Dámske inkontinenčné vložky DEPEND

Dámske inkontinenčné vložky DEPEND® majú absorpčné jadro ABSORB-LOCᵀᴹ, ktoré rýchlo uzatvára vlhkosť a pohlcuje nežiaduci zápach. Veľmi jemná vonkajšia vrstva poskytuje zvláštne pohodlie a anatomické tvarovanie s postrannými zábranami zase maximálnu ochranu.

Video: Predstavenie inkontinenčných vložiek Depend

Vložky Depend zostávajú suché 3x dlhšie ako bežné menštruačné vložky. Nová, rýchlo absorbujúca povrchová vrstva poskytuje maximálnu ochranu a komfort. Vďaka jednotlivému baleniu je použitie vždy jednoduché, hygienické a tiež diskrétne.

Dámske inkontinenčné vložky DEPEND

Viac ako 800-tisíc ľudí v Slovenskej republike bojuje s únikom moču. Inkontinencia je často jednou z tém, o ktorej sa nám nechce hovoriť s rodinou, priateľmi, a dokonca ani so svojím lekárom. Rozhodne však nejde o niečo, za čo by sa mal človek hanbiť. Inkontinenciu je možné mať pod kontrolou, aby vás čo najmenej obmedzovala pri každodenných aktivitách, ak si zvolíte správne hygienické pomôcky.

Dámske inkontinenčné vložky DEPEND

Hodnotenia a skúsenosti s dámskymi inkontinenčnými vložkami DEPEND

Máš skúsenosť s dámskymi inkontinenčnými vložkami DEPEND?
anamor  7. jan 2022

Za mňa áno

V case ked mi vlozky prisli som mala prave menstruaciu, preto testovanie mohlo prebehnut az neskor, kedze som skutocne chcela otestovat unik mocu.
Trosku ma zaskocila hrubka vlozky / no predpokladam, ze vzhladom na mnoztvo tekutiny, ktoru musi vsat je to ok. Pri "skakacich" cviceniach pomohla, nemala som pocit, ze bude "mokro" - hrubku vsak vidno asi v leginach, ale toto je asi druhorade.
Pacilo sa mi balenie kazdej vlozky zvlast v tenuckom papierovom obale a to ze zapach nebol citit. Zamerne som si vsak vlozku nechala dlhsie a urcite je potrebne ju pocas dna vymenit ak sa vyskytne viac uniku...
Oproti inym vlozkam,ktore som mala moznost vyskusat mi prisli tensie, co ocenujem.
  • jednotlivo balene
  • pohlcuju pach
  • pekny dizajn
  • plnia svoj ucel
  • hrubka vlozky
vive  19. dec 2021

DEPEND vložky - spoľahlivý pomocník pri inkontinencii

Vložky Depend sa mi veľmi osvedčili pri problémoch s inkontinenciou. Po pôrode sa telo ženy mení, behom tehotenstva prešlo obrovskými zmenami, hormonálnymi i fyzickými, a prináša to často so sebou aj tieto nepríjemné zmeny, ako je inkontinencia alebo únik moču. Maximálne pohodlie mi pomáhajú zabezpečovať vložky špeciálne vyrobené na tento zdravotný problém, maximálny pocit sucha po dlhú dobu, výborná savosť, anatomické tvarovanie vložky. Top pomocník pre ženy v každom veku s problémom inkontinencie. Od teraz moje must-have pri balení, vhodné do každej kozmetickej tašky a kabelky. Záchrana a pomoc pri inkontinencii.
  • Dlhodobý pocit sucha
  • Maximálne pohodlie počas nosenia
  • Prispôsobenie sa tvaru tela ženy
  • Pohlcujú aj nepríjemný zápach
  • Anatomický tvar vložky
  • Príjemný materiál
  • Nespôsobuje žiadne alergické reakcie počas nosenia
  • žiadne
lenik888  19. dec 2021

Zbohom prezliekaniu spôsobenému únikom moču !

