko uchopitelny do malych rucok
talianocka11  17. jún 2022

Fajn aj pri prerezávaní zúbkov

Super vec hlavne pri jedení mäkkých jedál (banán, maliny, čucoriedky…) Dcérke som niektoré potraviny nakrájala a dala do cumlíka. Ona si to spokojne jedla a ja som bola spokojná, že sa nezadrhne napr.šupkou, kôstkou…Keď sa jej prerezávali zúbky, dávala som jej tam ovocie a zeleninu z chladničky, čo jej hneď ukľudňovalo aj ďasienka 🙂
  • Dobre sa drží
  • Nebojím sa, že dieťaťu zabehne
  • Počas prerezávania zúbkov chladná náplň ukľudní ďasná
slnecnica1990  12. jún 2022

Super vecička

Starší syn v tom x-krát mal ovocie, väčšinou som mu tam dávala menšie ovocia, čoho som sa bála, že mu zabehne. Mladší len teraz začal s príkrmami, no za cca týždeň už s tým začneme experimentovať, čo on povie na tento cumlik. Za mňa je to super vec, privítala by som aj rôzne veľkosti - ako cumlíku, tak aj dierok. Keď je dieťa väčšie, sú vhodné aj dierky väčšie, lebo mne sa syn na toto vybodol keď už musel veľa stláčať, aby mu z toho niečo išlo. Ked bol menší, stačilo mu trošičku šťavy, trošičku dužiny. Taktiež by bolo fajn keby bolo tenšie to držanie, aby aj naozaj malinké deti pri začiatkoch príkrmov mohli skúšať/cuckať.
  • Netreba sa báť, že sa dieťa udusí veľkým kusom ovocia, keď ešte nevie papať riadne
  • Privítala by som viac veľkostí - ako cumlíku, tak aj dierok
simona_zilina  27. máj 2022

Jednoduché pouzite :)

Prijemne "zlepsovatko" :) Malému jednoducho vložím do cumlíka ovocie/ zeleninu a nemusím sa báť, ze odhryzne veľký kus, ktorá by mu mohol zabehnut:) spokojne cucka, obhryza:) za mňa spokojnost:)
  • Ľahké pouzitie
  • Dobre sa drží i malému babatku
  • Výborná pomocka