Pôrod asi u každej ženy prináša veľké zmeny v organizme, nie je tomu inak ani pri úniku moču.

Dlho som nevedela nájsť vhodné vložky, ktoré nie je treba meniť každú hodinu, nakoľko veľakrát je to pri malom dieťati a všetkých povinnostiach okolo, nemožné !

Dámske vložky DEPEND hodnotím veľmi kladne.
Sú neskutočne jemné na dotyk, takže Vám prinášajú absolútny pocit pohodlnosti ,komfortu a bezbečia.
  • Jemnosť
  • Rýchla absorbcia
  • Pohodlnosť pri nosení
  • Rôznosti typov podľa vlastných potrieb
saninka33  18. dec 2021

A je po probléme

Všetko to začalo po pôrode. Len malé kychnutie a malý problém bol na svete. Bolo mi to veľmi nepríjemné ale objavila som tieto inkontinenčné vložky Depend. Sú naozaj úžasne. Nosím ich všade so sebou. Maju fakt rýchlu absorčnú schopnosť. Nedám na ne dopustiť. Už sa vôbec nemusím cítiť trápne. Poskytujú naozaj vysoký komfort.
  • Pohlcujú pach
  • Nepretekajú
  • Rýchla absorpcia
  • Vysoký komfort
  • Pekný obal
  • Nemajú krídielka
danielka234221  16. dec 2021

Záchrana na jednotku

Hneď ako balíček prišiel, pustila som sa do testovania, cvičím body attack a je tam množstvo prvkov kde sa skáče a teda kde sa nebránim úniku moču. Síce som si zvolila na testovacku hrubšie ako mavam obvykle bola som spokojná. Únik moču mi nevadil, resp. nemala som v gatkach vlhko ako pri inej značke. Zhodou okolností som mala aj menzes, tak spolahlivo podržali aj v tejto situácii, keď som nevedela ktoré skôr „natiahnuť". Ďakujem za možnosť testovať.
  • absorpcia
  • boli hrubsie a mala som pocit ze mi ich pocas cvicenia v športových leginach vidno
evaul7  15. dec 2021

Najlepšie maskuju pach

Najviac ma potesilo ako dobre maskuju pach. Mne vonaju po paprikovych chipsoch, co mi vobec neprekazalo, skor naopak :) Po skusenostiach s inkontinencnymi vlozkami inej znacky (nebodaj menstruacnymi to bola pachova hroza) by som privitala akukolvek kryciu vonu a tato bola naviac celkom prijemna, nevtierava. Na inkontinencne vlozky Depend s oznacenim 3 som presla z konkurencnej znacky inkontinencnych vloziek, ktore boli oznacene 4 kvapkami a mam pocit, ze mi dokonca vyhovovali viac napriek mojim obcasnym "velkym nehodam". Naviac boli ovela mensie a tensie. Takze celkovo velka spokojnost. Ak by som mala hladat nejaky nedostatok, tak asi len povrch vlozky, ze by mohol byt jemnejsi.
  • Vyborne maskuju pach
  • Tensie a menšie nez konkurenčné
  • Povrch by mohol byt jemnejší
marikaheidi  14. dec 2021

Pssst... o tom sa nehovorí

Po troch tehotenstvách a sekciách sa stresová inkontinencia stala mojou súčasťou každodenného života. Fungujúca a aktívna mama na tretiu sa nemôže ničoho vzdať. Je moderná doba, ktorá umožňuje dobrú informovanosť, či už reklamou, socialnými sieťami alebo vzorkami zadarmo. Mala som možnosť aj ja vyskúšať na vlastnej koži inkontinečné vložky Depend comfort a môžem len zhodnotiť :"Koniec (Dep) End dobrý, všetko dobré"
  • Diskrétne
  • Elegantné
  • Voňavé
  • Pohlcuje vlhkosť a pach
  • Dobrá savosť
  • Mäkkučké
  • Po stranách chýbajú krídelka ( rolujú sa a migrujú kade - tade)
  • Trošku sú hrubšie,ale dá sa na to zvyknúť
katarinanad  14. dec 2021

Aktívny pohyb bez strachu počas celého dňa !

Ďakujem za možnosť otestovať tieto inkontinenčné vložky a som nadmieru spokojná, najmä kvôli tomu, že pocit sucha a žiadny zápach sú naozaj zárukou. Keď už sa stane, že dôjde k "nehode", tak hoci intimka a normálna vložka mi pomohli, ale vlhkosť a zápach nezmizli. Som aktívna mamička a s deťmi skáčem, bláznime sa, tiež športujem. Behať bez inkontinenčnej vložky nemôžem, a DEPEND ma prekvapil pocitom sucha, najmä v zimnom období je to dôležité. Taktiež som prestala počas dňa myslieť na to, či už niečo necítim a žiadne vymieňanie nebolo potrebné. Ako športovec poznám aj cviky, ktoré pomáhajú na spevnenie panvového dna, ale na isté aktivity ako tancovanie, či skákanie a jogging to nestačí. Vložky som vyskúšala aj počas prechádzky v prírode hore kopcom, dolu kopcom, a nemusela som sa vôbec sledovať, koľko môžem čoho vypiť, lebo však keď aj sa stane, tak ja som v suchu. Mne osobne by sa hodilo mať doma aj tenšiu verziu vložiek na bežný deň ULTRA MINI a napr. na túry pri vyššej záťaži napr. NORMAL. Podľa potreby by som siahla po takej, ktorá by sa mi hodila pre určenú aktivitu.
  • pocit sucha počas celého dna aj keď dôjde k úniku
  • bez zápachu aj po celom dni
  • hrúbka vložky resp. veľkosť, v lete k tenkým legínam ci šortkám môže byť nekomfortná
silvias31  14. dec 2021

Výborna savosť a precízne prevedenie

Po pôrode mi ostala inkontencia hlavne pri kýchnutí, plnom močovom mechúre alebo zakašľaní. Veľmi nepríjemé. Túto značnú Depend Comfort Protect Normal Pads som skúsila prvýkrát a som milo prekvapená, akú majú savosť, a čo je hlavné, žiaden zápach. Dobre sa prispôsobia nevadia pri chôdzi, ako som mala skúsenosti s inými značkami, ktoré sa neustále krčily a cestovali na nohavičkách.
  • Elegantný dizajn, skvelá savosť, pohodlné nosenie, žiaden zápach.
  • Ocenila by som lepku na obale - vždy ich vyhadzujem v obale, v ktorom sú zabalené a lepkou zvyknem vždy zabalit, aby sa naotvorili. Inak nemám čo vytknuť.
elarika  14. dec 2021

Skvelá savosť v príjemnom elegantnom dizajne

Po dvoch tehotenstvách mi zostala Inkotencia. Je to nepríjemná záležitosť, hlavne pri kýchnutí, zakašľaní, plnom mechúre, či pri prechladnutí organizmu. Počas druhého tehotenstva aj pri zvracaní, kedy bol únik moču najväčší. Používala som inkotenčné vložky inej značky. Po vyskúšaní vložiek od DEPEND - COMFORT PROTECT Normal musím povedať, že tieto vložky zvládnu absorbovať oveľa väčšie množstvo unikajúceho moču. Vynikajúce je, že okrem absorpcie moču, absorbujú aj zápach, čo je skvele. Preto sú však aj trochu hrubšie, oproti iným, avšak nie nejak veľmi. Nevýhodou je, že sa občas rolujú, čo by vyriešili chýbajúce krídelká.
  • Výborná savosť moču
  • Skvelá Absorpcia zápachu
  • Príjemný elegantný dizajn pre ženy
  • Nechýbali krídelká, vďaka ktorým by sa eliminovalo krútenie vložky na nohavičkách
knikoleta  13. dec 2021

Pink je IN

Je skvelý produkt. Páči sa mi obal, jemnosť a vôňa.
Každý deň vydržal pol dňa, čo je pre mňa super.
Trošku boli hrubšie, ako som si zvykla.
  • Obal
  • Výdrž
  • Všetky zvlášť balené
  • Hrubšie
  • Množstvo v balení
  • Chýbajú krídelká
gabriela_obzerova  13. dec 2021

Spokojnost s vyhradami

Inkontinecne vlozky som skusila po prvy krat. Doteraz som pouzivala intimky.
Co sa tyka zapachu, tak tieto vlozky ho absorbuju lepsie ako klasicke menstruacne. Ale ja som uz zvyknuta na tenucke a tieto mi pridu dost hrube. Mala som taky cudny pocit sustania :) Mozno niekomu by chybali kridelka, ja som spokojnejsia bez nich. Saju dobre, drzia vlhkost dobre.
  • - saju dobre
  • - absorbuju zapach
  • - jednotlivo balene
  • - na moj vkus hrube
  • - nemaju kridelka
nikelca  13. dec 2021

Nenápadne do kabelky

Dobre je ich mať po ruke, v tej chvíli keď si neverím. Dlhé cestovanie, studené lavičky či obyčajná nádcha a časté kýchanie. Zachytia čo treba bez problémov a zápachu. Za mňa super.
  • Udržia veľa
  • Bez zápachu
  • Diskrétne balenie
  • Niekomu môžu chýbať krídelká
tratatundra  13. dec 2021

Neohúria, neurazia

Nočné vložky Depend Comfort-Protect ma sklamali absenciou krídielok, kvôli ktorej majú tendenciu sa odlepovať a rolovať, čo je celkom problém, pretože sú určené na nočné použitie. A sú obrie. Čo je pochopiteľné, pretože majú zachytiť moč v noci, keď človek nie je v jednej polohe a je v polohe vertikálnej. Avšak, rozmer by mohol niekomu prekážať. Na druhú stranu, pri pokuse s vodou bezpečne vsiakli až 2 dcl vody, čo je celkom pekný výsledok a to bez toho, aby pretiekli. Absorbujú zápach aj vlhkosť a tak dokonale splnia, čo sľubujú.
  • dobrá absorpcia
  • jednotlivo balené
  • bez krídelok
  • v noci majú tendenciu sa rolovať
petra358  13. dec 2021

Inkontinencia s DEPEND vložkami bez zábran

Mala som možnosť vyskúšať inkontinenčné vložky Depend Mini práve v čase , keď som dostala veľmi silnú alergiu, ktorá sa mi prejavuje nekontrolovateľním kýchanim (aj 💯 krát za deň) pri ktorom mám problém s únikom moču .Tieto vložky ma neuveriteľne prekvapili - síce nemajú krídelká ,ale majú po stranách tenšiu vrstvu vložky , ktorá obopne boky nohavičiek , sú hrubšie ako som čakala ,ale na pocit to vôbec nemá vplyp práve naopak som sa cítila konfortne a nemusela som nič riešiť . Predtým som používala menštruačné vložky ,ale to sa nedá porovnať s týmito.
Netreba sa hanbiť ,ale používať ako sa viac stresovať.
A preto každej žene môžem len odporúčať.
Niet nad spokojnosť
  • Spoľahlivé
  • Nemám žiadne
chripcek  13. dec 2021

Sú veľmi dobré.

Bola som s nimi spokojná a dobre som sa cítila. Odporúčam všetkým vyskúšať a budú určite spokojní.
nelinkabublinka  13. dec 2021

Depend Mini

Počas testovania som bola práve prechladnutá, taže som vložky naozaj ocenila. Práve v takýchto situáciách, keď silno kašlem alebo kýcham mávam problém so silnejším únikom moču. Nemám rada vložky s krídielkami, takže mi sedeli. Nepretekali a naozaj dokázali udržať silný prúd moču, ak som nemala práve vyprázdnený močový mechúr a rozkašľala som sa.
  • dobre sajú
  • dobre sedia
  • hrubšie
  • bez krídielok
blbovina  13. dec 2021

Spokojnosť

Som spokojná, prekvapili a odporúčam vyskúšať.
  • Necítiť zápach
  • Nemáte pocit vlhká
  • Sú pohodlné
  • Nemám
katkapetko  13. dec 2021

Patria medzi tie lepšie

Vložky DEPEND radím medzi tie lepšie z inkontinenčných vložiek. Každá pekne zvlášť zabalená, zmestia sa do kozmetickej tašky. Keď vám, napríklad, aj z tašky vypadne, nikomu ani nenapadne, že to nie je vložka menštruačná. Diskrétnosť majú za jednotku s hviezdičkou. Čo sa týka praktickosti, tá trochu, kvôli absencii krídeliek, pokrivkáva. Vložky sa pri intenzívnejšom pohybe rolujú. Pokiaľ s nimi ale nešportujete, tak zaručujú dobrú absorpciu vlhkosti a pohltenie zápachu. Povrch nedráždi pokožku a sú veľmi príjemné na dotyk.
  • dobrá absorpčná schopnosť
  • pohltenie zápachu
  • jednotlivo balené
  • nemajú krídelká
  • pri intenzívnom pohybe sa rolujú
owecka  13. dec 2021

Po dlhom čase váhania som našla riešenie

Mala som tú možnosť odskúšať inkontinenčné vložky značky Depend. Po pôrode mi zostal nemilý darček v podobe inkontinencie. Vložky sú dostatočne tenké, dlhé a jemné - teda komfortné aj na tancovanie s dieťaťom v kuchyni, vykonávanie športu, či cestovania do a z práce. Takto sa nemusím báť, že mi niečo ujde.
  • Ľahké
  • Vzdušné
  • Nesvrbia
  • Dobre zadržia moč
  • Niet čo vytknúť
masiarova1  10. dec 2021

Spokojnost

S vložkami som veľmi spokojná, vyhovuje mi aj veľkosť aj hrúbka. Vložky su super tvarovatelne, prispôsobujú sa telu a pohybu. Vôbec ich nevidieť v oblečení. Materiál je príjemný na dotyk a nevyvoláva žiadne alergie. Tiež aj balenie je v prvom rade lahodiaci oku a balenie po jednotlivých kusoch vysoko praktické. Uz su súčasťou mojej kabelky. 👍🤩
  • Praktickosť balenia
  • Savosť
  • Primeraná veľkosť
blbovina  9. dec 2021

Úžasné

Som s nimi veľmi spokojná. Na môj problém, ktorý je v začiatkoch, sú perfektné.
  • Spoľahlivosť
  • Komfort
  • Mäkkosť
  • Nemám
sajmon32  6. dec 2021

Spokojnosť

Pohlcujú vlhkosť a sú priedušné.
konik_testuje  6. dec 2021

Na Depend sa môžete spoľahnúť

Inkontinenčné Vložky Depend dokonale pohltili vlhkosť a zápach. Nepretekajú a nedráždia pokožku. Za redakciu Modrého koníka ich môžeme odporučiť. Čo sa týka funkčnosti, dokonale splnili, čo sľubovali.
  • dokonale sajú vlhkosť
  • vložka nie je na povrchu mokrá
  • nepretekajú
  • pohlcujú zápach
  • jemná vonkajšia vrstva nedráždi pokožku
  • priedušné
  • nie je možnné vybrať si verziu s krídielkami
sheyla  27. nov 2021

Odporúčam

Skvelé na posledné týždne šestonedelia, dobre sedí ako v sieťovaných gaťkách, tak na bežnej bielizni.